Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζω Fritzbox fon Annex A.Είναι το απλό ρουτεράκι με μία θύρα ethernet,χωρίς ασύρματο.Λόγω του voip το χρησιμοποιούσα ως ata adapter αλλά πήρα ip τηλέφωνο οπότε δεν το χρειάζομαι πια.Παράδοση κοντά στο παλιό νοσοκομείο 424,Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Avatar_GR έγραψε:

Χαρίζω μητρική, CPU pentiumE5300 και μια κάρτα γραφικών.

Η καρτα λογικά είναι καμένη. Ο επεξεργαστής είναι μια χαρά και η μητρική είναι σε άγνωστη κατάσταση(λογικά δουλεύει). 

IMG_20180103_222941.jpeg

IMG_20180103_223018.jpeg

Αν μπορει να γινει αποστολη με ενδιαφερει. Ψαχνω μητρικη για να ζωντανεψω ενα καμμενο pc. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιέφερε η μητρική κυρίως αλλά αν δεν θέλει κάποιος άλλος τον επεξεργαστή θα μπορούσα να τα είχα πακέτο; Σε ποια περιοχή βρίσκεστε; Αν είμαστε μακριά μπορείτε να τα στείλετε ταχυδρομικώς;

Link to comment
Share on other sites

Αλόχες και καλή χρονιά, χαρίζονται τα παρακάτω:

 

Intellmouse explorer 3.0 (άγνωστη λειτουργική κατάσταση, όχι τόσο καλό εμφανισιακά)

Logitech MM1000 LASER CORDLESS MOUSE (άγνωστη λειτουργική κατάσταση)

Wireless Intellimouse explorer 1.0A (μάλλον λειτουργεί)

MSI wifi pci card (τελευταία φορά λειτουργούσε πριν κάποια χρόνια)
Winfast tv2000xp pci card στο κουτί της (τελευταία φορά λειτουργούσε)

DFI 790FX-M2R στο κουτί της με κάποια από τα παρελκόμενα (μάλλον καμμένη, δεν έχω ιδέα πια γιατί έχω χρόνια να την βγάλω από την κουτί της).

 

Παραλαβή από τον Νέο Κόσμο (απόγευμα) ή Πειραιά (πλησίον ΗΣΑΠ εργάσιμες ημέρες & ώρες), πρώτα γράφετε εδώ και μετά στέλνετε pm.

 

Thanx!

2018-01-04 12.58.21.jpg

2018-01-04 13.01.37.jpg

Link to comment
Share on other sites

@p_under @pasjohn @Infotech

 

Τα στέλνω με δέμα ΕΛΤΑ, απλά να ξέρετε ότι η μητρική δεν μπορεί να τσεκαριστεί και υπάρχει περίπτωση να μην δουλεύει(αν και δεν νομίζω). Η GPU σίγουρα δεν δουλεύει και η CPU σίγουρα δουλεύει.

Μεταφορικά θα πληρώσω εγώ τα ΕΛΤΑ.

P_under αν τα θέλεις μιας και είσαι πρώτος στείλε μου PM με τα στοιχεία σου να στα στείλω αλλιώς πάει στον pasjohn

Link to comment
Share on other sites

Αλόχες και καλή χρονιά, χαρίζονται τα παρακάτω:
 
Intellmouse explorer 3.0 (άγνωστη λειτουργική κατάσταση, όχι τόσο καλό εμφανισιακά)
Logitech MM1000 LASER CORDLESS MOUSE (άγνωστη λειτουργική κατάσταση)
Wireless Intellimouse explorer 1.0A (μάλλον λειτουργεί)
MSI wifi pci card (τελευταία φορά λειτουργούσε πριν κάποια χρόνια)
Winfast tv2000xp pci card στο κουτί της (τελευταία φορά λειτουργούσε)
DFI 790FX-M2R στο κουτί της με κάποια από τα παρελκόμενα (μάλλον καμμένη, δεν έχω ιδέα πια γιατί έχω χρόνια να την βγάλω από την κουτί της).
 
Παραλαβή από τον Νέο Κόσμο (απόγευμα) ή Πειραιά (πλησίον ΗΣΑΠ εργάσιμες ημέρες & ώρες), πρώτα γράφετε εδώ και μετά στέλνετε pm.
 
Thanx!
5a4e0a4ba4256_2018-01-0412_58_21.thumb.jpg.970d2c66570d17006172c92f6ac798f9.jpg
5a4e0a5c783da_2018-01-0413_01_37.thumb.jpg.1b4958dfa908d8b4e8e6258bd64b3d0c.jpg
Καλησπέρα! Με ενδιαφέρουν τα δύο ασύρματα ποντίκια.
Link to comment
Share on other sites

Επαναφερω το LianLi pc75 το οποιο μου το ειχε ζητησει χρηστης απο πριν το καλοκαιρι αλλα δεν το αναζητησε απο τοτε. Να πω οτι το κουτι είχε κοπει πανω με ποτηροτρυπανο, και οι αποστασεις απο τις τρυπες για 12αρηδες ανεμιστηρες δεν ειναι εντελως συμμετρικες. @PetrosD αν ακομα τελικα σε ενδιαφερει και το εχεις ξεχασει εχεις προτεραιοτητα εναντι των υπολοιπων.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος MD1032 έγραψε:

Αλόχες και καλή χρονιά, χαρίζονται τα παρακάτω:

 

Intellmouse explorer 3.0 (άγνωστη λειτουργική κατάσταση, όχι τόσο καλό εμφανισιακά)

Logitech MM1000 LASER CORDLESS MOUSE (άγνωστη λειτουργική κατάσταση)

Wireless Intellimouse explorer 1.0A (μάλλον λειτουργεί)

MSI wifi pci card (τελευταία φορά λειτουργούσε πριν κάποια χρόνια)
Winfast tv2000xp pci card στο κουτί της (τελευταία φορά λειτουργούσε)

DFI 790FX-M2R στο κουτί της με κάποια από τα παρελκόμενα (μάλλον καμμένη, δεν έχω ιδέα πια γιατί έχω χρόνια να την βγάλω από την κουτί της).

 

Παραλαβή από τον Νέο Κόσμο (απόγευμα) ή Πειραιά (πλησίον ΗΣΑΠ εργάσιμες ημέρες & ώρες), πρώτα γράφετε εδώ και μετά στέλνετε pm.

 

Thanx!

2018-01-04 12.58.21.jpg

2018-01-04 13.01.37.jpg

 

 

καλησπερες, θα με ενδιεφερε η DFI :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, junior-21- said:

καλησπερες, θα με ενδιεφερε η DFI :D

 

DFI FTW!!!!

(Πρόσεχε μη σου καεί η cpu, το τροφοδοτικό, το κουτί του υπολογιστή, το δωμάτιο, το σπίτι, η πόλη, το σύμπαν...):hehe:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PetrosD said:

 

DFI FTW!!!!

(Πρόσεχε μη σου καεί η cpu, το τροφοδοτικό, το κουτί του υπολογιστή, το δωμάτιο, το σπίτι, η πόλη, το σύμπαν...):hehe:

Υπερβολές. Μόνο ο θερμοσίφωνας κινδυνεύει και μόνο αν βάλεις ανάποδα το φις στην πρίζα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, icy20 said:

Επαναφερω το LianLi pc75 το οποιο μου το ειχε ζητησει χρηστης απο πριν το καλοκαιρι αλλα δεν το αναζητησε απο τοτε. Να πω οτι το κουτι είχε κοπει πανω με ποτηροτρυπανο, και οι αποστασεις απο τις τρυπες για 12αρηδες ανεμιστηρες δεν ειναι εντελως συμμετρικες. @PetrosD αν ακομα τελικα σε ενδιαφερει και το εχεις ξεχασει εχεις προτεραιοτητα εναντι των υπολοιπων.

αν δε το εχει κανενας αμεσα αναγκη θα το ηθελα εγω.............

Ευχαριστω.......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.