Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

@kpetros

οποτε μπορεις στειλε κανα τηλ να μου πεις πως να ερθω............

@GriGaS

αμα ηταν κοπος δε θα το ελεγα.......................

 

Έγινε επεξεργασία από alexcrx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο με το ρομποτάκι από τον @kpetros με περιμένει στο ΕΛΤΑ Άργους και ήδη έχει κάνει χαρούμενο τον γιο μιας πολύ καλής φίλης που ασχολείται με το σπορ.

 

Μιας και από τους μάστορες δεν ψήθηκε κάποιος το ρίχνω και εδώ :

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/3/2018 at 4:22 PM, DJman said:

Το media player παραδοθηκε στον Infotech

Παρέλαβα και ευχαριστώ φίλε μου. Αν έχεις να μου προτείνεις κάτι για τροφοδοτικό γιατί του έχω δοκιμάσει ένα 3Α@5V και δεν μου λειτούργησε σωστά, δίνει μόνο στην αναλογική έξοδο εικόνα και αυτή αναβοσβήνει. Έπειτα δοκίμασα να του δώσω 5V από του PC που έχει αμπερ να δωσει και πάλι τα ίδια. Το media player γράφει ότι θέλει 5V2.5A.

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε μηπως το βυσμα σου δεν κανει καλη επαφη. Εχω ειχα βαλει ενα μετ/στη με 5v 3A και ηταν μια χαρα. Το ειχα ανοιχτο 2-3 ωρες οταν δοκιμαζα τι αρχεια παιζει και ηταν οκ

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που είχα ξεχάσει το τροφοδοτικό του στην Θεσσαλονίκη ρε παίδες, θα το είχα δώσει στον @DJman πλήρες.. Εφόσον δεν του χρειάστηκε, καλώς και πήγε σε άλλα χέρια :) 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 13/3/2018 at 9:33 PM, DJman said:

Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι μηπως το τοφοδοτικο σου δεν ειναι καλο. Το τσεκαρες με κανενα βολτομετρο?

Εννοείται μετρημένα 4.97V το ελάχιστο με το 3A και 5.11V από το PSU του PC. Του έβαλα και ένα άλλο βυσματάκι εχθές μήπως και αλλά πάλι τζίφος. Θα δω μήπως βρώ κανένα εργαστηριακό τροφοδοτικό που μπορείς να ρυθμίσεις την τάση ακριβώς και θα ξαναδοκιμάσω. Πάντως η HDMI δεν παίζει καθόλου ενώ από RCA δείχνει κάπως θαμπά και αναβοσβήνει ρυθμικά. Παίδες @tommybertsen και @DJman ευχαριστώ πάντως. Αν έχω νεότερα θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Infotech said:

Εννοείται μετρημένα 4.97V το ελάχιστο με το 3A και 5.11V από το PSU του PC. Του έβαλα και ένα άλλο βυσματάκι εχθές μήπως και αλλά πάλι τζίφος. Θα δω μήπως βρώ κανένα εργαστηριακό τροφοδοτικό που μπορείς να ρυθμίσεις την τάση ακριβώς και θα ξαναδοκιμάσω. Πάντως η HDMI δεν παίζει καθόλου ενώ από RCA δείχνει κάπως θαμπά και αναβοσβήνει ρυθμικά. Παίδες @tommybertsen και @DJman ευχαριστώ πάντως. Αν έχω νεότερα θα ενημερώσω.

 

Το καλώδιο HDMI που χρησιμοποιείς πόσα μέτρα είναι;

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, PetrosD said:

Μπορεί με τη συγκεκριμένη συσκευή να μην συγχρονίζει. Δοκίμασε, αν έχεις και ένα πιο κοντό.

 

Δεν νομίζω @PetrosD να φταίει αυτό. Εδώ καλά καλά δεν παίζει σωστά με την αναλογική στο RCA. Κάτι γίνεται με την τροφοδοσία.

Link to comment
Share on other sites

..."έπεσα πάνω του" το ΣΚ και είπα να το 'βγάλω' εδώ μπάς και κάποιος το χρειάζεται...

 

Trust SpyC@m 100 - digital camera

 

εάν κάποιος εκτός Αθηνών ενδιαφέρεται, παρακαλώ κάποιος γνωστός σας να παραλάβει και να σας το στείλει

ή

θα περιμένετε όταν με το καλό πάω εγώ στο... ταχυδρομείο να σας το στείλω (λογικά πρίν το Πάσχα  :)  )

20180319_095440.jpg

20180319_095455.jpg

Link to comment
Share on other sites

μιάς και άρχισα να καθαρίζω λίγο τα ντουλάπια, και μερικά πράγματα δέν τα χρησιμοποιώ πιά.

όποιος το χρειάζεται ενημερώνει

 

Level One KVM-0201

με σύνδεση ps2 και vga για console και hosts

manual
 

IMG_20180325_125958.jpg

Έγινε επεξεργασία από eleozz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.