Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

9 hours ago, greenforce13 said:

ναιιιιιι το χριστουγεννιατικο δωράκι μου....:jump: να σαι καλά φίλε @jax7480 μου έφτιαξες τη μέρα :T:

Χαρίζω κι εγώ με τη σειρά μου δυο Turbo-x Wireless USB (WLN150 Antenna).https://www.skroutz.gr/s/418685/Turbo-X-Wireless-USB-N150-Antenna.html

χιλια ευχαριστω @greenforce13

 

Καλη χρονια σε ολους με ΥΓΕΙΑ πανω απ'ολα........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλημέρες.

Προς όλους τους ενδιαφερόμενους. Τα πράγματα είναι ήδη Αθήνα. Οπότε μπορείτε να στείλετε μήνυμα στον @junior-21- για το πως θα γίνει η αποστολή.

 

 

Καλή χρονιά να έχεις, στέλνω πμ στον  @junior-21-

Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Επειδή δεν πρόκειται για φέτος να χαρίσω τίποτα άλλο ας κάνουμε ένα γρήγορο απολογισμό τέλη 2016 και όλο το 2017.

νέα χαρίσματα απ'του χρόνου (2 +σήμερα) :bleh::hehe:

 

message στάλθηκε

ευχαριστώ

:D

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα τα παρελαβα το μεσημέρι αργα, συμπαθατε με που δεν εκανα αποστολές σήμερα. Οι Αθηναίοι να το δουμε μηπως βρεθουμε, σχεδόν ολοι μου στείλατε ΠΜ οποτε μιλαμε. Οι τις επαρχίας, του χρόνου να με συμπαθατε! 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος junior-21- έγραψε:

Τα πράγματα τα παρελαβα το μεσημέρι αργα, συμπαθατε με που δεν εκανα αποστολές σήμερα. Οι Αθηναίοι να το δουμε μηπως βρεθουμε, σχεδόν ολοι μου στείλατε ΠΜ οποτε μιλαμε. Οι τις επαρχίας, του χρόνου να με συμπαθατε! 

Κοίτα να κάνεις τις δικές σου δουλειές, εμείς δεν θα πάθουμε κάτι, από τον καινούριο χρόνο όπως ήταν και το λογικό.

Προτεραιότητα έχουν άλλα πράγματα αυτές τις ημέρες,

Καλημέρα, καλές γιορτές.

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, junior-21- said:

Τα πράγματα τα παρελαβα το μεσημέρι αργα, συμπαθατε με που δεν εκανα αποστολές σήμερα. Οι Αθηναίοι να το δουμε μηπως βρεθουμε, σχεδόν ολοι μου στείλατε ΠΜ οποτε μιλαμε. Οι τις επαρχίας, του χρόνου να με συμπαθατε! 

Να μάθεις τις διευθύνσεις, να αγοράσεις και την κατάλληλη στολή σε κόκκινο, μαζί με μια άσπρη γενειάδα και να κάνεις μια γύρα το βράδυ της 31ης Δεκεμβρίου προς 1η Ιανουαρίου :p

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Απολογισμός για φετος :

 

MVP : jax7480

gg wp qq noobs :p


Για αλλον ενα χρονο εδω μεσα αντι να ευχαριστήσουμε τον Αι βασιλη ευχαριστήσαμε τον jax

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.