Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζονται τα κάτωθι:

 

- Intel Desktop Board D845GBV & Intel P4 1.80A GHz, 400 MHz FSB, 512 KB & ψύκτρα & 256MB RAM

Vintage πλέον αλλά δουλεύει κανονικά και λυπάμαι να το πετάξω.

 

 

- Κουτί Silverstone Sugo S02

Tο πορτάκι μπροστά έχει ένα θέμα αλλά κλείνει κανονικά.

Το λυπάμε και αυτό να το πετάξω για αυτό αν το θέλει κάποιος...

 

 

Από ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ η παραλαβή.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούμε να βρεθούμε στην μέση ή σχετικά κοντά σου (ή αν βολεύει αστικό προς τα εσένα έρχομαι ντουγρού :p ), έρχομαι να το πάρω, απογευματινές ώρες ή μέσα στο ΣΚ που μπορώ οποιαδήποτε ώρα (αν μπορείς κι εσύ :) ) . Δεν έχω μέσο αλλά ξέρεις ότι μένουμε κοντά :p 

Σκέφτομαι mini itx σύνθεση, όχι στα πολύ κοντά, αλλά είναι μία καλή αρχή!!

 

Όλα αυτά σε περίπτωση που δεν πάει στον 2cpu ;) 

Link to comment
Share on other sites

Όχι για αγορά, αν κάποιος έχει κάποιο δεύτερο που δε χρειάζεται. Έχω πρόβλημα στη γραμμή του σπιτιού και για κάνα μήνα αναγκάστηκα θέλοντας ή μη θα δανειστώ ιντερνέτ από το κάτω όροφο που μένει συγγενικό πρόσωπο. Μετά τις τελευταίες κακοκαιρίες και την υγρασία στο νησί διαλύθηκε εντελώς η γραμμή μου.

 

@tommybertsenTommy αν κρίνεις ότι βρίσκεται σε λανθασμένο μέρος το κείμενο/ποστ μετέφερε το ή διέγραψε το. Ευχαριστώ

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ δεν ζητάμε να μας χαρίσουν. Αν κάποιος έχει κάτι τέτοιο προς χάρισμα θα το βάλει προς χάρισμα, και ως συνήθως, όποιος προλάβει. 

Και εγώ θέλω να μου χαρίσουν μερικά πραγματάκια αλλά δεν τα ζητάω :p

 

Δεν πειράζει, απλά να το ξέρεις ότι είναι δύσκολο να μπορούν να ικανοποιηθούν οι ανάγκες όλων. 

Από δω και πέρα το γνωρίζεις ;) 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εννοώ δεν ζητάμε να μας χαρίσουν. Αν κάποιος έχει κάτι τέτοιο προς χάρισμα θα το βάλει προς χάρισμα, και ως συνήθως, όποιος προλάβει. 

Και εγώ θέλω να μου χαρίσουν μερικά πραγματάκια αλλά δεν τα ζητάω :p 

Εννοούσα για δανεισμό. Δικό μου λάθος. Διέγραψε το αν θες :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει κάποια διαφορά :) Αν κάποιος μπορεί να το πραγματοποιήσει τι να σου πω, ας το κάνει. Με τα μεταφορικά που θα χρειαστεί να πληρώσεις όμως, θα έχεις αγοράσει καινούριο :p 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δεν ξέρω αν έχει κάποια διαφορά :) Αν κάποιος μπορεί να το πραγματοποιήσει τι να σου πω, ας το κάνει. Με τα μεταφορικά που θα χρειαστεί να πληρώσεις όμως, θα έχεις αγοράσει καινούριο :p 

 

Κάποιο άτομο από Κέρκυρα ψάχνω :-P anyway my mistake

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αν μπορούμε να βρεθούμε στην μέση ή σχετικά κοντά σου (ή αν βολεύει αστικό προς τα εσένα έρχομαι ντουγρού :p ), έρχομαι να το πάρω, απογευματινές ώρες ή μέσα στο ΣΚ που μπορώ οποιαδήποτε ώρα (αν μπορείς κι εσύ :) ) . Δεν έχω μέσο αλλά ξέρεις ότι μένουμε κοντά :p 

Σκέφτομαι mini itx σύνθεση, όχι στα πολύ κοντά, αλλά είναι μία καλή αρχή!!

 

Όλα αυτά σε περίπτωση που δεν πάει στον 2cpu ;) 

@2cpu σόρρυ μαν αλλά είναι αρκετά βαρύ και μεγάλο για να το κάνω δέμα.

 

Επειδή μένουμε πολύ κοντά και μου έχει ήδη χαρίσει και κάποια πραματάκια εμένα ο Tommy θα πάρει αυτός το κυτίον.

Θα κανονίσουμε να περάσω εντός του ΣουΚού στο φέρω. :)

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, DJman said:

 

Εκανα δοκιμη μονο με ενσωματωμένους επομένως δεν ξερω να σου πω. Μπορεις να δοκιμασεις ομως :D

Δεν χάνουμε κάτι να δοκιμάσουμε, όντως. Αν είναι το ξαναχαρίζω ή το κρατάω για μουσική/videoclips κτλ. Θα σου στείλω pm για λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος dpolal έγραψε:

@2cpu σόρρυ μαν αλλά είναι αρκετά βαρύ και μεγάλο για να το κάνω δέμα.

 

Επειδή μένουμε πολύ κοντά και μου έχει ήδη χαρίσει και κάποια πραματάκια εμένα ο Tommy θα πάρει αυτός το κυτίον.

Θα κανονίσουμε να περάσω εντός του ΣουΚού στο φέρω. :)

 

Φίλε σε ευχαριστώ πολύ! Θα σου στείλω inbox με το τηλ μου σε περίπτωση που δεν το έχεις :) 

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται κινητο motorola  moto g xt1032 8 gb

Εχει ραγισμενη οθονη και δεν εκκινει, παρα μονο αναβοσβηνει η κοκκινη ενδειξη οταν  συνδεω τον φορτιστη

Παραλαβη απο συγγρου φιξ απογευματινες ωρες

Link to comment
Share on other sites

Hohoho, welcome again our Santa Claus, Jax! ?

Μοίρασε για άλλη μια φορά τα πλούσια ??? και πέρασε μια βόλτα να κεράσω κουραμπιέ!

 

Δηλώνω και εγώ για άλλη μια φορά ενδιαφέρον για κάποιον SSD, Evo 500GB κατά προτίμηση.

Spoiler

Και για να σε διευκολύνω για αργότερα. Έχω ξαναπάρει έναν 2.5 HDD.

PS: Το ότι μοιράζεις τόσα πράγματα και ζητάς συγνώμη γιατί άργησες με ξεπερνάει. Είσαι μοναδικός ρε Ζάχο!

Καλές γιορτές να έχεις με υγεία και χαρά στην οικογένεια σου (και όλοι μας γενικότερα)!

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλές Γιορτές σε όλους! Χρόνια Πολλά! 

thx SantaZaxos

 

Αν περισσέψει κάτι  σε 850evo ssd θα ήθελα.

**Αν και έχω ξανακερδίσει απο τον Ζαχαρία. ( Μάλιστα σε περίοδο που χρειάζονταν άμεσα δίσκος )**

Θα δώσω τον 840 προ 128Gb που φορά το σύστημα ως ανταλλαγή.

 

Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ και μια μεγάλη "ψηφιακή" αγκαλιά στον Άγιο Βασίλη ... εεε. Ζαχαρία εννοώ :p

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.