Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Dr. Gonzo έγραψε:

Χαρίζονται:

- Κουφάρι από Lenovo N500, η οθόνη ίσως να είναι λειτουργική, η μητρική μάλλον όχι. Έχει ένα CPU κι ένα DIMM 512MB μέσα. Χωρίς μετασχηματιστή δυστυχώς.
- Πιθανότατα μη λειτουργική μητρική Asus P5V-VM DH, με έναν Core 2 Duo E6300 επάνω.

 

- SoundBlaster Extigy λειτουργική με καινούργιους γιαπωνέζικους πυκνωτές. Θέλει έναν κλασσικό μετασχηματιστή 12V . Κάπου έχω αλλά είναι απίθανο να τον βρω τώρα.
- Ηχοσύστημα αυτοκινήτου F&U CA-2778BT με bluetooth, USB, τηλεχειριστήριο κι αφαιρούμενη πρόσοψη. Λειτουργικό, ίσως να θέλει μια 10άρα ασφάλεια, γιατί νομίζω ότι την είχα πάρει για κάποιο άλλο εξάρτημα

 

Παραλαβή μέχρι Σάββατο 18/9 από ΗΣΑΠ Πευκάκια, μετά αναγκαστικά ανακύκλωση λόγω μετακόμισης

Kαρτα ηχου και ηχοσυστημα με ενδιαφερει, στελνω πμ 

Χαρίζονται    

 

  1. κουτι υπολογιστη futzitsu siemens με dvd ide white
  2. καροτσακι μωρου ,θελει καθαρισμα απο την πολυκαιρια
  3. ενα σωσιβιο βρεφικο και δυο λουτρινα με προβλημα στους μηχανισμους τους.

 

 

 

Πρωτα ποστ εδω, μετα πμ.

Θα μπει και σε διπλανο φορουμ.

 

 

 

 

 

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

 

Έγινε επεξεργασία από kostas.karras
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χαρίζεται, IO / Front panel από κουτί NZXT S340, αχρησιμοποίητο, ήταν ανταλλακτικό από όταν είχα το συγκεκριμένο κουτί. Μου το είχε στείλει η ΝΖΧΤ καθώς είχα τότε πρόβλημα με coil whine το οποίο περνούσε στα ακουστικά από το τροφοδοτικό ή τη μητρική και νόμιζα ότι ήταν θέμα της εξόδου ήχου του μπροστινού πάνελ.  

 

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε άλλα κουτιά αν χωράει ή αν ασχολείστε με mods κλπ

 

Μένω Κέρκυρα. Αν έχετε κάποιον δικό σας μπορώ να του το αφήσω για λογαριασμό σας. 

 

IMG_20211020_134741.jpg

IMG_20211020_134801.jpg

IMG_20211020_134731.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Χαρίζεται, IO / Front panel από κουτί NZXT S340, αχρησιμοποίητο, ήταν ανταλλακτικό από όταν είχα το συγκεκριμένο κουτί. Μου το είχε στείλει η ΝΖΧΤ καθώς είχα τότε πρόβλημα με coil whine το οποίο περνούσε στα ακουστικά από το τροφοδοτικό ή τη μητρική και νόμιζα ότι ήταν θέμα της εξόδου ήχου του μπροστινού πάνελ.  

 

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε άλλα κουτιά αν χωράει ή αν ασχολείστε με mods κλπ

 

Μένω Κέρκυρα. Αν έχετε κάποιον δικό σας μπορώ να του το αφήσω για λογαριασμό σας. 

 

IMG_20211020_134741.jpg

IMG_20211020_134801.jpg

IMG_20211020_134731.jpg

Kαλησπερα , θα με ενδιεφερε μιας και ασχολουμε με διαφορα mods αλλα εκτος απο  την περιπτωση που  το χρειαστει καποιος αλλος που εχει το συγκεκριμενο κουτι και αν στελνεις φυσικα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 13/9/2021 at 9:51 ΜΜ, το μέλος kostas.karras έγραψε:

Kαρτα ηχου και ηχοσυστημα με ενδιαφερει, στελνω πμ 

Χαρίζονται    

 

  1. κουτι υπολογιστη futzitsu siemens με dvd ide white
  2. καροτσακι μωρου ,θελει καθαρισμα απο την πολυκαιρια
  3. ενα σωσιβιο βρεφικο και δυο λουτρινα με προβλημα στους μηχανισμους τους.

 

 

 

Πρωτα ποστ εδω, μετα πμ.

Θα μπει και σε διπλανο φορουμ.

 

 

 

 

 

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Καλημέρα σας. Τό κουτί ὑπάρχει ἀκόμα ἤ ἔχει δωθεῖ.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος kostas.karras έγραψε:

Kαλησπερα , θα με ενδιεφερε μιας και ασχολουμε με διαφορα mods αλλα εκτος απο  την περιπτωση που  το χρειαστει καποιος αλλος που εχει το συγκεκριμενο κουτι και αν στελνεις φυσικα.

Αν δεν εμφανιστεί κάποιος που να το θέλει από εδώ, φυσικά Κώστα, δικό σου. Απλά θα το στείλω, την άλλη εβδομάδα με (ΕΛΤΑ) ταχυδρομείο που θα έχω λίγο περισσότερο χρόνο. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος kostas.karras έγραψε:

Yπαρχει ακομα Γιωργο!

Σε ευχαριστω, οποτε βολεψει φυσικα, δεν βιαζομαι!

Καλημέρα Κώστα. ᾿Ενδιαφέρθηκα γιά λογαριασμό ἑνός φίλου μου, ἀλλά τελικά δέν τοῦ κάνει τό κουτί αὐτό καί ὡς ἐκ τούτου θά ἀποσύρω τό ἐνδιαφέρον μου. Εὐχαριστῶ πάντως γιά τήν ἄμεση ἀνταπόκριση στό μήνυμά μου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος georgios65 έγραψε:

Καλημέρα Κώστα. ᾿Ενδιαφέρθηκα γιά λογαριασμό ἑνός φίλου μου, ἀλλά τελικά δέν τοῦ κάνει τό κουτί αὐτό καί ὡς ἐκ τούτου θά ἀποσύρω τό ἐνδιαφέρον μου. Εὐχαριστῶ πάντως γιά τήν ἄμεση ἀνταπόκριση στό μήνυμά μου.

Καλησπέρα Κώστα. ᾿Επαναφέρω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τό κουτί, τώρα γιά λογαριασμό τοῦ ἀνηψιοῦ μου, πού μέ παρακάλεσε, νά σοῦ τό ζητήσω. Εὐχαριστῶ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 20/10/2021 at 7:48 ΜΜ, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Χαρίζεται, IO / Front panel από κουτί NZXT S340, αχρησιμοποίητο, ήταν ανταλλακτικό από όταν είχα το συγκεκριμένο κουτί. Μου το είχε στείλει η ΝΖΧΤ καθώς είχα τότε πρόβλημα με coil whine το οποίο περνούσε στα ακουστικά από το τροφοδοτικό ή τη μητρική και νόμιζα ότι ήταν θέμα της εξόδου ήχου του μπροστινού πάνελ.  

 

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε άλλα κουτιά αν χωράει ή αν ασχολείστε με mods κλπ

 

Μένω Κέρκυρα. Αν έχετε κάποιον δικό σας μπορώ να του το αφήσω για λογαριασμό σας. 

 

IMG_20211020_134741.jpg

IMG_20211020_134801.jpg

IMG_20211020_134731.jpg

Update μετά από μια βδομάδα που άφησα ανοιχτό το ενδεχόμενο ενδιαφέροντος. Εφόσον δεν εκδηλώθηκε ενδιαφέρον από τον τόπο μου, παραχωρείται στον Κώστα όπως ανέφερα κ παραπάνω.

 

Κώστα στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα στοιχεία αποστολής. 

@kostas.karras

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται    

 

  1. Aποχυμωτης παλιος αλλα λειτουργικος
  2. Ταμπλετ turbox di-1001  3 τεμαχια αγνωστης λειτουργικης καταστασης. θα δωθουν ολα μαζι σε εναν , για την περιπτωση που χρειαστει να φτιαξει καποιος απο τα 3 τουλαχιστον ενα καλο.

 

 

Πρωτα ποστ εδω, μετα πμ.

Θα μπει και σε διπλανο φορουμ.

Screenshot_21.png

Screenshot_22.png

Screenshot_23.png

Screenshot_25.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα έναν τέτοιο αποχυμωτή.Χαλούσα ένα κιλό πορτοκάλια για να φτιάξω ένα ποτήρι πορτοκαλάδα. Καλός όμως δύναμη,όποιος τον πάρει για μικρά παιδιά είναι οτι καλύτερο,δεν πίνεις χυμό πίνεις βελούδο:hehe:

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Τηλεκοντρόλ σε αριστη κατασταση από δέκτη STRONG SRT-8100

 

Αν κάποιος έχει τον Αποκωδικοποιητή αλλα οχι το Remote...

Παραλαβη απο Μενιδι.Κοντα στο κεντρικο καταστημα του e-shop.gr

 

345965_18e67d77da218974aaca513f0ac000d5.jpg.e32424887d3f7758f5af0ae2f27cfc82.jpg

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από LABROS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 1 ημιτελές compact PC και 1 Sharkoon Keyboard. Αθήνα, χέρι με χέρι - ιδανικά συνάντηση Δυτικά Προάστια. 

 

1. Ημιτελές Small Factor PC HP

Έχει επεξεργαστή Intel Core i5 3570 - Κάποια στιγμή όμως έκλεισε το PC - Υποψιάζομαι κάηκε το CPU; Δεν είμαι σίγουρος. Μην με κυνηγάτε μετά :D

Δεν έχει μνήμες RAM (παίρνει DDR3 1600MHz έως 32GB αν θυμάμαι) και δίσκο (παίρνει SSD/HDD).

Έχει ενσωματωμένα γραφικά ίσως να υποστηρίζει και κάποια κάρτα τύπου GT730 (που δεν απαιτεί ρεύμα).

 

pc-internal.thumb.jpg.2f190c19af71b7a880513a2bdf181d73.jpgpc.thumb.jpg.8449a8d98aa992c73e5362852d7b94e6.jpg

 

2. Sharkoon Keyboard USB με άσπρο LED φωτισμό (έχει 3 διαφορετικα επίπεδα φωτεινότητας)

Είναι κάπως ταλαιπωρημένο αλλά λειτουργικό. Έχω παίξει και με παιχνίδια χωρίς θέμα. Θέλει ένα καλό καθάρισμα.

 

keyboard.thumb.jpg.4827ebe8fae5495f7c909a324c6c0b07.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

Χαρίζονται 1 ημιτελές compact PC και 1 Sharkoon Keyboard. Αθήνα, χέρι με χέρι - ιδανικά συνάντηση Δυτικά Προάστια. 

 

1. Ημιτελές Small Factor PC HP

Έχει επεξεργαστή Intel Core i5 3570 - Κάποια στιγμή όμως έκλεισε το PC - Υποψιάζομαι κάηκε το CPU; Δεν είμαι σίγουρος. Μην με κυνηγάτε μετά :D

Δεν έχει μνήμες RAM (παίρνει DDR3 1600MHz έως 32GB αν θυμάμαι) και δίσκο (παίρνει SSD/HDD).

Έχει ενσωματωμένα γραφικά ίσως να υποστηρίζει και κάποια κάρτα τύπου GT730 (που δεν απαιτεί ρεύμα).

 

pc-internal.thumb.jpg.2f190c19af71b7a880513a2bdf181d73.jpgpc.thumb.jpg.8449a8d98aa992c73e5362852d7b94e6.jpg

 

2. Sharkoon Keyboard USB με άσπρο LED φωτισμό (έχει 3 διαφορετικα επίπεδα φωτεινότητας)

Είναι κάπως ταλαιπωρημένο αλλά λειτουργικό. Έχω παίξει και με παιχνίδια χωρίς θέμα. Θέλει ένα καλό καθάρισμα.

 

keyboard.thumb.jpg.4827ebe8fae5495f7c909a324c6c0b07.jpg

Καλησπέρα,με ενδιαφέρουν , στέλνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.