Jump to content



Γεια χαρά


DJD

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

αντε ρε και καλος πολιτης!!!

ψαρακα να προσεχεις εκει που θα πας εεεεεεεεεεεε

και προσεχε μην σκηψεις για το σαπουνι..........;)

ελπιζω οταν περνεις αδια να ριχνεις καμια βολτα απο το λαμπ και οχι να τρεχεις για γυναικες.

Link to comment
Share on other sites

Μη μασήσεις καθόλου ρε, μια χαρά θα περάσεις!

Λίγο προσοχή μόνο στις ιατρικές εξετάσεις της πρώτης ημέρας: θα πονέσει λίγο αλλά άμα δεν έχεις τις συνήθειες του dfragou δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Κώτσο πήραν τηλέφωνο απο το ΓΕΣ

365 σου έμειναν και είναι πολλές.

Ένιγουεη καλά να περάσεις σειρούλα (σου κάνει την τιμή κωλόψαρο ένας 288 να σε πει σειρούλα δλδ τι άλλο θες) κάτι το οποίο είναι σίγουρο. Και άμα σου κάτσει κανα στραβόξυλο πες μου να έρθω να του ρίξω κανα μήνα μου στο κεφάλι να πάει απο κρανιοεγκεφαλική κάκωση ο φούστης. Και όπως είπα κανονίστε ρεμάλια λαμπίτες να πάμε κανα ΣΚ να δούμε το παλικάρι. Λογικά απο Καλαμάτα μια Κυριακή ή ένα Σάββατο θα είμαι εξοδούχος οπότε θα την κάνω και θα ρθω :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Ευχαριστώ για τις συμβουλές παιδιά, ηθικό ακμαιότατον και πάμε να περάσουμε καλά cool.gif

Thats the spirit Κωτσο ;)

Καλα να περασεις κ οτι κ να γινετε ΜΗ ΧΑΛΙΕΣΑΙ,ολα ζμποuτσας να τα γραφς :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από makio

καλες διακοπες Κωστα ! χεχε

αα! και αυτοσυγκρατηση! => μασα+μπυρα+ξαπλα = 12 κιλα βαρυτερος ειχα απολυθει το 198?

Όταν παρουσιάστηκα το '97 είμουν 87 κιλά και το '99 απολύθηκα στα 112...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

και στις δύσκολες στιγμές να σκέφτεσαι ότι δεν είσαι μόνος...:inlove: :inlove: :inlove:

Νεοποστάτορα, μάλλον κάνεις κάποιο λάθος.....

Ο SLN δεν μπαίνει μαζί με τον DJη! Θα μείνει πίσω για την κάλυψη των αναγκών των απλών πολιτών!

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Ευχαριστώ για τις συμβουλές παιδιά, ηθικό ακμαιότατον και πάμε να περάσουμε καλά cool.gif

’στα αυτά ρε ρεμάλι, κάπου θα βρεις κανά UNIX(έστω) και ακόμα και με vmware με γραφικά MAME θα παίζεις WOW(whatever).

Όπως λέει και ο Ζάχος, θα πήξεις μικρό μου τυρόγαλο! :p

Link to comment
Share on other sites

Να κοιτάξεις να περάσεις όσο καλύτερα γίνεται....

Μην φοβάσαι, δεν θα τον διαλύσουμε το λάμπη...

(Ένα πράγμα να προσέχεις: Μην αρχίσεις να πειράζεις τους υπολογιστές του στρατού...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Ο Βούδας (-σύμφωνα με paparazzi που τον είδα να κάνει γυμνό μπάνιο -) είναι στην μύκονο. Φεύγει στις 12! Κι εγώ πάω για μπύρες :D

προλαβαίνουμε για ακόμα μία σήμερα που γυρνάω???

ΣΕΙΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.