Jump to content



πτώση ταχύτητας σε 100 αρα γραμμή μετά από 5 μήνο


Recommended Posts

1 ώρα πριν, το μέλος iseeklife έγραψε:

σήμερα το πρωί χωρίς ειδοποίηση ήρθε ο τεχνικός της βονταφον . Τον έπριξα λίγο και μου είπε λίγα σημαντικά . 
το δεύτερο ότι ο χαλκός σηκώνει μέχρι 50 . Μετά έχει προβλήματα . 

?????.....δεν νομίζω οτι ισχύει

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος xdoc έγραψε:

?????.....δεν νομίζω οτι ισχύει

Ελπίζω ότι εννοούσε ο συγκεκριμένος χαλκός, αν και πάλι έξω έπεσε ;)

Κατά τα άλλα, με VDSL/super vectoring σηκωνει έως 400Mbps (300/100) και με G.Fast μπορεί να πιάσει και Gbps.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά προς στιγμή  παίδες . Πιάνω  100 . Θα κοιτάξω και τα στατιστικά να δω εάν έγινε επανεκκίνηση τώρα που κοιμόμουν . Ευχαριστώ για τις απαντήσεις . Κύριε griga ευχαριστώ . Μακάρι να ισχύει αυτό που είπατε . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@iseeklife Σε ποια περιοχή είσαι αν επιτρέπετε? Ρωτώ γιατί σήμερα παρατήρησα (μένω Βούλα) μόνο την download ταχύτητα μειώθηκε ακριβώς στο μισό! Έχω 50αρα και τώρα είναι ακριβώς 25. Δεν έχω πάρει τηλ ακόμα (αύριο θα συμβεί αυτό) αλλά αναρωτιέμαι αν είναι κάτι που συμβαίνει σε ολους. Η ειρωνεία είναι πως ενώ περίμενα τον διπλασιασμό (μιας και το διαφημίζει ο πΟΤΕ) έπεσα στο μισό τελικα 😂

Link to comment
Share on other sites

raven εαν έχεις πρόβλημα να πάρεις αρκετές φορές τηλέφωνο γιατί μπορεί να μην στο φτιάξουν με την πρώτη . εγώ χρειάστηκε την πρώτη φορά να πάρω 4 φορές και πήρε 2 μήνες μέχρι να το φτιάξουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν, το μέλος iseeklife έγραψε:

raven εαν έχεις πρόβλημα να πάρεις αρκετές φορές τηλέφωνο γιατί μπορεί να μην στο φτιάξουν με την πρώτη . εγώ χρειάστηκε την πρώτη φορά να πάρω 4 φορές και πήρε 2 μήνες μέχρι να το φτιάξουν.

 

Εντάξει λύθηκε το θέμα μέσω φεισμπουκ! Ήταν αρκετά γρήγορη επικοινωνία μπορώ να πω. Δεν μου είπαν τι έφταιγε αλλά πείραξαν κάτι μετά έκανα ρισετ και τσουπ...50 ξανά! Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.