Jump to content



Επόμενη σελίδα - scroll πιο κάτω από την αρχή


beastie

Recommended Posts

παίζω με firefox και σε αλλαγή σελίδας αντί να μείνει στο 1ο post της νέας σελίδας πηγαίνει κάτω στο τέλος και πρέπει να κάνω scroll για να διαβάσω το 1ο μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ το πρόβλημα.

Χρησιμοποιώ firefox και σε κάθε αλλαγή σελίδας στο φορουμ με πάει αυτόματα στα τελευταία ποστ (εννοείται χωρίς να έχω διαβάσει τα πρώτα της σελίδας).

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2022 at 2:44 ΜΜ, το μέλος Trooper έγραψε:

Κι εμενα μου το κανει αλλα το παρατηρω οταν πεταγεται η διαφήμιση απο πάνω. Αν δε βγει η διαφήμιση, τοτε μένει κανονικά στο πανω μέρος.

Ακριβώς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ακριβώς αυτό.

Οπότε ενεργοποιούμε το adblock και ξενοιάζουμε;

Προσωπικά το adblock μόνο στο thelab το 'χω κλειστό, άμα το ανοίξω κι εδώ φοβάμαι θα πάθει υπερκόπωση!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι εχει να κανει με το πανω banner γιατι εχω παρατηρησει και χωρις να φορτωσει αυτο.

Κατι αλλο ειναι αλλα εφοσον δεν συμβαινει συνεχεια ειναι δυσκολο να εντοπιστει...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, rastaman said:

Δεν νομιζω οτι εχει να κανει με το πανω banner γιατι εχω παρατηρησει και χωρις να φορτωσει αυτο.

Κατι αλλο ειναι αλλα εφοσον δεν συμβαινει συνεχεια ειναι δυσκολο να εντοπιστει...

 

Με πολύ μικρή επιφύλαξη, σχεδόν σίγουρα σχετίζεται με το drop-down banner της κύριας διαφήμισης. Η μόνη περίπτωση που μου εμφανίζεται το πρόβλημα χωρίς το banner είναι όταν η διαφήμιση έχει ανοίξει σε παράθυρο χωρίς focus. Μόλις "δω" το παράθυρο με τη διαφήμιση, όλα τα θέματα ξεκινούν στο σωστό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Αν παρατηρησετε συνηθως σε πεταει πιο κατω/πιο πανω  οταν υπαρχουν πολλες εικονες στην δημοσιευση ,το ειναι λογικο.

Το next page να σε πηγαινει στο τελος της σελιδας ομως δεν ειναι φυσιολογικο...

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2022 at 10:14 AM, panoc said:

Συμβαινει παντως και σε αλλα φορουμ που χρησιμοποιουν το ιδιο λογισμικο. Δεν ειναι μονο το λαμπη το προβλημα.

 

Το αυτό...

 

Δεν ξερω αν το κάνει σε άλλους browsers αλλά με τον Firefox έχω το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Freedom έγραψε:

 

Το αυτό...

 

Δεν ξερω αν το κάνει σε άλλους browsers αλλά με τον Firefox έχω το θέμα...

Χρονιο προβλημα του invision. Δε θυαμαι να ΜΗ το εχει ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.