Jump to content



LOST ARK (MMORPG)


ARMAGEDDON

Recommended Posts

5 ώρες πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Κανενα προβλημα queue... Προφανως σε στακαρισμενους σερβερς παιζουν. Προβλημα τους

Τωρα λες παπαριες, οταν μπηκα εγω (8/11) δεν ειχαμε αλλους σερβερ και οχι μονο αυτο αλλα αφου γεμισαν τις 2 πρωτες μερες τους εκλεισαν τη 3η και τους ανοιξαν στο καπακι για τους f2p στις 11/2.

Link to comment
Share on other sites

το ξεκίνησα και εγώ χωρίς εμπειρία σε τέτοιου ειδους παιχνιδακια...πηγαινω οπου μου λενε...server mokoko? καπως ετσι.. δεν μεταφέρεται ο χαρακτήρας αν θελεις σε αλλον;

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

το ξεκίνησα και εγώ χωρίς εμπειρία σε τέτοιου ειδους παιχνιδακια...πηγαινω οπου μου λενε...server mokoko? καπως ετσι.. δεν μεταφέρεται ο χαρακτήρας αν θελεις σε αλλον;

Βρε, δεν πιστεύω να μην μιλάς (όπως στα bf); 😛

Link to comment
Share on other sites

Mokoko ειμαι και εγω σπυρο. Ο karvelix ειναι σε ενα σερβερ που εχει queue 10K ενω στο δικο μας σερβερ μπαινουμε χωρις καν queue στις 10 το βραδυ. Αρα ισχυει αυτο που λεω Πανο...

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Mokoko ειμαι και εγω σπυρο. Ο karvelix ειναι σε ενα σερβερ που εχει queue 10K ενω στο δικο μας σερβερ μπαινουμε χωρις καν queue στις 10 το βραδυ. Αρα ισχυει αυτο που λεω Πανο...

Kαι σου ξαναλεω οτι οταν ξεκινησα (8/2) εγω δεν ειχα επιλογη, ειχα 6 σερβερ και ολοι τους αυτη τη στιγμη ειναι πιτα. Και οι 6 γεμισαν απο τη πρωτη μερα με τους founders στις 8/2. Και τους ανοιξαν παλι στις 11/2 για τους f2p και εγινε χαμουλης. Εσυ και οποιος μπηκε 5 μερες μετα ειναι λογικο να εχει βρει καλυτερο και πιο χαλαρο σερβερ. Εγω ομως εκει ειχα ηδη lvl50 και το κυριοτερο ειχα ηδη μεσα 50Ε τα οποια τα χανω αν αλλαξω σερβερ η/και region.

1 λεπτό πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Θέλουμε power pass επί πληρωμή να αλλάζουμε server δεν είναι κατάσταση αυτή

Ουτε καν, τα υπολοιπα που εχω? ειμαι ηδη 600 και με 2 αλτ στα 460 + 2 power pass. Εχω founders+aura+skins+mounts+pets κλπ. Ολα αυτα τα χανω. Το απλό powerpass ισως κανει για τους f2p για το 1.5 μυριο founders που μπηκαμε 8/2-11/2 δε λεει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις εχθές το ξεκίνησα και εγώ...


Χαμένος να πω, σαν να προσπαθώ να κάνω διάλογο με Αρειανό όπου εγώ να τα λέω στα Ελληνικά και αυτός σε ότι γλώσσα μιλάνε στον πλανήτη του να το πω... όπως και να το πω αυτό που μετράει είναι ότι έμπαινε - έβγαινε και εγώ δεν καταλάβαινα τίποτε... :wall:

 

Ξεκίνησα έναν Paladin και οι λίγες ώρες μαζί του περνάνε ωραία... ακόμα τα skills τα πατάω randomly, για skill points ούτε κουβέντα, σαν τους Ινδιάνους στην άγρια δύση διαλέγω ότι μου γυαλίζει... Ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να κάνω respec, αν όχι πάμε για άλλο Char... :rofl:
 

Παρ' όλα αυτά χωρίς να είμαι grand master τον MMPORG καταλήγω να μου αρέσει και να του δώσω μια καλή ευκαιρία... Εννοείτε ότι  δεν νοιώθω ούτε κατά διάνοια έτοιμος να συμμετάσχω σε κάποιο random party οπότε lone wolf και όσο αντέξω.

Διαβάζοντας για queues ακολούθησα την συμβουλή του @icy20 και μπήκα στον Mokoko όπου προς το παρόν όντως δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα queue. :happy:

Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, το μέλος ckbond έγραψε:

Μόλις εχθές το ξεκίνησα και εγώ...


Χαμένος να πω, σαν να προσπαθώ να κάνω διάλογο με Αρειανό όπου εγώ να τα λέω στα Ελληνικά και αυτός σε ότι γλώσσα μιλάνε στον πλανήτη του να το πω... όπως και να το πω αυτό που μετράει είναι ότι έμπαινε - έβγαινε και εγώ δεν καταλάβαινα τίποτε... :wall:

 

Ξεκίνησα έναν Paladin και οι λίγες ώρες μαζί του περνάνε ωραία... ακόμα τα skills τα πατάω randomly, για skill points ούτε κουβέντα, σαν τους Ινδιάνους στην άγρια δύση διαλέγω ότι μου γυαλίζει... Ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να κάνω respec, αν όχι πάμε για άλλο Char... :rofl:
 

Παρ' όλα αυτά χωρίς να είμαι grand master τον MMPORG καταλήγω να μου αρέσει και να του δώσω μια καλή ευκαιρία... Εννοείτε ότι  δεν νοιώθω ούτε κατά διάνοια έτοιμος να συμμετάσχω σε κάποιο random party οπότε lone wolf και όσο αντέξω.

Διαβάζοντας για queues ακολούθησα την συμβουλή του @icy20 και μπήκα στον Mokoko όπου προς το παρόν όντως δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα queue. :happy:

Κωστα αν θελεις guild εχουμε. Σφυρα. Εχουμε paladin ηδη ομως (εμενα) 😛

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, το μέλος sstav έγραψε:

το παιχνίδι... οκ ...για να περνάει η ώρα χωρίς σκέψεις.... αλλά ειναι ανιαρό ... 

το παιχνιδι θελει παρεα και πρακτικα ξεκιναει μετα το Τ3.

 

εμεις που ειμαστε παρεα καθε μερα παμε παντου μαζι, μπουσταρουμε τα αλτ μας εναλλαξ, κανουμε τα raid μας παμε στα event μας, κλπ κλπ

περνανε οι ωρες χωρις να το παρει κανεις μας χαμπαρι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.