Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Recommended Posts

2 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Να σε πω την αληθεια δεν ασχολουμαι και τοσο, η μονη bmw που ειχα ηταν το πρωτο αυτοκινητο στα 20 μου μια E21 την οποια την εδωσα μετα απο 1 χρονο

και πηρα ενα coupe mercedes kompressor το οποιο και αυτο το εφαγε η σκονη μεσα στο μαγαζι, μια ζωη η με το φορτηγο η με την μηχανη ημουν στο δρομο.

 

Φρουρά Φρουρά! 

 

ΦΡΟΥΡΑ!


 

Spoiler

Super League Money GIF by Anderson .Paak

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ετσι.. Μην πεις κατι, αμεσως να σε χαρακτηρισουν, που να ελεγα και κανενα σοβαρο περιουσιακο στοιχειο..

Ο ενας θα ηταν σε διαδηλωσεις κατα του κεφαλαιου και ο αλλος αντι για την φρουρα θα κατεβαζε τα τανκς.

Meanwhile εμενα μου αρεσει να παιζω παιχνιδια στο pc, να παραγω λικερ και λαδι μαζευοντας ελιες στο χωριο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

σοβαρο περιουσιακο στοιχειο

 

34 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

μου αρεσει να παιζω παιχνιδια στο pc,

 

34 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

να παραγω λικερ και λαδι

 

35 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

μαζευοντας ελιες

 

 

pathetic-pathetique.gif

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Classic Animation Cartoons GIF

Προσπαθούν οι αντικαλημεράκηδες να χτυπήσουν τις καλημέρες μας. Αθώα παιδιά...

Καλημέρα, κρεατοφάγοι μου.

 

 

Tην αδειάζετε την κονσέρβα... μπράβο. Μερακλήδες.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

COUNTERTOPPIZZAOVEN.COM

If you think Pineapple belongs on Pizza, you might not like this post because here I give ten solid reasons why Pineapple doesn't go on...

 

COUNTERTOPPIZZAOVEN.COM

If you are wondering if Pineapple belongs on pizza or not then these arguments that I make in the post will make you think if it really...

Στο δευτερο αρθρο διαβαζουμε..

Παράθεση

Who Put Pineapple On Pizza?

This debate all started in 1962 when Sotirios “Sam” Ponopoulos created a pizza with pineapple as a topping in his restaurant in Ontario, Canada.

Although most pizza places call it Hawaiian, pineapple on pizza actually started in Canada. The Canadian restaurant owner of Greek descent is

responsible for this decades-long debate.

Περα του οτι την ανακαλυψη την εκανε ενας Ελληνας , σιγουρα δεν το εκανε για την γευση. Απλα βρηκε τροπο να τα παρει απο Καναδους.

Και μιας και αναφερθηκαν οι Καναδοι ας δουμε την κουζινα τους.. https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aOQV9xD_460svav1.mp4

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.