Jump to content



BBQ με υγραέριο - Τεχνικές, απορίες, προτάσεις


Recommended Posts

Θα καπνίσεις για δυο με τρεις ώρες κ μετά τύλιγμα τη μυρωδιά θα την έχει πάρει κ θα έχει κάνει κ τη κρουστά του. Με το τύλιγμα δε θα χάσει τα υγρά του που όσο και να του τα βάζεις από πάνω δε τα αναπληρώνεις. 
Για υο θερμόμετρο τι άλλο να κάνω;;; Τα έσκασα για το meater και υποπτεύομαι ότι ουσιαστικά έχουμε το ίδιο πράγμα με άλλο brand…. Ή τέλος πάντων κάτι σχεδόν ίδιο…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αχμμ...με έχει πιάσει η μλκια....η γυναίκα έριξε άκυρο....εμένα με τρώει ακόμα ....

 

Βρήκα από Γερμανία με μεταφορικά όλα μέσα 67 ευρώ την διπλή πλάκα με την επίστρωση της Napoleon.... 33x45....

Εμένα είναι 30x45.... Να πάρω να έχω δύο? Μλκιζομαι ε?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος f117 έγραψε:

Αχμ...αντί να ηρεμήσω...βλέπω και αυτό....

 

Τοχω βρει 

33 ευρώ.... 

Λέω να πάρω και αυτό και να τελειώνουμε....

 

Aφου ηδη εχεις μαντεμενια σχαρα γιατι να παρεις και αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν βγάλανε της Napoleon Επισμαλτωμένη Μαντεμένια Πλάκα Ψησίματος Διπλής Όψης Napoleon Για Rogue 425 / 525 / 625 & Freestyle 365 / 425(56426) 67 euro στο

THESSTORE.GR

Napoleon 56426 Μαντεμένια Πλάκα Ψησίματος Επισμαλτωμένη Διπλής Όψης...

 

6 ώρες πριν, το μέλος Vagouridis έγραψε:

Aφου ηδη εχεις μαντεμενια σχαρα γιατι να παρεις και αυτο?

Γιατί ε? Γιατί θέλω να ψήσει η γυναίκα το ψάρι στο πλαϊνό το μάτι υπέρυθρων.....όχι μέσα στην ψησταριά και μου βρωμάει εμένα....είμαι λίγο ...πολύ περίεργος χαχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ψήνεται να ψήνει....

 

WWW.LEROYMERLIN.GR

Το BBQ NATERIAL Kenton 2B-Gas είναι ένα μπάρμπεκιου αερίου 2 καυστήρων, 7 KW. Ιδανικό για...

 

 

119 ευρώ...ιστορικό χαμηλό μάλλον...

 

Όχι....δεν θα την πάρω για χωριό.....φτάνει για φέτο....

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Α....και πήρε το μάτι μου ότι η klarna άμα πληρωσεις με Klarna....20% μείον....ως 20 ευρώ max...δλδ την ψησταριά την αγοράζεις με 99 ευρώ....δλδ 3 δόσεις των 33 ευρώ....

Έλα...πες μου εσύ τώρα....

 

Υγ. Αν είναι πρώτη αγορά...και αν το κάνεις στο κατάστημα.... ή παραλαβή από κατάστημα 

Έγινε επεξεργασία από f117
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος f117 έγραψε:

Α....και πήρε το μάτι μου ότι η klarna άμα πληρωσεις με Klarna....20% μείον....ως 20 ευρώ max...δλδ την ψησταριά την αγοράζεις με 99 ευρώ....δλδ 3 δόσεις των 33 ευρώ....

Έλα...πες μου εσύ τώρα....

 

Υγ. Αν είναι πρώτη αγορά...και αν το κάνεις στο κατάστημα.... ή παραλαβή από κατάστημα 

Άκυρο το από πάνω την κλαρνα...ήταν για παμπλικ....

Αλλά 115 κάνει όχι 119 που γράφω 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.