Jump to content


Alan Wake 2


GFFermari

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
2 ώρες πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

ΠΟΤΕ preorder. Εμένα, απ'αυτά που είδα , δεν με πείθει ακόμη. 


Τι δε σε πείθει ακόμα Ρα; Μόνο εγώ τραβάω τα ζιζια μου; :hehe:

 

Remedy είναι όποτε είναι preorder εκ του ασφαλούς.

 

Link to comment
Share on other sites

Preorder και ασφαλές δεν υπάρχει. Απλώς λιγότερο ριψοκίνδυνο. Το πρόβλημα είναι ότι τα preorders τούς έχουν αποθρασύνει όλους και έχουμε καταλήξει όλα τα καινούρια AAA να θέλουν Day 1 και Week 1 patches, απλώς για να λειτουργήσουν κανονικά.

 

Ακόμη κι αν σου αρέσει κάνα σκιν που θα δίνουν με την προπαραγγελία, σπάνια είναι αρκετά καλός λόγος να παρκάρεις τα λεφτά σου στον δικό τους λογαριασμό, αντί να τα κρατήσεις στον δικό σου μέχρι την κυκλοφορία. Άσε να δεις κανένα review και αγόρασέ το την ίδια μέρα.

Έγινε επεξεργασία από acct
a word
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 λεπτά πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:


Τι δε σε πείθει ακόμα Ρα; Μόνο εγώ τραβάω τα ζιζια μου; :hehe:

 

Remedy είναι όποτε είναι preorder εκ του ασφαλούς.

 

Είτε τραβάμε είτε όχι τα βυζγιά μας, το pre-order είναι κάτι που απαγορεύεται στο μυαλό μου, ΕΙΔΙΚΑ τα τελευταία 3-4 χρόνια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

The 'Alan Wake 2' director has begged Rockstar not to release the rumoured 'Red Dead Redemption' remaster in October.

 

The long awaited psychological horror sequel to set to drop later this year, but it's facing an uphill battle with 'Assassin's Creed Mirage' coming five days earlier and 'Super Mario Bros. Wonder' and 'Marvel's Spider-Man 2' both coming three days later.

With such a crowded period mid to late October, director Kyle Rowley is desperately hoping the rumoured 'Red Dead Redemption' remaster doesn't add to his release woes.

 

He tweeted: "I swear to god, if the rumoured Red Dead remastered comes out on October 17th.

"Don't do it @RockstarGames. PLEASE! (sic)"

There has been no release date confirmed as of yet.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.