Jump to content



Funny Pictures Thread


kallileo

Recommended Posts

  • Replies 9,4k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από spc [Χθες, στις 21:54]

ο ea6gka στο δρόμο προς τον πλησιέστερο Γεράρδο (στην σακούλα τα είδη προς RMA του ιδίου και το ξαδέρφου) :p

Βλεπω το bicyclaki εχει ασορτι χρώμα με τα σατα της dfi μου ... αυτο δεν μου το ειχες πει νωρίτερα mr εως ορο εκτος και αν περιλαμβανοταν στα ''ψιλα'' γράμματα που περνανε κατω απο τις οθονες μας με την ταχύτητα που ειχε κανει o Ben Johnson το θρυλικο 100ρι... [sln οι φιλοι σου ρε :hehe:]

Link to comment
Share on other sites

με αφορμη απο τις παραπανω cokes...

θυμηθηκα τα παλια τα χρονια εκεινα που ημουν αυτοεξοριστος:D

ποσες ειναι.....????

Ετοιμες για μαχη...

pict0036a4gi.th.jpg

και αλλη μια σε υψος.....

οπως βλεπετε περναει στο χαλαρο καποιον σε υψος(...χμμ....ποσο να ναι???Ας πουμε) 1.72...

Μπορειτε να δειτε οτι ξεχασα και ενα και μια 24αδα πανω στην κουζινα....(πσιω απο τον πυργο)

(Δεν ειμαι εγω στην φωτο αλλο οπως και να εχει...προσωπα δεν βγαζω στο νετ..)

untitled1a3vm.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 20:46]

με αφορμη απο τις παραπανω cokes...

θυμηθηκα τα παλια τα χρονια εκεινα που ημουν αυτοεξοριστος:D

ποσες ειναι.....????

Ετοιμες για μαχη...

pict0036a4gi.th.jpg

και αλλη μια σε υψος.....

οπως βλεπετε περναει στο χαλαρο καποιον σε υψος(...χμμ....ποσο να ναι???Ας πουμε) 1.72...

Μπορειτε να δειτε οτι ξεχασα και ενα και μια 24αδα πανω στην κουζινα....(πσιω απο τον πυργο)

(Δεν ειμαι εγω στην φωτο αλλο οπως και να εχει...προσωπα δεν βγαζω στο νετ..)

untitled1a3vm.th.jpg

Φαίνεται καθαρά ότι είναι κοπέλλα. Γιατί δε βγάζεις φωτός στο νέτ; Φοβάσαι μη σου φάνε τη ψυχή; :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.