Jump to content



ΤΙ ΔΩΡΟ θα μου κάνει ο συνάδελφος?...


hipro5

Recommended Posts

Λοιπόν.......Έχω έναν συνάδελφο στο μαγαζί......Καλό παλικάρι.......Την προηγούμενη φορά του είχα στήσει έναν υπολογιστή για το μαγαζί και μου έκανε δώρο έναν επεξεργαστή Pentium4 3.8GHz 570J LGA775 - αυτόν που έχω - .......... :D

Τώρα θα του στήσω έναν υπολογιστή πάλι, για Ρ/Σ (Ραδιοφωνικό σταθμό) αυτή τη φορά για να παίζει τραγούδια.......... ;)

Ε , αυτουνού του παιδιού ΠΟΤΕ δεν του παίρνω λεφτά για τις δουλειές που του κάνω........Μόνο του ζητάω πράγματα........ :D

Λοιπόν.......ΤΙ δώρο λέτε θα μου κάνει για τον κόπο μου τη Δευτέρα - Τρίτη.......?........ :D:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5

Χε,χε,χε........ΚΑΠΟΙΟΣ από σας έπεσε εντελώς.........ΜΕΣΑ....... :D

ελα ρε hipro5 μην μας κρατας σε αγωνια,αν και κατι υποψιαζομαι πες μαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor [Σήμερα, στις 12:46]

Pentium M750......το CT479....θα το βρείς μόνος σου γιατί είναι λίγο μανίκι .... για τον καλό συνάδελφο.....:p

:T: :T: :T::D

ΑΥΤΟΣ κυρίες και κύριοι, έπεσε μέσα 100%/100%...... :D

Ε, οπότε καταλαβαίνετε πλέον και με το Χρηστάκη παρέα ότι η κορυφή ΣΕ ΟΛΑ τα benchies θα είναι της INTEL πάλι για............κάνα χρόνο ακόμα....... :D:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.