Jump to content



Συγνώμη SLN


Ilias83

Recommended Posts

Κάνω το θέμα (που προφανώς το βλέπω να το τρώει η μαύρη τρύπα) απλά γιατί έγινε μια παρεξήγηση και επειδή δεν πρόλαβα να απαντήσω και να ζητήσω συγνώμη το κάνω εδώ.

Αρχική απάντηση από Ilias83

Μας έχουν φάει οι κλίκες εδώ μέσα.

Ποστάρει ο SLN, τσουπ από κάτω ο spc. Ποστάρει ο spc, θα πάει να γράψει από κάτω και την παρατήρησή του ο SLN.

Οι New Posters άλλη κλίκα μεταξύ τους...

’νοιξε το παιδί το θέμα πέσαν πάνω του οι AMDάδες (άλλη κλίκα - η πιο παλιά εδώ μέσα) να τον φάνε...

Έχουμε γίνει Survivor...

Ο κακομοίρης ο RootX έχει μείνει μόνος του βέβαια (του πήραν τον DJD) και έχει πάρει τη σπάθα να καθαρίσει (The Man from Okinawa).

’στο Φάνη ρίξ' το στην πλάκα γιατί σε βλέπω να σε ψηφίζουν για αποχώρηση...

Αρχική απάντηση από SLN

Ρε μεγαλε αραξε λιγο... Σοβαρα τα λες???

1) Ποια κλικα ρε παιδια?? Ποτε ημουνα εγω σε κλικα?? Εχεις μπερδεψει το "spamming-off topic" με την κλικα??? Το οτι σπαμμαρω με τον spc (και οχι μονο) ειναι κλικα?? E αμα ειναι με 200 ποστ που ανταλλαζεις με τον αλλον, να "κουμπαριαζετε" να το ξερω.... Ελεος!

2) Ποια ειναι η κλικα των news posters? Εχεις δει καμμια αδερφικη αγαπη του Fragma-Asrolavos-Vasilis που μου διαφευγει?? Δηλαδη πριν 2 βδομαδες ηταν κλικα ο ... Astro με τον... Labos????

3) Προφανως και δεν πηρες μυρωδια για ποιο λογο πεσανε να φανε το παιδι που ανοιξε το θεμα και δεν ειχε να κανει με το οτι το φορουμ ειναι amd-oκρατουμενο και διαφορες αλλες μλκ που ακουγονται κατα καιρους.... ουτε με το οτι ανοιξε η Ιντελ concept store. Ποτε μου δεν καταλαβα τι παει να πει amdκρατουμενο....

Μηπως να βαλουμε σαν χρεος των admin να ελεγχουν και το τι υπολογιστες εχουν τα παιδια που γραφονται αλλα και σε ποια εταιρια εχουν συμπαθειες ωστε να κρατιωνται ισορροπιες και να ειμαστε παντα 50-50 και να μην ξεφευγει ο ελεγχος σε μια ή στην αλλη πλευρα??

Πραγματικά συγνώμη SLN αν σε προσέβαλα... Δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου...

Προφανώς και δεν τα έλεγα σοβαρά, αλλά προσπάθησα να αστειευτώ.

Οπότε τα περι κλίκας ξέχνα τα. Απλά έκανα πλάκα... Εγώ προσωπικάγουστάρω αφάνταστα το οτι εσύ και ο spc spamάρετε κατα αυτόν τον τρόπο. Θεώρησα οτι θα καταλάβεις οτι κάνω πλάκα. Πραγματικά συγνώμη. Και προφανώς καμία κλίκα και για τους new posters... (νομίζω απάντησα στα 1 κ 2)

(Για το 3): Πρέπει να είμαι τουλάχιστον αφελής για να μην κατάλαβα το λόγο που πέσαν να φάνε το παιδί που άνοιξε το θέμα (και γιατί το άνοιξε), αλλά δεν θα μπορούσα σε καμια περίπτωση να την πέσω έτσι στον άλλον. Αν ήταν πρόσωπο με πρόσωπο ίσως. Το γεγονώς οτι είμαι πίσω από την οθόνη ενος υπολογιστή και δεν έχω απολύτως καμία συνέπεια ή ευθύνη για όλα όσα λέω, για μένα δεν σημαίνει οτι γράφω οτι μου κατέβει, αλλά αντίθετα είμαι διπλά προσεκτικός. Πολλοί δεν το βλέπουν έτσι...

Για AMDοκρατούμενο forum δεν μίλησα εγώ. Δεν νομίζω οτι είναι, απλά μάλλον υπάρχουν περισσότεροι με συμπάθεια στην AMD (δεν τους μέτρησα κιόλας), αλλά και πάλι αυτό δεν νομίζω οτι θα πρέπει να πειράζει κανέναν. Εμένα τουλάχιστον όχι. Η πλακίτσα και τα πειράγματα ανάμεσα σε AMDάδες και Intelάδες είναι διασκεδαστικά και από τη στιγμή που γίνονται καλοπροαίρετα μπορούν να βγάλουν και κάποια συμπεράσματα.

Τέλος πάντων ολόκληρο post βασικά για αυτήν την παρεξήγηση...

Πραγματικά δεν υπήρχε καμία πρόθεση από πλευράς μου.

Ίσως δεν έπρεπε να κάνω πλάκα σε ένα τόσο μπαρουτοκαπνισμένο θέμα.

Ζητάω για ακόμα μια φορά συγνώμη από τον SLN και φυσικά από όποιον άλλον παρεξηγήθηκε...

(Επειδή κάποιος θα πάει και θα γράψει από κάτω: Καλά ρε φίλε και άνοιξες ένα ολόκληρο θέμα για ένα συγνώμη; Δεν μπορούσε να στείλεις ένα π.μ.; Απαντάω λέγοντας οτι προσέβαλα δημόσια και για αυτόν το λόγο ζητάω και δημόσια συγνώμη)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Βαλε κι εσυ ενα smiley ρε αρχηγε... να καταλαβουμε οτι κανεις πλακα... Απο μενα δεν τρεχει τιποτα στην περιπτωση πλακας ρε. Εγω απλα νομιζα οτι μιλουσες σοβαρα και γιαυτο το ρωτησα στην πρωτη γραμμη.

Υ.Γ. ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ...

Ζητα συγνωμη κι απο τον spc, ειναι λιγο παρεξηγιαρης...

Αν θες κανε κι αλλο ενα thread γιατι δεν λεει να του ζητησεις συγνωμη στο ιδιο thread με μενα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω πως είναι μια πολύ καλή κίνηση και δεν υπάρχει λόγος να κατακριθεί από κανέναν. Μακάρι να είχαν όλοι την μαγκιά να λύνανε τις διαφορές τους ή τις παρεξηγήσεις στα ίσα και δημόσια.

Καλό και το πμ, αλλά μερικές φορές είναι καλύτερα έτσι ώστε να μην μένουν και υπόνοιες πως κάτι τρέχει.

Μπράβο Ηλία.

Link to comment
Share on other sites

Βρε αντε τον παλιοχαμουρα-παλιοσπαμακια-λουκρητια-αδερφη νοσοκομα, που του ζητας και συγγνωμη....

Τον παλιοκλικαδορο....

Επισης στο τιτλο αλλαξε το SLN με Κλαρα...σε αυτο το ονομα απανταει αυτον τον καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή την Παρασκευή δίνω Ν.Γλώσσα και διαβάζοντας βρήκα κάτι πολύ σχετικό που όλοι μας πρέπει να το έχουμε υπόψιν το αντιγράφω ακριβώς όπως είναι.

Νεοελληνική Γλώσσα για το Γυμνάσιο τεύχος Γ', σελ. 68

Όπως καταλαβαίνουμε, η προσφώνηση, η επιφώνηση, το περιεχόμενο, το ύφος, η γλώσσα μιας επιστολής τροποποιούνται αναλογα με τον αποστολέα, τη μόρφωση, την προσωπικότητα, τα συναισθήματα, το σκοπό του, τη σχέση του με τον παραλλήπτη.

Ακόμη, επειδή η επιστολή είναι κι αυτή ένα κείμενο, επιδέχεται καμιά φορά ερμηνείες αντίστοιχες με την προσωπικότητα, τη μόρφωση και τα συναισθήματα του παραλλήπτη. [...]

Γι'αυτό, καμιά φορά, το "ύφος" του γράμματος δεν εξαρτάται από την πρόθεση του αποστολέα. Διαμορφώνεται και από αυτά που γνωρίζει, κατανοεί, ή ερμηνεύει ο παραλήπτης.

Συνεπώς, πιστεύω πως πρέπει πάντα όταν επικοινωνούμε απρόσωπα με κάποιον (όπως π.χ. μέσω ενός forum) να σκεφτόμαστε πριν γράψουμ εκάτι και να είμαστε όσο πιο σαφείς γίνεται. Στην τελική γι'αυτό υπάρχουν και τα smilies... ;)

Μπράβο και από εμένα πάντως Ηλία... :T:

Υ.Γ.: Μπορεί να δώσει κάποιος τον ακριβή ορισμό του spam σε forum; :wassat: Για να ξέρω δλδ κι εγώ πότε σπαμάρω για να το αποφεύγω... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Επισης στο τιτλο αλλαξε το SLN με Κλαρα...σε αυτο το ονομα απανταει αυτον τον καιρο.

OH SHIT , SLN εσυ εισουν χτες το βραδυ στο Barακι στη Συγγρου!?!?!?!?

(μπραβο στον ilias83, μακαρι ολοι να ειχαν τετοιο χαρακτηρα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 11:21] Επισης στο τιτλο αλλαξε το SLN με Κλαρα...σε αυτο το ονομα απανταει αυτον τον καιρο.

εγώ τον ήξερα ως Νταίζη :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman [Σήμερα, στις 11:14]

Εγώ νομίζω πως είναι μια πολύ καλή κίνηση και δεν υπάρχει λόγος να κατακριθεί από κανέναν. Μακάρι να είχαν όλοι την μαγκιά να λύνανε τις διαφορές τους ή τις παρεξηγήσεις στα ίσα και δημόσια.

Καλό και το πμ, αλλά μερικές φορές είναι καύτερα έτσι ώστε να μην μένουν και υπόνοιες πως κάτι τρέχει.

Μπράβο Ηλία.

100%:T:

μπραβο Ηλια

πολυ σωστη κινηση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 13:23]

Daisy => only after 02:00 ;)

Φιλαρακο με ποια στοιχεια βγαινεις και λες τετοιες μλκ!! Απαιτω ανοιγμα νεου thread ... 2η συγνωμη στον SLN.....

Εισαι και moderator τρομαρα σου... :TD:

Απαιτω την επεμβαση των admin

Σφιχτηηηη ελα να "καθαρισεις"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Φιλαρακο με ποια στοιχεια βγαινεις και λες τετοιες μλκ!! Απαιτω ανοιγμα νεου thread ... 2η συγνωμη στον SLN.....

Εισαι και moderator τρομαρα σου... :TD:

Απαιτω την επεμβαση των admin

Σφιχτηηηη ελα να "καθαρισεις"

Οντως Chosen. Πρεπει να επανορθωσεις.

μετα τις 22:00 ειναι Daizy και οχι μετα τις 2:00. Χθες που μιλησαμε στις 22:41 ετσι αυτοαποκαλεστηκε....το Κλαρα ειναι το πρωινο του...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.