Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Συγνώμη που σας έκλασα τελευταία στιγμή στην ομαδική παραγγελία των dvd-r ΤΥ.

Συγνώμη που δεν ξέρω ούτε το 10% αυτών που ξέρετε εσείς σχετικά με τα PC.

Συγνώμη επίσης ζητάω στο Rallye μου που σχεδόν καθημερινά του πετάω τα έμβολα έξω.

Συγνώμη στην ηρωική Chaintech 5800 που ξέχασα να βάλω την αντλία πριν ανοίξω το PC κι έγινε κάρβουνο.

Συγνώμη από τον εαυτό μου που έχω μείνει τόσο πίσω σε νούμερα (Barton ακόμα).

Συγνώμη από το φίλο DarkSaga που συχνά πυκνά του πρίζω τ' ******α.

Συγνώμη από τους φίλους μου που περιμένουν να αποσυνδεθώ για να παραγγείλουμε πίτσα.

Συγνώμη και στην κοπελιά μου που συχνά πειράζω τον υπολογιστή της και μετά χρειάζεται format.

Συγνώμη και από τους γονείς μου για τα άσκοπα (συνήθως) χρήματα που με βάζει ο DarkSaga να ξοδεύω σε Hardware.

Συγνώμη από το φίλο Mανώλο που τον χρεώνω τόση ώρα για να γράψω αυτό το post.

Συγνώμη τέλος από όλους όσους κουράστηκαν να διαβάσουν όλη την παραπάνω μ@@@κία.

Ουφ! Είναι όντως χαλαρωτικό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

ωφειλω να δηλωσω μια δημοσια συγνωμη στον ΒΑΣΙΛΗ ΝEW ROSTER γιατι νομιζα οτι επενβενε στα post μου

:blink: Απο που κι ως που; οι news poster δεν εχουν τετοιο δικαιωμα! Αλλα ακομα και αν γινοτανε θα εβλεπες "Last edited by Βασιλης"!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

:blink: Απο που κι ως που; οι news poster δεν εχουν τετοιο δικαιωμα! Αλλα ακομα και αν γινοτανε θα εβλεπες "Last edited by Βασιλης"!

ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ,ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ SLOTKILLER:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

γιατι νομιζα οτι επενβενε στα post μου

καλα κανεις και ζητας συγνωμη, αλλα πως νομιζες οτι επεμβενε στα ποστ σου αφου δεν μπορει να το κανει?

@unseen: Μαν οντως τον εσκισες! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ζητω συγνωμη που σημερα θα πεταω λουλουδια στην ξανθια τραγουδιστρια στο Κοκκινο στην Γλυφαδα, προσπαθωντας να πετυχο το μπουστο της :devil:

Αν το πετυχεις, πηγαινε ποιασε το λουλουδι με τα δοντια και ζητα ΣΥΓΓΝΩΜΗ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Συγνωμη που σπαμαρω συνεχεια....

Μπορειτε να με μπαναρετε.... Δεν θα σας κραταω κακια!

νε ετσι λες κ μετα θα βγης σε αλλο γνωστο φοροθμ που εκει κρατας τα ινια και θα χλεθαζεις και θα κραζεις. βρε ουστ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ζητω συγνωμη που σημερα θα πεταω λουλουδια στην ξανθια τραγουδιστρια στο Κοκκινο στην Γλυφαδα, προσπαθωντας να πετυχο το μπουστο της :devil:

ΡΕ ΑΛΗΤΗ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!!!!! ΘΑ ΤΟ ΠΛΕΡΩΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΙΚΑ κτλ. (εδω δεν πιανει η συγνωμη σου!)

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

ΡΕ ΑΛΗΤΗ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!!!!! ΘΑ ΤΟ ΠΛΕΡΩΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΙΚΑ κτλ. (εδω δεν πιανει η συγνωμη σου!)

:D

Κι εγω κουμπαρος...γιατι ως γνωστον, ο κουμπαρος την κουμπαρα, 3 φορες την εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Ζητω συνωμη απο τον esdee που δεν πετυχα την αδερφη του...ΓΜΤ !

Ενα συγνωμη στον Ζαχο που δεν θα κουμπαριασουμε.....

Και ενα συγνωμη στο στομαχι μου που του εδωσι γεναιωδορα 3/4 μποουκαλιου ουισκι

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

ωφειλω να δηλωσω μια δημοσια συγνωμη στον ΒΑΣΙΛΗ ΝEW ROSTER γιατι νομιζα οτι επενβενε στα post μου

ok δεν τρεχει τιποτα.....απλα αλλη φορα μην στελνεις απειλιτικα μηνυματα και εισαι τοσο στιν τσιτα!Απλος news poster ειμαι...το μονο που μπορω να κανω παραπανω απο απλο χρηστη ειναι να ποσταρω νεα και τιποτα αλλο... . - Οι μονοι που μπορουν να κανουν edit post ειναι οι admin/mod αλλα και παλι γραφετε απο κατω!

Και μαλλον ειπες ασχημη λεξη και γι'αυτο το lab σου βαλε *****....οποτε χαλλλλλλαρα αλλα φορα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.