Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

Ζητώ συγγνώμη απο τον ea6gka που του πάω κόντρα στο thread για τις DDR3 :hehe:

Ζητώ συγγνώμη απο τον HiPro5 που τον είχα βάλει να μου πεί ποιά mosfets να ψύξω σε μια μητρική με socket A :p

Ζητώ συγγνώμη απο το τροφοδοτικό μου που θα εγχειριστεί σήμερα :shifty: :shifty: :innocent:

Ζητώ συγγνώμη απο ένα fan που πάει για ψήσιμο με 24V

Ζητώ συγγνώμη απο το πληκτρολόγιό μου που ενώ ξεκίνησα αυτό το post βαριέμαι να γράψω άλλα...

Link to comment
Share on other sites

- Ζητω συγγνωμη απο ολους οσους εκλασα μεσα στο ΣΚΔ λογω GTA :o....

- Ζητω προκαταβολικα συγγνωμη και απο τον οργανισμο μου

για την ταλαιπωρια που εφαγε και θα συνεχισει να τρωει

για τον ιδιο παραπανω λογο (εχω γινει ενα με την πολυθρονα...):nerd:

- Ζητω συγγνωμη αλλα πρεπει να σας ξαναφησω...

o αγωνας εναντια στις αρχες συνεχιζεται στους δρομους του San Fiero...:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 14:49]

Ζητω συγνωμη απο την κοπελα μου, που αντι να ειμαστε μαζι σε καμμια παραλια, προτιμω να ειμαι με τον Ugurz διπλα διπλα στο Booty Bay και να κοιταμε το ηλιοβασιλεμα .........

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 14:49]

Ζητω συγνωμη απο τον spc μου, που αντι να ειμαστε μαζι σε καμμια παραλια, προτιμω να ειμαι με τον PGM διπλα διπλα στο Booty Bay και να κοιταμε το ηλιοβασιλεμα .........

edit: ΡΕ GAME 7 λεμεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Ζητω συγνωμη απο την κοπελα μου, που αντι να ειμαστε μαζι σε καμμια παραλια, προτιμω να ειμαι με τον Ugurz διπλα διπλα στο Booty Bay και να κοιταμε το ηλιοβασιλεμα .........

Αρχική απάντηση από RootX

Ζητω συγνωμη απο τον spc μου, που αντι να ειμαστε μαζι σε καμμια παραλια, προτιμω να ειμαι με τον PGM διπλα διπλα στο Booty Bay και να κοιταμε το ηλιοβασιλεμα .........

αφού είναι έτσι τα πράγματα, νομίζω ότι είναι προς όφελος όλων η γνωριμία μου με την κοπέλα του PGM....:p

Link to comment
Share on other sites

στις στηλες του ολυμπιου διος πρεπει να ησουνα :p

κατα τις 9.20-9.30

ειδα τη φατσα σου στο καθρεφτη σου...

αλλα εκεινη την ωρα περνουσε αυτο το καταραμμενο ρ1 με το πλασματακι απο πισω συνοδηγο... εε οποτε....καταλαβαινεις... με καλουσε το καθηκον

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.