Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ζητώ συγνώμη γιατί ψάρωσα και νόμισα ότι ο Hipro5 την έκανε από την H.O.T. :o:tomato:

Πού να ήξερα ότι είχε σχέδιο να κόψει τον αέρα στους OCX (ίσως και να σφίξει τους κώλους σε 'μας γιατί χαλαρώσαμε λίγο μετά την πρωτιά).

Έπρεπε να το σκεφτώ καλύτερα ,αφού δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει από την H.O.T. είναι πλασμενοι ο ένας για τον άλλο ...Τέλος

’σε που ξεκίνησε νέα πατέντα με το door to door o/c απλά respect :worship: :T: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ζητάω συγγνωμη απο τους αγαπητούς αντμινιστρέιτορς που αναγκάστηκαν να καθαρίσουν 2 θρέντ λόγω του οτι νευρίασα με ενα παρασίτο...

Απλα είναι μερικές φορές που you just can't keep your mouth shut.

Ελπίζω ο Αϊ Βασίλης να με θυμηθεί φέτος, καθως ολη την υπόλοιπη χρονιά ήμουν υπόδειγμα καλου παιδιού. Μεχρι και σπανακόπιτα έφτιαξα. :)

:sorry: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne [Χθες, στις 22:54]

Υποθέτω πως έχεις δίκιο...

It will not happen again!

Μπορεί οι άλλοι να στο λένε πιό "λεπτά" αλλά εγώ έτσι έχω μάθει να μιλάω.......ΜΗΝ ασχολείσαι με το κάθε @ρχούδι.....Τέλος...... :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 15:54]

artm συγνωμη για τα 260+ klm στην αττικη οδο, ειχα ξεχασει οτι

ησουν και συ πανω....

δε θα το ξανακανω (με σενα πανω :rofl: )

260 με συνεπιβάτη γυναίκα ρε θηρίο ..... Πρέπει να ειδε στην πλατη σου οπως κρυβόταν απ τον αέρα ... την ζωή της να περνά απο μπροστά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

φρικη ητανε...

το μπροστινο μερος σηκωνοτανε πολυ, γιατι ο αερας εσκαγε ολος πανω της (και ετεινε να σηκωσει το μπρικι σουζα), εγω ημουν χωμενος κατω απο τη ζελατινα και σκεφτομουν οτι αμα σηκωθει ο τροχος θα σκοτωθουμε λολ.

το ωραιο ειναι οτι πριν, με βαραγε γιατι ετρεχα, και γιατι προσπαθουσε να μου πει οτι εχω χασει την εξοδο πριν πολυυυ ωρα. Εε μεταξυ 200-260, σταματησε να με βαραει :) και οταν ξαναπεσα κατω απο τα 200, πλεον δεν ειχε τη δυναμη να κανει το οτιδηποτε ;)

ε τρεξε απο δω τρεξε απο κει φτασαμε στην...ελευσινα (κανονικα πηγαιναμε απο λουτσα προς περιφεριακο υμητου!!!).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.