Jump to content



Ο Φωτουλης και τα μπουμπουκακια του!!!!!!


kallileo

Recommended Posts

Απίστευτο. Πραγματικά απίστευτο. Αλλά πιστεύω όχι και αδύνατο. Ο άνθρωπος μετά από τόσο χρόνια δουλειάς με παιδιά λάλησε και έπαψε να είναι άνθρωπος. Έγινε ένας κοινός παιδεραστής. ............... :TD:

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν ημουν μικρος με ειχε παει στην εκπομπη του φοτουλη στην tv macedonia ο μπαμπας μου! λετε να μου εβαλε και εμενα χερι ? :hehe: :hehe: Ντροπη του παντως αν αληθευουν αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Χθες, στις 19:36]

πολύ σίγουρο για το ΜΕΤΑ σε βλέπω....

το πιθανότερο είναι ότι την τάση την είχε από πριν....

Ξέρεις γιατί το λέω, ο "άνθρωπος" (πλέον) και λεφτά έκανε και οικογένεια έκανε με το να κάνει κάτι που όχι μόνο θεωρείτε "άσε καλύτερα" και το λέω για την κοροϊδία του πράγματος αλλά είναι και απίστευτα δύσκολο να συναναστραφείς με παιδιά. Εδώ οι παιδοψυχολόγοι και δεν τα βγάζουν πέρα. Και σίγουρα δεν τον δικαιολογώ. Είναι αρρωστημένο αυτό τελεία και παύλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

πολύ σίγουρο για το ΜΕΤΑ σε βλέπω....

το πιθανότερο είναι ότι την τάση την είχε από πριν....

Ασφαλως και ηταν απο πριν.

Δε γινεσαι ετσι ...γεννιεσαι ανωμαλος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωρίζω το παλικάρι, αλλά νομίζω ότι πρέπει να καταδικαστεί πρώτα!!

Μέχρι τότε είναι αθώος!!

Εκτός αν έχουμε αυτόπτη μάρτυρα μεταξύ μας, οπότε θα με ενδιέφερε να μας εξιστορήσει τα γεγονότα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα συμφωνώ μαζί σου αλλά όταν ακούγεται απο την αστυνομία ότι βιντεοσκοπούσε τις περιπτύξεις του με το 12χρονο στο κινητό του , ότι η εφοδος έγινε οργανομένα μετά απο 1 μήνα που υπήρχε η πληροφορία και ότι τον έπιασαν "στα πράσα" λίγο χλωμό να είναι αθώος.

Link to comment
Share on other sites

Οντως παρατραβηγμενο ειναι (Εξαλλου αν εχει φραγκα θα χε μια πορνη πολυτελειας να κανε μια δουλεια τζιτζι) Παντως στην Ολλανδια δε θα ηταν παρανομος αφου το μικρο ηταν 12 ετων... :...: (Παρτα Φωτουλη, στα λεγανε να αλλαξεις χωρα εσυ εκει ομως :p)

Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου τον είχε ομαδάρχη στην κατασκήνωση που πήγαινε μικρός. παιδιά από τότε που έγινε το σκηνικό και μας το πε, το έχουμε ταράξει στο δούλεμα. του βγαίνει το όνομα σιγά σιγά.... καλή φάση.

δεν ξέρω όμως αν είναι να γελάς ή να κλαις τέτοια σκηνικά.

Link to comment
Share on other sites

"σηκωσε το/τα ποδαρακι(α) σου .... και παντα enter/ ερχομαι " χαχλαχλχαλαχλαχλχαλαχλ εχω κι εγω εναν γνωστο που ειναι φοιτητης στο πολυτεχνειο στην κρητη και την βρισκει με 8χρονα, τωρα τα χει με ενα 14χρονο που να τον καταγγειλω ? εγω που την βρισκω με 23-35+ και με καθηγητριες με ποια κατηγορια μπορει να με πανε μεσα ? :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.