Jump to content


3800+X2 ερχεται τον Αυγουστο


def

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από gfa3 [Σήμερα, στις 12:59]

Αυτο το λες εσυ με τα μηχανηματα της υπογραφης? :boxed: :X:

Πραγματι σωστη διαπιστωση :D

αλλα το 2ο μηχανημα (ο 4800+) ειναι του αδερφου του απο την Σουηδια

οχι βεβαια οτι και το πρωτο μηχανημα που χρησιμοποιει τωρα ειναι χαλια :p

Να ειχα και εγω εναν τετοιο αδερφο :D

------------------------------

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ Χ2 3800+

Ωραιος ο Χ2 3800+ αλλα σχετικα αδυναμος λιγακι βρε γαμωτο για μελλοντικη χρηση :(

Θελω κατι που να μου κρατησει για καμποσο καιρο

Εγω σκεφτομαι για εναν Χ2 4400+ η παραπανω αναλογος της τιμες και την τσεπη μου βεβαια να βγουν ομως πρωτα και ο G71 και ο R520 και οι Crossfire μητρικες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gfa3

Αυτο το λες εσυ με τα μηχανηματα της υπογραφης? :boxed: :X:

ηξερα οτι θα λεγοτανε αυτο για μενα,αλλα σωστα υποθηκε μην ειμαστε και αχαριστοι,

πραγματι ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το pc μου απλως αν τυχον και παρω του αδελφου θα ειμαι καλυτερα,οσα γραφικαν παραπανω απο τα παιδια εξακολουθω τα πιστευω:flower:

Link to comment
Share on other sites

Για τις επιδοσεις που δινει μια χαρα ειναι η τιμη αν και προσωπικα δεν ενδιαφερομαι για τον 3800+ αλλα για το 4400+ αν οχι παραπανω (αναλογος την τσεπη μου)

Στο μονο πραγμα που ειναι ανωτεροι η P4 Dual αν και φθηνοτεροι ειναι στο Video Encoding και σε καποια εξεζητημενα προγραμματα μετρημενα στα δακτυλα

Οποτε καλυτερα 300 Ευρω για ενα Χ2 3800+ και να εχεις την μεγαλυτερη ταχυτητα σχεδον στα παντα

παρα ενα Pentium D 840 στα 512Ευρω και να εισαι και πισω σε ταχυτητα στην μεγαλυτερη γκαμα Software

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot [Σήμερα, στις 13:28]

Για τις επιδοσεις που δινει μια χαρα ειναι η τιμη αν και προσωπικα δεν ενδιαφερομαι για τον 3800+ αλλα για το 4400+ αν οχι παραπανω (αναλογος την τσεπη μου)

Στο μονο πραγμα που ειναι ανωτεροι η P4 Dual αν και φθηνοτεροι ειναι στο Video Encoding και σε καποια εξεζητημενα προγραμματα μετρημενα στα δακτυλα

Οποτε καλυτερα 300 Ευρω για ενα Χ2 3800+ και να εχεις την μεγαλυτερη ταχυτητα σχεδον στα παντα

παρα ενα Pentium D 840 στα 512Ευρω και να εισαι και πισω σε ταχυτητα στην μεγαλυτερη γκαμα Software

σωστος.. απολυτα σωστος. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Εφτασε στο hacshop, λιγο τσιμπημενη η τιμη αλλα δυστηχως "Αγνωστη ημερομηνία παραλαβής"

http://www.hacshop.gr/hac/servlet/gr.hac.display.Visualiser?action=showproduct&item=22013#

Φθάνει τότε, δεν έφτασε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tigrakas

Αν και μου τη δίνει το συγκεκριμένο μαγαζί για άλλη μια φορά πρωτοπορεί!!!!

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.559924

ΓΜΤ, δεν μπορουσε να τον φερει μια μερα πριν, γκρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.