Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

Μετά την πρόσφατη τρέλα που με έχει πιάσει από την απόκτηση του μωρού μου :clap: .... η τρέλα με οδηγεί να το παρκάρω κι εδώ!

(’σε που έχω ξεχάσει το PC, κοντεύει να λιώσει απ'τη ζέστη και έχει πιάσει 30 ιούς...:sick: )

Για δείξτε λοιπόν, τι οδηγείτε?

Renaul Clio 1.4 16V :cool:

post-1347-1416072069,8115_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από helloween

Εχω μια ένσταση γιατί το ποδήλατο δεν έχει όπως τα παραπάνω όχήματα πινακίδα "the lab.gr":worship:

Πλάκα πλάκα, μια φορά στο χωριό μου είχαν πιάσει ένα παιδί που έκανε ποδήλατο κάτι αστυνομικοί και του ζητούσαν πινακίδες... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αληθινή... ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Δε νοιωθει τίποτα σου λεω!!:D:D:D Αμα κεντραρει ευθεια παει καλα...Αρκει να μην εχουμε πλευρικά μποφορ γιατι μετα παιζει να το παρει ο αερας!

Υ.Γ Τοσο περιεργο σου φαινεται που 200ριζει? 90ps σε 800 κιλα αμαξι με 165 λάστιχο λογικό δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Βοήθησέ με λίγο.... Ποιο αμάξι είναι; Δεν διακρίνω στην φωτογραφία!

Παραξενεύομαι επειδή η μάνα μου έχει το Corsa 1.4 Twinport 90hp και έχει τελική 178 km/h πάλι με 165/60 R15 λάστιχο! Βέβαια δεν είναι 800 κιλά...

Link to comment
Share on other sites

corsa B μοντελο 95-96

165/70/13 [Ζανταρα ε???:D]

Το καινουργιο corsa ειναι πιο βαρί και πιο αργο απο το παλιο.Το εχει κι ενας φίλος και με το ζορι βγαζει 180-185

Τωρα τι να σου πω παραπανω...Δε ξερω!Μπορει να επεσα σε corsa με καλο stepping και να ανεβαζει πολύ...:p:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από micron

Τωρα τι να σου πω παραπανω...Δε ξερω!Μπορει να επεσα σε corsa με καλο stepping και να ανεβαζει πολύ...:p:P

:laughing::p :worship: :clap:

Εντάξει ρε Corsa είναι! Αν αυτό το πάει πέρα-δώθε ο αέρας, τότε το ATOS τι να πει...

Πριν από το Corsa είχε ATOS ή μάνα μου... Μιλάμε όταν βγαίναμε εθνική οδό, ακόμα και 2 μποφόρ ( ή μποφώρ;;; ) να είχε, ήταν σαν να ήμασταν πάνω σε βάρκα... Έβγαινα από τα αμάξι και έτρεμαν τα πόδια μου... πώς δεν τουμπάραμε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από DarkSaga [Σήμερα, στις 22:24]

ε οχι και πρι πρι....

τι ήθελες ακομα δεν βγήκες απο το τσόφλι?

1μύριο έχει αυτό κοντα?

πρι-πρι το λεω επειδη εχω τρυπησει τη μαμα εξατμιση και κανει ενα θορυβο λες και κλανει !

λολ ! ναι κοντα στο μυριο κανει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.