Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

ειναι 125 κυβικα ... δεν την εχω φτασει ακομα τερμα (δεν εχω βρει τοσο μεγαλη ευθεια λολ) παντως με 4αρτη και δυο ατομα πανω (καμια 160 κιλα) με αρκετο αερα 140 χιλιομετρακια κοντα στον κοφτη...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Elpis

πρι-πρι το λεω επειδη εχω τρυπησει τη μαμα εξατμιση και κανει ενα θορυβο λες και κλανει !

λολ ! ναι κοντα στο μυριο κανει

γιατί παιδί μου, για να ξυπνάς τους γείτονες??

τα παπιά με τρύπια εξάτμιση είναι για το ΕΛΕΟΣ, με 30 χιλιόμετρα και κάνουν σα ferrari.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από H.A.Balafoutre [Σήμερα, στις 14:45]

Το CBR 1000c.c. ή 600c.c.?????

Είσαι απρόσεκτος ;)

Το 600 έχει μια στρογγυλή μπούκα στο πωπάκι του, εδώ δε φαίνονται καλά αλλά από το σχήμα που είναι μακρόστενο, καταλαβαίνεις ότι έχει δύο :T:

’λλωστε το 600 δεν έχει και τόσο φαρδιά τα πλαϊνά της σέλας :)

Και για να κομπλάρουμε λίγο τους αμαξάκιδες:

1000cc, 172bhp, 11kg ροπή, 298χαω τελική, 0-100 2.9'', 0-200 6.8'' :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 08:42]

γιατί παιδί μου, για να ξυπνάς τους γείτονες??

τα παπιά με τρύπια εξάτμιση είναι για το ΕΛΕΟΣ, με 30 χιλιόμετρα και κάνουν σα ferrari.

η ενταση του θορυβου ειναι σχεδον ιδια απλα αλλαξε ο ηχος λολ..

και δεν ειναι ακριβως και παπι...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Wizard!, είμαι πολύ noobie στις μοτοσυκλέτες ΩΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ, αλλά στην "πείνα" και στα περιοδικά είμαι τόσα χρόνια ωστε να μπορώ να ξεχωρίσω τις ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ από τα πίτουρα. Πάντως δεν τα ανεβαίνω τα 1000άρια ούτε σταματημένα.

ΛοοοοοοοοοοοοοοοΛ. Ρε συ το κατάλαβα κι από τη foto του avatar. Να σε τσιγκλίσω ήθελα όπως ψιλοτσιγκλάω και τον Zarra με το 636, καμιά κοντρίτσα πότε θα μαζευτούμε να τα "τρέξουμε" λίγο? Κατά Σέρρες έχεις ανεβεί ποτέ?

Όσο για τους αμαξάκιδες, την Κυριακή που πέρασε "κέρασα" ένα τσαγάκι, όπως λέει και ο Ζάρρας, ένα Μιτσουμπίσι EVO VIII 2 φορές, αλλά ήταν φίλος. Έτσι για πλάκα τα δώσαμε στην Εγνατία για να συγκρίνω όπως είπε άν κοντράρω άλλο αμάξι πόσο πιο πίσω θα το αφήσω σε σχέση με το EVO. ’λλωστε το παληκάρι έχει Hayabusa, οπότε...........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από H.A.Balafoutre [Σήμερα, στις 17:03]

Φίλε Wizard!, είμαι πολύ noobie στις μοτοσυκλέτες ΩΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ, αλλά στην "πείνα" και στα περιοδικά είμαι τόσα χρόνια ωστε να μπορώ να ξεχωρίσω τις ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ από τα πίτουρα. Πάντως δεν τα ανεβαίνω τα 1000άρια ούτε σταματημένα.

Aν δεν έχεις πολύ καλή εμπειρία και γνώση, απόφυγέ τα μέχρι ν'αποκτήσεις. Δεν είναι καθόλου αστεία 170+ άλογα σε 200+ κιλά... Στα 300χαω διανύει 83.33 μέτρα το δευτερόλεπτο... :...:

ΛοοοοοοοοοοοοοοοΛ. Ρε συ το κατάλαβα κι από τη foto του avatar. Να σε τσιγκλίσω ήθελα όπως ψιλοτσιγκλάω και τον Zarra με το 636, καμιά κοντρίτσα πότε θα μαζευτούμε να τα "τρέξουμε" λίγο? Κατά Σέρρες έχεις ανεβεί ποτέ?

Κόντρες δεν κάνω ποτέ, παρά μόνο παρακολουθώ μερικές φορές αμάξια όταν κάνουν... Απλά φεύγω μπροστά και τους χαζεύω από τον καθρέφτη :whistling

Η φωτογραφία είναι από τις Σέρρες, στην Κ10, ενώ παρακολουθούσα τα μαθήματα του California Superbike School

Όσο για τους αμαξάκιδες, την Κυριακή που πέρασε "κέρασα" ένα τσαγάκι, όπως λέει και ο Ζάρρας, ένα Μιτσουμπίσι EVO VIII 2 φορές, αλλά ήταν φίλος. Έτσι για πλάκα τα δώσαμε στην Εγνατία για να συγκρίνω όπως είπε άν κοντράρω άλλο αμάξι πόσο πιο πίσω θα το αφήσω σε σχέση με το EVO. ’λλωστε το παληκάρι έχει Hayabusa, οπότε...........

Εμένα δε μου κολλάει σχεδόν κανένας... :help: Φαίνεται διαβάζουν περιοδικά και ξέρουν ότι δεν τους παίρνει :D

Link to comment
Share on other sites

@ea6gka : νομίζω ότι είσαι ο καλύτερος του χωριού, μόνο και μόνο κατανάλωσης. τι σου τρώει εβδομαδιαίως?

εγώ είμαι με τέζα fiat cinquecento sporting, 1100 κυβικά, 55 άλογα εργοστασιακά και το κυριότερο με τρελά χαμηλή κατανάλωση! ας φτάσετε οι υπόλοιποι μία ώρα νωρίτερα, λίγο με νοιάζει!

πάντως επίκειται upgrade σε punto 85 αλόγων και ένος γαιδουριού (εμένα )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από 2cpu

66 αλογα, ροπη που "οργωνει", καμπριο, υδραυλικο τιμονι,αεροψυκτο,

πληρως εξοπλισμενο(αροτρο, σκαλιστηρι, φρεζα κλπ) το γρηγοροτερο μεσα

στο χωριο(οσες κοντρες εβαλα ).προς το παρον ειναι σε φαση ανακατασκευης

λογω οτι χτυπησε κιβωτιο ταχυτητων και μεχρι να βρουμε καθοταν. :p

το ασφαλεστερο μεσο μετα το αρμα μαχης στην ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.