Jump to content


Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από spresv

[προταση]Ρε παιδια αφου ολοι το γουσταρουμε το αθλημα, δεν βαζουμε και καμια φωτο απο under the hood? Ειδικα αυτοι με τα τουμπανιασμενα :devil: [/προταση]

Οριστε ενα under the hood! Mονο φιλτρακι και εξατμιση για τωρα αλλα συντομα και χταποδι, προγραμμα και εκκεντροφοροι!;)

post-92-1416072104,1648_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περιμενα να κανει αλλος την αρχη :o

Φιλτρακι μεσα στο φιλτροκουτι, χταποδι περιποιημενο, μεταλλικος καταλυτης και εξατμιση. Προσφατα αλλαχτηκε και το αριστερο καπακι. Ααα και τα κιτρινα Koni. Θα βγαλω και καμια καλυτερη :o

post-2661-1416072104,1973_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

fiat 127 ετσι? αυτο ειχαμε παλια! το ειχαμε πουλησει σε εναν 1 εκ σε δραχμες. αυτο που ειχαμε εμεις ειχε παρα πολλα χλμ. ειχαμε αλλαξει και μηχανη. ακομη το θυμαμαι και γω. σε αυτον που το ειχαμε δωσει του ειχε βαλει και εξατμηση. :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό απο εμένα. Nissan 200SX S13 του 1993, απο Αυστρία. 1809cc, 170hp απο τη μάνα του, έμένα έχει αρκετές βελτιώσεις. GT28RS turbo, Front mount intercooler, τρομπα Walbro απο Corvette Z06 255l/h, εγκέφαλο 2ου σταδίου Norris Designs, και Nismo 2-way LSD (μπλοκαδούρα ολέ!)

post-4482-1416073023,7682_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983 [Σήμερα, στις 02:43]

Γιατί το κοροιδεύεις...~680 κιλά...σε εκκίνηση μέχρι 2η ταχύτητα ήμουν άπιαστος...η 3η μου τα χάλαγε...

Τώρα έχω Hyundai Scoupe GT '95...980 κιλά...116 άλογα 0-100--->8.9sec:upside:

Ναι βρε οκ ,. πλάκα κάνω . :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne [Σήμερα, στις 15:59]

Αυτό απο εμένα. Nissan 200SX S13 του 1993, απο Αυστρία. 1809cc, 170hp απο τη μάνα του, έμένα έχει αρκετές βελτιώσεις. GT28RS turbo, Front mount intercooler, τρομπα Walbro απο Corvette Z06 255l/h, εγκέφαλο 2ου σταδίου Norris Designs, και Nismo 2-way LSD

Aυτά είναι . :worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.