Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tsakonas [Χθες, στις 23:56]

ειναι αληθεια οτι ο τρακτορας μονος του χωρις φορτιο εχει το 0-100 σε 6 flat?

Κοιτα αν εχει μικρη καμπινα...και ειναι στημενος σωστα δεν μου ακουγεται τρομερο....αλλα σιγουρα ειναι αρκετα δυσκολο...

εχω διαβασει πως τα αγωνιστικα εχουν κατι τετοιες επιταχυνσεις αλλα αυτα δεν εχουν σχεδον καμια ομοιοτητα με ενα τρακτορα του εμποριου που κανει δρομολογια

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Οι αγωνιστικόι τράκτορερ κάνουν 0-100 σε 6" αλλα έχουν κόφτη στα 160 :p

Μάλλον για τα racing trucks έχεις διαβάσει. Τράκτορας να κάνει 6" και να κυκλοφορεί στο δρόμο, δεν νομίζω να υπάρχει.

Φαντάσου οτι 6.1" θέλει το RX8 Cosmo για τα 100. Φάνταζεσαι ο τράκτορας?

Link to comment
Share on other sites

timos ορεος ειχε και ο παπους μου scania φιλε τριαξονικο του 85. καλα η προβολεις που εχεις ειναι ολα τα λεφτα ελπιζω μην τα αναβεις ολα μαζι γιατι εισαι σαν χριστουγενιατικο δεντρο:D :D στην εθνικη αν σε βρω απο πισω σου θα ερχομαι στα σκοτινα σιμια για να ριχεις φωτισμο με τα xenon σου!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsakonas [Χθες, στις 23:56]

ειναι αληθεια οτι ο τρακτορας μονος του χωρις φορτιο εχει το 0-100 σε 6 flat?

μια φημη παντως οτι οι τρακτορες κερνανε τσαγια στους κομπρεσσορες στα φαναρια κυκλοφορει.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BILL5 [Σήμερα, στις 06:17]

καλοριζικο φιλε το εχω κανει τεστ drive

Τhanx φιλε!Εχει λιγο καιρο που τελειωσα το στρωσιμο και του δινω και καταλαβαινει.Με κοβω να αλλαζω λαστιχα σε κανα 6μηνο!:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake

Ρε Bill5 εγω λεω αλλο...

Βαζεις που βαζεις παλια καλα Toyota...Γιατι βρε δεν βαζεις το σωστο..??

273311mggh8.th.jpg

to a86 που εχεις βαλει εσυ ειπαμε να παμε απο το τελος του 89 που εχω το starlet μου και το sunny του 91 n13 το sedan

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [31-05-2007 11:55]

μια φημη παντως οτι οι τρακτορες κερνανε τσαγια στους κομπρεσσορες στα φαναρια κυκλοφορει.

δεν ξερω για κομπρεσσορες αλλα φιλε με τα ματια μου εχω δει τρακτορη που κυκλοφορει στους δρομους κανονικα να τα ριχνει σε evo...στα 60-100μ

BILL5 εγω θα το εχω το εργαλεο νομιμα, σε 3-4 χρονακια μεχρι τοτε υπομονη....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne [31-05-2007 03:12]

Οι αγωνιστικόι τράκτορερ κάνουν 0-100 σε 6" αλλα έχουν κόφτη στα 160 :p

Μάλλον για τα racing trucks έχεις διαβάσει. Τράκτορας να κάνει 6" και να κυκλοφορεί στο δρόμο, δεν νομίζω να υπάρχει.

Φαντάσου οτι 6.1" θέλει το RX8 Cosmo για τα 100. Φάνταζεσαι ο τράκτορας?

εχεις δικιο αλλα να ξερετε οτι η truck tuning σκηνη στην ελλαδα αν και κρυφη βρισκεται σε υψηλο επιπεδο... δεν ειναι λιγα τα φορτηγα των 1000+++ αλογων στην χωρα μας;)

ΥΓ: sorry για το διπλο ποστ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Πως να αντικρούσει κανείς την δύναμη της Toyota και του Sunny

ψιτ κύριος... :p Σεβασμός τόσο στα Nissan Sunny, όσο και στα Toyota (Carina E).. Μην γίνει κανένας χαμός έδεπα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.