Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

@Elefsinara,

ρε σύ,έγραψα "σοβαρά τώρα" γιατί προηγουμένως(με το κέρμα ντε),έκανα πλάκα :)

Αυτό που έγραψες,με τη ζάντα όμως δεν το πιασα.Έχω την ίδια απορία με τον Athens...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne

Και μια φώτο το Nissan μου και η BMW η ταξιδιάρα μας. 318iS 143hp το μόνο που φοράει ειναι ενα μπλοκέ διαφορικό και τα διακοσμητικά της Μ (Μ-Pack).

φιλε levelone εγραψες!!!!εχεις 2 κ@υλιαρικα πισωκινητα αυτοκινητα!!τι αλλο μπορει να θες?!οποιο και να ειχα απο τα 2 θα ημουν ευχαριστημενος!

για πες τωρα....ποιο απο τα 2 σκαει καλυτερα παντελια??

(copyrights theHitm@n)

Link to comment
Share on other sites

@giorgos_cupra: Φιλε το Νissan είναι άλλη φάση. 2-way Nismo μπλοκαδούρα, μπόλικα άλογα, φεύγει τρίτες σε καλή άσφαλτο και ας φοράει και Pirelli P-Zero Nero (καινούρια). Ειναι απλά το παυσίλυπο μου. Οποτε το καβαλάω τα ξεχνάω όλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne

@giorgos_cupra: Φιλε το Νissan είναι άλλη φάση. 2-way Nismo μπλοκαδούρα, μπόλικα άλογα, φεύγει τρίτες σε καλή άσφαλτο και ας φοράει και Pirelli P-Zero Nero (καινούρια). Ειναι απλά το παυσίλυπο μου. Οποτε το καβαλάω τα ξεχνάω όλα.

To περίεργο θα ήταν να μην τα ξεχνάς όλα με αυτό το τέρας... :);):p

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω ενα πριν το βάψιμο όταν ηταν ανθρακί, με ντριφτ πανω στην βαρυμπομπη, μολις ανέβω σπίτι. Οτι το ειχα πρωτοπάρει πριν απο 2 χρόνια, προσφατο δλδ. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne [Σήμερα, στις 20:34]

Θα ανεβάσω ενα πριν το βάψιμο όταν ηταν ανθρακί, με ντριφτ πανω στην βαρυμπομπη, μολις ανέβω σπίτι. Οτι το ειχα πρωτοπάρει πριν απο 2 χρόνια, προσφατο δλδ. :laughing:

αναμενουμε εναγωνιως....

αλλα το νεο χρωματακι του παει απιστευτα...

(σιγουρα πολυ περισσοτερο απο το κλασικο μολυβι)

εξαιρετικη επιλογη...

πετα και καμια διαιρουμενη χρυση αραχνη με νικελ στεφανι και απο μουρη εισαι :worship:

καλοταξιδο να'ναι ;)

Link to comment
Share on other sites

@Κοπρίτης: Σε ευχαριστώ πολύ man, ειδικά οσον αφορά τέτοια θέματα, η γνωμη σου έχει πάντοτε ειδική βαρύτητα ;) Βασικά το έχουμε βάψει μάυρο διπλής και απο πάνω έχουν περαστεί δυο ελαφρά χέρια (άχνα) βιολετί πέρλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Εντάξει δεν εκανε τπτ θεεικο , 2-3 [αναγκαστικα] 8ρια στον παγο . :D .

δεν ειχε καθολου παγο λιομενο χιονι και λασπουρια πολυ η μλκ ειναι οτι εγω το καθαρισα μετα απο κατω γιατι ειχαν κολλησει ολοκληρα κομματια λασπης

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να πειτε ειναι περιττο..........

αυτο ειναι οχημα.....

Μια και λετε για μπαντιλικια ας δειτε πως σβουριζουν και τα τζιπ

Και που να δεις πως σβουριζουν οι τρακτορες!!!!:shifty:

ΥΓ: η φοτο ειναι παλια τωρα εχει και xenon φαναρια

post-2749-1416073117,5162_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από timos [Σήμερα, στις 17:01]

Οτι και να πειτε ειναι περιττο..........

αυτο ειναι οχημα.....

Και που να δεις πως σβουριζουν οι τρακτορες!!!!:shifty:

ΥΓ: η φοτο ειναι παλια τωρα εχει και xenon φαναρια

ειναι αληθεια οτι ο τρακτορας μονος του χωρις φορτιο εχει το 0-100 σε 6 flat?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.