Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από tolis_01

Περιπου. Daewoo και Opel φοραγανε τα ιδια μοτερ πριν απο 5-6 χρονια. Απο τοτε πηραν χωριστους δρομους, συνεπως και οι δυο κινητηρες (corsa και aveo) ειναι εξελιξη του τοτε opel κινητηρα.

οποτε βλεπω το aveo. opc aveo παντως δεν εχω παραπονο απο τα 2 γιαπωνεζικα που εχω πουθενα δεν με εχουν αφησει. starlet & sunny σκυλια σκετα και ας εχουν πατησει τα 30000+ το καθενα. και να μηνει το aveo εχει οδηκη βοηθεια αλα και να μην εχει εχω treiler και θα το βαλω επανω και θα το παω την αλη μερα στην Chevrolet

ahellas2nz2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΝTG

αυτο το εχεις....η 8α ηθελες να το εχεις??

εγω οπως εχω γραψει παραπανω εχω ενα starlet και ενα sunny n13 sedan και ελεγα να αγορασω το aveo και ειδα το Lacetti στην αντιπροσωπεια και μου αρεσε περισοτερο και λεω τελικα να κλεισω αυτο!

φοτο απο το sunny μου

nissansunnyn139393780ams6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BILL5

εγω οπως εχω γραψει παραπανω εχω ενα starlet και ενα sunny n13 sedan και ελεγα να αγορασω το aveo και ειδα το Lacetti στην αντιπροσωπεια και μου αρεσε περισοτερο και λεω τελικα να κλεισω αυτο!

φοτο απο το sunny μου

Μια απορία έχω, με πιο από τα 2 είναι που πατάς τα Ibizaκια;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Μια απορία έχω, με πιο από τα 2 είναι που πατάς τα Ibizaκια;

με το starlet φιλε. ο φιλος εχει το παρακατω

seatibizaiii6k1hb3s0012ce5.th.jpg

1600 8v 101hp απο τα λιγα και αποτυχημενα ibiza του κοσμου :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BILL5

κιταξτε ομορφια!!! ξαχασε το ibiza και παρε κανα σοβαρο αμαξι φιλε

Σου το ξανάπα, αλλά δεν προσέχεις.

Renault Clio έχω, δες το πρώτο post αυτού του thread ;)

Σοβαρό αμάξι πήρα, πάρε κι εσύ ένα όμως και μη κοιτάς τα Daewoo :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ας βαλω και γω τη μωρακλα μου:p

ρε φραγμα , βρηκες και βγαινεις με διδυμο αντρα ? τι να πω απο τοτε που εφυγα απο αθηνα εχεις ξεφυγει.

:whistling :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsakonas

e21ys5.th.jpg

σχεδον ετσι το δικο μου τουτου (bmw E21 1982 1575cc) ....στην ευθεια δεν κανει τιποτα>>>αλλα ειναι ελαφρια και ροπατη και :devil: :devil: :devil: :devil: when it comes into cornering....κουναει τον ποπο της πολυ προστυχα.....

Ax...

Την Ε21 ειχαμε και μείς...

Μετατροπή από 316 σε 323....και την χαρισαμε όταν πήραμε το Mondeo το 2001....τότε η γνώμη μ δεν μέτραγε :( :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.