Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 22:49]

Ax...

Την Ε21 ειχαμε και μείς...

Μετατροπή από 316 σε 323....και την χαρισαμε όταν πήραμε το Mondeo το 2001....τότε η γνώμη μ δεν μέτραγε :( :(

την μετατρεψατε σε 323 και..... τη χαρισατε μετα?οταν μετατρεψετε το Mondeo σε τιποτα Cosworth/RS/τιποτις τετοιο plz let me know :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Tsakonas

την μετατρεψατε σε 323 και..... τη χαρισατε μετα?οταν μετατρεψετε το Mondeo σε τιποτα Cosworth/RS/τιποτις τετοιο plz let me know :p :p :p :p

Καλά...η μετατροπή δεν έγινε όταν την δώσαμε..

έγινε το 88(όταν γεννήθηκα :hehe: ) ...και είχε kl@sei το μοτέρ...έκαιγε τα ηπατά του...ήθελε ρεκτιφιέ...αλλά και πάλι κρίμα γιατι τώρα μπορεί να έχω κομμάτι της και στο μπρίκι της κουζίνας :p

you ll be informed :D:hehe:

Link to comment
Share on other sites

φιλε jpavly εχω 2 αμαξια τι να παρω Renault αυτα περνουν φωτια + εχω το starlet & το sunny και απλως επιδη λεω να παρω και το lacetti γιατι το θελω για ταξιδια και μονο για αυτο το περνω γιατι εχει και πλουσιο εξοπλισμο που μια avensis κανει απο 18 με τα μισα μεσα ενω με 14,990 τα εχεις ολα full

2007suzukiforenza201048xm6.th.jpg

και οποιος θελει να δει εσωτερικο εδω http://www.automotive.com/2006/102/suzuki/forenza/base-sedan/341/photos/interior/cockpit.html

ειναι το ιδιο με το ευρωπαικο

Link to comment
Share on other sites

πωπω εισαι στα 483 ευρω τον χρονο χωρις ασφαλεια ασε που εχεις και τεκμιρειο φιλε φωτια και λαβρα ειναι το οχημα σου! ευτηχως που εχω starlet & sunny και δεν εχω τεκμιρειο...

Link to comment
Share on other sites

αποτην ιδια αποσταση απλα μερα ειναι ποιο καλη η φωτο.......η μονη λαλακια μου ειναι που το εχω χαμηλωσει 9cm....... και κουτακι απο μπυρα ξαπλα γδερνω

αλλα πιστευω οτι οι 9 ποντοι με τα 18αρια ταιριαζουν καλα

dscf0549yx3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Bill5 είσαι σαν κάτι παιδάκια στο Μπουρνάζι που σκάνε με κουβαδάκια με τσίτα μουσική και γκαζώνουν και κάτι έγινε. Τι πάει να πει τα Renault παίρνουν φωτιά; Δλδ ότι πιο LOL έχω ακούσει :hehe:

Ωραία εικόνα μας βρήκες με το Clio αλλά επί της ουσίας, δεν φταίει το αμάξι, αλλά ο οδηγός.

Σας αφήνω, μη μου μιλάτε έχω Kadett & Escord.

Link to comment
Share on other sites

@Elefsinaras,

τι 9 πόντους ρε μεγάλε??!!Εσύ θα περνάς πάνω απο 2εύρω και θα καταλαβαίνεις αν είναι κορώνα ή γράμματα... :hehe:

Σοβαρά τώρα,μιλάμε για χαμήλωμα απο ελατήρια μπρός πίσω έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από elefsinaras

αποτην ιδια αποσταση απλα μερα ειναι ποιο καλη η φωτο.......η μονη λαλακια μου ειναι που το εχω χαμηλωσει 9cm....... και κουτακι απο μπυρα ξαπλα γδερνω

αλλα πιστευω οτι οι 9 ποντοι με τα 18αρια ταιριαζουν καλα

9cm? εσύ το παράκανες :p

Το έχω 6cm κάτω και υποφέρω σε σαμαράκια κλπ. αλλά σε στροφές δεν παίζεται, τραινάκι στις ράγες!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BILL5

τι να παρω Renault αυτα περνουν φωτια

LOL.

Αρχική απάντηση από BILL5

lacetti γιατι το θελω για ταξιδια και μονο για αυτο το περνω γιατι εχει και πλουσιο εξοπλισμο που μια avensis κανει απο 18 με τα μισα μεσα ενω με 14,990 τα εχεις ολα full

Σύγκριση Daewoo Lacceti - Toyota Avensis? Ξανα-LOL.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από THRESH [Σήμερα, στις 13:35]

Σοβαρά τώρα,μιλάμε για χαμήλωμα απο ελατήρια μπρός πίσω έτσι?

πλακα κανω ?

ελατηρια MAD με κιτρινα Bilstein περασμενα μαυρα

για να μην ειναι κιτσαριο γιατι μεσα απο την ζαντα φενεται το αμορτισερ

οσο για το αλλο.......κορωνα η γραμματα ελιωσα στο γελιο

δεν ειναι τοσο τραγικα απλα οχι πεζοδρομια.....σαμαρακια σιγα σιγα και σε καραβι ειναι προβλημα μονο με την οπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.