Jump to content



Lil' problem...


Solid Snake

Recommended Posts

Καλησπερα

Εδω και καιρο εχω καποια προβληματακια με το site.

1ον:Πανω απο το λογοτυπο "TheLab.gr" που ειναι πανω αριστερα, εμφανιζεται μια μπαρα που εμφανιζονται τυχαια γραμματα και συμβολα. για παραδειγμα τωρα γραφει "{xI+=rB?"...

2ον:Οταν κανω κλικ την επιλογη "Δειτε τα σημερινα ενεργα θεματα συζητησεων"

αργει αρκετα σε σχεση με τις αλλες φορες που εκανα αυτη την επιλογη και μερικες φορες σε καποιο θεμα, το κουτακι με την επιλογη "Εμφανισεις" ειναι με χρωμα κιτρινο!

Απο τοτε που εκανα την ενγραφη μου στο thelab χρησημοποιω τον Firefox και δεν ειχα κανενα προβλημα.:help:

Link to comment
Share on other sites

και εμένα το ίδιο... χτες καποια στιγμή ανοιξα το site και ολοκληρη η σελιδα ήταν με "κινέζικα" προσπάθησα κανα 2 φορες το ίδιο....

και αργοτερα μπήκε αλλα εως και τώρα ειναι 4-5συμβολάκια κολλημένα πανω αριστερά....

Link to comment
Share on other sites

Μετα τα περιεργα συμβολακια και την αριστη αντιμετοπηση απο την "διοικηση" εχω ακομα ενα προβλημα...Τα αβαταρς μερικων χρηστων δεν εμφανιζονται (για παραδειγμα: astrolabos, def, jax7480, LordofRings κ.α...).

Εχω δοκιμασει να μπω και απο νετ καφε αλλα μου βγαζει παλι τα ιδια...:help:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake

Μετα τα περιεργα συμβολακια και την αριστη αντιμετοπηση απο την "διοικηση" εχω ακομα ενα προβλημα...Τα αβαταρς μερικων χρηστων δεν εμφανιζονται (για παραδειγμα: astrolabos, def, jax7480, LordofRings κ.α...).

Εχω δοκιμασει να μπω και απο νετ καφε αλλα μου βγαζει παλι τα ιδια...:help:

/me 2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake [Σήμερα, στις 14:48]

Μετα τα περιεργα συμβολακια και την αριστη αντιμετοπηση απο την "διοικηση" εχω ακομα ενα προβλημα...Τα αβαταρς μερικων χρηστων δεν εμφανιζονται (για παραδειγμα: astrolabos, def, jax7480, LordofRings κ.α...).

Εχω δοκιμασει να μπω και απο νετ καφε αλλα μου βγαζει παλι τα ιδια...:help:

Shift+Refresh... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Braveheart1980

Τι You are THE man και μη πω τσαμπουνας , βρε?

Κερνα σουβλακι διπλοπιττα με μπολικο τζατζικι παραυτα!

λολ!

Ε, οταν παω Θεσσαλονικη θα τον κερασω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.