Jump to content



Recommended Posts

Για οσους ενδιαφερονται, νομιζω αυτη η αναλυση ειναι ενταξει:

Αν αυτη είναι η megan fox εγώ είμαι ο παπά Λαυρέντιος :p, παρατηρήστε λίγο καλύτερα τη foto και θα δείτε περισσότερα πράγματα από ότι φαντάζεστε :shifty:.

offtopic Ωραία πελάτισσα στο ίδιο μαγαζί πάτε? :hehe: (ελπίζω να κατάλαβες ποια εννοώ ;)).

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα όμως με τι όνομα είναι όταν την ανοίγεις και την κάνεις copy αυτή που μας έδωσε!!!!!

Μην έχεις ελπίδες δεν είναι αυτή, έχει πέσει photoshop σε συγκεκριμένα σημεία του σώματος και όχι στο κεφάλι (κάντε κάνα zoom) .εκτός αν έχει κάνει γυμνή φωτογράφιση τότε παίζει να είναι αυτή! τώρα για το όνομα που λες αυτό και αν δεν έχει σημασία!

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

Μην έχεις ελπίδες δεν είναι αυτή, έχει πέσει photoshop σε συγκεκριμένα σημεία του σώματος και όχι στο κεφάλι (κάντε κάνα zoom) .εκτός αν έχει κάνει γυμνή φωτογράφιση τότε παίζει να είναι αυτή! τώρα για το όνομα που λες αυτό και αν δεν έχει σημασία!

I know man αλλά ποτέ δεν ξέρεις...ίσως να είναι ίσως και όχι!Και εσύ με σιγουριά δεν ξέρεις.Ίσως και να έχει κάνει γυμνή φωτογράφιση όπως είπες αλλά ίσως και όχι και να έχει πέσει "φωτομαγαζί"...όπου είναι και το πυθανότερο και αυτό που πιστεύω και εγώ!!!Απλά έτσι λέμε τώρα...babatcha!:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.