Jump to content



Recommended Posts

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου αφαιρείτε το δικό μου desktop.

Δεν σας αρέσει η φωτογραφία που έχει το background?

Βασικά ούτε εγώ, ούτε κάνας άλλος νομίζω κατάλαβε τι είχες postάρει...:confused:

Για ξαναβάλ' το και εξήγησε...

Link to comment
Share on other sites

Άλλο desktop και άλλο wallpaper.

Desktop σημαίνει το γραφείο μας με ότι έγγραφα έχει πάνω.

Και δεν κατάλαβα γιατί μου αφαιρείτε το δικό μου.

Wallpaper είναι και όχι κάποια εφαρμογή.

Έτσι μου αρέσει βρε αδελφέ.

Περί γούστου ...

Αλλά θα φτιάξω και ένα ποστ που θα εξηγώ τι δείχνει το wallpaper μου.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ότι 352 άλλες δημοσιεύσεις δείχνουν την επιφάνεια εργασίας τους όταν είναι με το που ανοίγει ο υπολογιστής, δε σου κάνουν κάτι; Αν θες να διαφοροποιηθείς, κάντο, αλλά σε άλλο θέμα, όχι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ότι 352 άλλες δημοσιεύσεις δείχνουν την επιφάνεια εργασίας τους όταν είναι με το που ανοίγει ο υπολογιστής, δε σου κάνουν κάτι; Αν θες να διαφοροποιηθείς, κάντο, αλλά σε άλλο θέμα, όχι εδώ.
Αυτή είναι η νέα μου επιφάνεια εργασίας.

Αυτή την εικόνα έβαλα για wallpaper.

Αν βρεις στον κόσμο έστω και ένα υπολογιστή που να τρέχει το πρόγραμμα που βλέπεις στο wallpaper μου, έλα να μου πεις. Απλά δεν υπάρχει.

Κάθε walllpaper έχει και διαφορετική φωτογραφία στο background.

Διαφοροποιούνται 352 άτομα εδώ μέσα?

Το συγκεκριμένο μου αρέσει εμένα και το έδειξα.

Δεν σας άρεσε και το βγάλατε δύο φορές χωρίς να κάνετε τον κόπο να μου πείτε το λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η νέα μου επιφάνεια εργασίας.

Αυτή την εικόνα έβαλα για wallpaper.

Αν βρεις στον κόσμο έστω και ένα υπολογιστή που να τρέχει το πρόγραμμα που βλέπεις στο wallpaper μου, έλα να μου πεις. Απλά δεν υπάρχει.

Κάθε walllpaper έχει και διαφορετική φωτογραφία στο background.

Διαφοροποιούνται 352 άτομα εδώ μέσα?

Το συγκεκριμένο μου αρέσει εμένα και το έδειξα.

Δεν σας άρεσε και το βγάλατε δύο φορές χωρίς να κάνετε τον κόπο να μου πείτε το λόγο.

Οκ Μάριε, πήγαινε και στο "Δείξτε το γραφείο σας" και σήκωσε φωτογραφία από το γραφείο - τον χώρο που εργάζεσαι - μιας και αυτό λέει ο τίτλος, άρα είναι και απόλυτα θεμιτό να το βάλεις.

Αν θες άκουσε την προτροπή μου, αν δε θες μην το κάνεις. Άσχετες δημοσιεύσεις θα πηγαίνουν στην μαύρη τρύπα.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Μα πόσες φορές θα το πω ότι το desktop μου δεν έχει κανένα εικονίδιο επάνω του και καμιά εφαρμογή. Δεν μπορείτε να το καταλάβετε?

Το μόνο που φαίνεται είναι το wallpaper. Καθαρό desktop χωρίς τίποτα πάνω του.

Με το που ανοίγω τον υπολογιστή αυτό βλέπω.

Κάνε ένα δεξί κλικ στο desktop (Vista Ultimate 64) και επιλέγεις View - Show desktop icons και εξαφανίζονται όλα τα εικονίδια.

Link to comment
Share on other sites

Μάριε. αυτό είναι το wallpaper?

attachment.php?attachmentid=32434&d=1223063697

Αυτή η εικόνα που βλέπεις είναι το desktop μου καθαρό χωρίς κανένα εικονίδιο ή πρόγραμμα επάνω του.

Για να εξαφανίσω όλα τα εικονίδια είπα πώς το έκανα. Για να φανεί ότι είναι ενεργοποιημένο ένα παράθυρο (teezing) έκανα autohide την taskbar το έβαλα από κάτω άνοιξα την taskbar και πάτησα print screen.

Εδώ είναι η εξήγηση του τι δείχνει η εικόνα που ζωγράφισα με πολύ κόπο και μου την πετάξατε γιατί δεν σας άρεσε.

http://www.thelab.gr/showpost.php?p=806574&postcount=1

Έγινε επεξεργασία από mariosalice
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εικόνα που βλέπεις είναι το desktop μου καθαρό χωρίς κανένα εικονίδιο ή πρόγραμμα επάνω του.

Για να εξαφανίσω όλα τα εικονίδια είπα πώς το έκανα. Για να φανεί ότι είναι ενεργοποιημένο ένα παράθυρο (teezing) έκανα autohide την taskbar το έβαλα από κάτω άνοιξα την taskbar και πάτησα print screen.

Εδώ είναι η εξήγηση του τι δείχνει η εικόνα που ζωγράφισα με πολύ κόπο και μου την πετάξατε γιατί δεν σας άρεσε.

http://www.thelab.gr/showpost.php?p=806574&postcount=1

"Η παραπάνω wish list σε μια εικόνα."

Εδώ λέμε για την επιφάνεια εργασίας μας, δεν είναι το "πες το και θα γίνει". Φαίνεται καθαρά ότι υπάρχει ανοικτός φάκελος ΜΠΡΟΣΤΑ από την επιφάνεια εργασίας σου. Εμάς μας ενδιαφέρει τι υπάρχει ΠΙΣΩ από τον φάκελο. Ελπίζω να έγινα κατανοητός τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι υπήρχε πραγματικό πρόγραμμα Windows Explorer με tabs που έτρεχε και από κάτω φαίνονται πραγματικά εικονίδια?

Αυτό που βλέπεις είναι print screen καθαρού desktop και τίποτα άλλο.

Πάρε την εικόνα και βάλε την για wallpaper.

Μια χαρά θα ξεγελάσεις όσους τη δούνε.

Έγινε επεξεργασία από mariosalice
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.