Jump to content



Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από giorikas [Σήμερα, στις 12:26]

@greekfragma

οθονη?

Αρχική απάντηση από greekfragma [28-08-2007 23:54]

εαν βρεις την NEC 20WGX2 που παιζει κοντα στα 450 ευρω πλεον θα εχεις το ποιοτικοτερο S-IPS πανελ της αγορας.

μια εχω εγω....μια ο RootX και μια ο Κοπριτης........

περιττο να σου πω οτι αν και την εχουμε κοντα 1μιση-2χρονια ακομα δεν υπαρχει οθονη που να την ξεπερναει σε ποιοτητα.

παρατηρηση:εχει opticlear δηλαδη γυαλιστερη επιστρωση.....με σωστο φωτισμο απλα οτι καλυτερο...με ασχημο φωτισμο απλα καταστροφη.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Δεν ξέρω εαν έχει ξαναγίνει θέμα αλλά είπα να ανοίξω αυτό το θέμα για να παρουσιάσουμε όλοι το DESKTOP μας έτσι όπως το έχουμε διαμορφώσει... :D

Δεν δίνουμε βραβεία αλλά ίσως βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον να πάρουμε διάφορες ιδέες και να κάνουμε την επιφάνεια εργασίας μας ακόμη καλύτερη και όμορφη....:T:

Να το δικό μου έτσι έχει όπως το έχει διαμορφώσει το ΝΕΧΤSTART WINSTEP.... :inlove:

kszjlt2jzvepbd7wbm8g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο τα εικονιδια στο tray, XP ειναι θα ελεγα.. (Ναι, ειμαι πολυ παρατηριτικος.. :p)

Τα πραγματακια για τον καιρο και το load ειναι κοματια του θεματως/προγραμματως ή ειναι external applications με παρεμφερες skin?

Επισης, αλαζει και τα γενικα animations και τα dialog animations αυτο το προγραμματακι? (Τα windowblinds παντως καναν μονο μεχρι copy/κλπ animations)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.