Jump to content



Fahreneit


Vasot

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Johnnymous

είμαι στις φυλακες με τον τρελό. που κλείνουν τα φώτα και πρέπει να βρεις έξω

προχωραω και σε μια φάση μπροστά μου είναι ένας και στέκεται και δεν ξέρω τι να κάνω

Σταματα και παρε βαθιες ανασες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παιδια επαιξα το demo κ απλα εμεινα!!!!!!!!

αλλα δν εχω καταλαβει οταν λεει να το ξαναπαιξω αλλα να το τελειωσω με αλλο σεναριο!

τι εννοει???

αφου παντα το ιδιο γινεται???

κ κτ ειπατε για 3 διαφορετικες ιστοριες!!

πως γινεται αυτο???

για εξηγειστε μου γτ απο μεθαυριο το αρχιζω κ γω σε full πια version :)

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα με τις απαντησεις που θα δωσεις και τις ενεργειες που θα κανεις κατα την διαρκεια του παιχνιδιου το παιχνιδι γινεται τελειος διαφορετικο.!!

Αυτο γινετε σε πολα σημεια του παιχνιδιου και μπορεις να αλλαξεις παρα πολλες σκηνες αναλογα με τις απαντησεις σου.

Τωρα για τα τρια διαφορετικα τελη δεν ξερω τι ακριβως παιζει!:(

Ειναι μερικα κομβικα σημεια που οι ενεργειες σου παιζουν σημαντικο ρολο και το παιχνιδι αλλαζει σε μεγαλο μερος. Αν και προσπαθησα να δωσω διαφορετικες απαντησεις σε αυτα τα σημεια δεν ειδα κανενα διαφορετικο τελος:(

Καλο καψιμο φιλε γιατι το παιχνιδι ειναι ΤΡΟΜΕΡΟ:toomuchne :toomuchne :T: :bye:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot [30-09-2005 12:51]

Το αγορασα πριν καμποσες μερες και το τελειωσα και με τα 3 φιναλε :clap:

Πραγματι ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΟ και κυριως σαν σεναριο λες παιζεις "ταινια"

(μονο λιγο στο τελος με χαλασε οπου παραγινετε υπερβολικα Matrix το σεναριο και λιγο μπαρουφεξ....δεν λεω παραπανω)

Παντως η μπατσινα η Carla ειναι μουρλια το τι .... πεφτει με το ηρωα κατα το τελος δεν λεγεται :p

Εχει μερικες ακαταλληλες σκηνες για ανηλικους μεσα

Πιστευω να μην γινουν τα ιδια παρατραγουδα σαν το GTA San Andreas λογο του Hot Coffee mod...αλλα ξεχασα εδω δεν ειμαστε Αμερικη

Παιδιά φοβερό το παιχνίδι και το σενάριο απαιχτο όσο για το τέλος αλα Matrix δεν ειναι και

τόσο άσχημο

Link to comment
Share on other sites

Έχει καιρό που το τελςίωσα,και την επόμενη μέρα κιόλας,πήρα σχεδόν με το ζόρι ένα κολητό και τον έβαλα στη καρέκλα του υπολογιστή μου,και το ξεκινήσαμε πάλι μαζί.Απλά ένα ιδιαίτερο παιχνίδι,κάτι σπάνιο για τα τελευταία χρόνια,ιδικά σε παιχνίδια Adventures. Πρωτότυπος χειρισμός, αλλά άν βρείς το κολπάκι όλα λύνονται. Το συστήνω σε όλους ανεπιφύλαχτα.

Link to comment
Share on other sites

με χαλασε λιγακι το <<purple>> clan, δεν μου φανηκε οτι <<κολουσε>> και πολυ.

κατα τα αλλα εξαιρετικο παιχνιδι απο τα ελαχιστα που εχω χαρει να τερματισω τα τελευταια χρονια. τρομερα εθιστικο σε σημειο που αναγκαζεσαι να το τερματισεις την ιδια μερα (σε 8 ωρες ειναι εφικτο να το τερματισεις, μπορει και λιγοτερο)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τρελο σκαλωμα!!!:confused:

ειμαι με τον lucas εκει οπου θυμαται τα παιδικα του χρονια.

συγκεκριμενα εχουν παγιδευτει οι φιλοι του σε μια στρατιωτικη εγκατασταση.

πηδαω τον φραχτη...

μετα που παω?????:jump:

προσπαθω να περασω την πυλη οταν ερχεται το αμαξι για να μν με δει ο φρουρος κ δν γινεται!!!!!!:jump: :jump: :jump:

εχω τρελαθει!

καλα το παιχνιδι ειναι με μια λεξη........

Ε Θ Ι Σ Μ Ο Σ :inlove:

Link to comment
Share on other sites

K A T A Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο παιχνιδι... :D :D :D

δν ξερω τι αλλο να πω για να περιγραψω τα συναισθηματα που ενιωθα οταν το τερματησα...

καταπληκτικο σεναριο,gameplay...ολα τελεια!!!!!!!

μακαρι να εβγαιναν καθε μερα τετοιας κλασης παιχνιδια.

τερματησα κ με τις δυο διαφορετικες ιστοριες.

προτιμω το ωραιο τελος....

πολυ ωραια σκηνη ηταν εκει που ο lucas + Carla :flower::flower::flower: :inlove:inlove:inlove:inlove:inlove

πιστευω οτι θα παει κ σε 2ο τιτλο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amgamer [Χθες, στις 21:16]

K A T A Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο παιχνιδι... :D :D :D

καταπληκτικο σεναριο,gameplay...ολα τελεια!!!!!!!

E οχι και καταπληκτικο gameplay το.... "Dragon's Lair vs Daley Thomson's Olympic challenge"

ουτε μια κιθαρα δεν μπορεις να παιξεις χωρις να εκνευριστεις....

Δεν μπορω καν να φανταστω πω ειναι να το παιζεις στο hard difficulty...

Στα υπολοιπα συμφωνουμε...

Link to comment
Share on other sites

το μονο δυσκολο ηταν εκει που χρειαζεται να πατας δεξια-αριστερα...

εκει μου εβγαζε την παναγια ωρες,ωρες!αλλα σαν gameplay ηταν καλο.οχι αριστο...αλλα αρκετα καλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amgamer

το μονο δυσκολο ηταν εκει που χρειαζεται να πατας δεξια-αριστερα...

εκει μου εβγαζε την παναγια ωρες,ωρες!αλλα σαν gameplay ηταν καλο.οχι αριστο...αλλα αρκετα καλο.

Οπως ειπαν και παραπανω αν εχεις ενα PS2 DualShock 2 παλευεται......:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από amgamer

καλο ηταν ρε...

απλα με μπερδεψε κ μενα λιγο στο τελος με αυτο πορτοκαλι πλασμα..λες κ ειμασταν σε κοσμο pc!

τι στο καλο ηταν αυτο????????

Έλεγε artificial inteligence! με άριστα το 100 θα του έβαζα 88 :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαρη σε σε αυτο το ποστ το κατεβασα σημερα το πρωι και δεν λει να 3εκολησω πραγματικα 8α το 8εωρουσα καινοτομια στο χωρο των βιντεο γκειμς ,με εχει εντυπωσιασει παρα πολυ η ρεαλιστικοτητα που προσφερει κα8ως και η ατμοσφαιρα ο οποια ειναι ειναι παρα πολυ σκοτεινη και αγωνιωδης ,,μεχρι στιγμης ειμαι στο σημειο που η καρλα δυσκολευεται να αναπνευσει λογου καποιας φοβειας της ,εκανα ενα διαλλειματακι και σε κανα 10 λεπτο 8α μπουκαρω παλι με στη ταινια που παντοτε το ονειρο μου στο χωρο των γκαιμς ηταν να φτασουν τα γραφικα σε επιπεδο κινηματογραφικης ταινιας απο αποψη ρεαλιστικοτητας και να ειναι πραγματικα σαν να παιζεις μεσα σε μια ταινια ,και ποσο περισσοτερο να ειναι σκοτους...

Εγω αν και δεν το εχω τελιωσει ακομα του βαζω ενα 90/100

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.