Jump to content



Τι anti-virus χρησιμοποιειτε?


xrist

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
Βαλτε το KAV να κανει scan και τα λεμε..:D

εσυ κατσε με το NOD 32 αλλα οταν κολλησεις ιο (θα σε φερω κατι καλους απο το ΙΕΚ σε φλασακι-δωρο :p) μην αρχισεις τα κλαματα :D

Link to comment
Share on other sites

εσυ κατσε με το NOD 32 αλλα οταν κολλησεις ιο (θα σε φερω κατι καλους απο το ΙΕΚ σε φλασακι-δωρο :p) μην αρχισεις τα κλαματα :D

Εχει μπει παντού ΚΑV Φίλτατε...και στα 3 pc ιό δεν είχα με το NOD..(μετά από Scan του Ρώσου Βιαστή)..εκτός αν θεωρείς ιό τα της Java.

Πάντως την τελευταία φορά που έκανα Scan σταμάτησε να παίζει το Keyboard..από ότι θυμάμαι:p

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρώσος βιαστής μπορεί να σου καταστρέψει όλο το σύστημα μαζί με τους ιούς αλλά μετά νιώθεις τέτοια ψυχολογική ευχαρίστηση-ηδονή που λες χαλάλι το format...:D

Aν και, εδώ που τα λέμε δεν μου έχει δημιουργήσει ποτέ πρόβλημα so far...

Link to comment
Share on other sites

μια μικρή αλαγη στην προτίμηση μου.

αφου βαρέθηκα τα blacklisted keys μου και καθε 2 βδομάδες να τα αλλάζω αποφάσισα να παω στο AVG 8.0.200 internet security ( λήγει το 2018 ),

αν και το εχω κανα 2 μερες, μπορω να πω οτι ειναι αφάνταστα ελαφρύ, παρα πολυ γρήγορο, καθολου δύσκολο στις ρυθμίσεις του και το ιδιο αποτελεσματικό με το kaspersky 09 που ειχα πριν.

μου άρεσε αρκετά το εύκολο μενου του και το plugin στον firefox που τσεκάρει την σελίδα ακομα και σε αναζήτηση απο τον γουγλη.

+1 AVG 8

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με ενοχλει ειναι οτι προτεινετε software που το 90% δεν ειναι αγορασμενο...Ειναι ντροπη..συγνωμη δηλαδη αλλα εφοσον υπαρχουν δωρεαν καποια προγραμματα που κανουν την δουλεια τους γιατι να πας σε πειρατικο...

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε η κλεψια ειναι θεμα ιδεολογιας?

δεν θέλεις να στο αναλύσω για να το καταλάβεις γιατι υποθέτω οτι έχεις πληρωμένα windows και οτι πρόγραμμα εχεις στον δίσκο σου είναι όλα πληρωμένα.

συγνώμη για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλεις να στο αναλύσω για να το καταλάβεις γιατι υποθέτω οτι έχεις πληρωμένα windows και οτι πρόγραμμα εχεις στον δίσκο σου είναι όλα πληρωμένα.

συγνώμη για το off topic.

ειτε πληρωμενα, ειναι open source, ειτε freeware....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nod32 επειδή μου αρέσει το πως τσιμπάει την κάθε μπούρδα που κυκλοφορεί στα στικάκια καθώς και το avira το οποίο είναι πολύ ελαφρύ αλλα αισθητικά δεν με συγκινεί!

(Ναι, πήγα για GTA και βγήκα με Prince of persia.Μετά κατάλαβα το λάθος.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.