Jump to content



Πληροφορειες για τα Windows Vista


thrasher

Recommended Posts

Θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει ποτε θα ειναι τα Vista στην Ελλαδα,ποια τιμη θα εχουν και ποτε θα υπαρχουν ολοι μα ολοι οι drivers γι'αυτα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από thrasher

Θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει ποτε θα ειναι τα Vista στην Ελλαδα

13/10/2006

Αρχική απάντηση από thrasher

ποια τιμη θα εχουν

225,36 - 32,58 % έκπτωση για σένα

Αρχική απάντηση από thrasher

ποτε θα υπαρχουν ολοι μα ολοι οι drivers γι'αυτα???

''όλοι'': 28/12/2006

''μα όλοι'': 29/12/2006

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από thrasher

Υπαρχει αυτο το σαιτ στα ελληνικα;

για μια πρόχειρη μετάφραση, μπορείς να βάζεις site στο babel.altavista.com ή στο systran.otenet.gr και να βλέπεις τι παίζει;)

είναι πολύ νωρίς ακόμη για να ξέρουμε για την ακριβή ημερομηνία των vista, λογικά σε περίπου 1 χρόνο θα βγουν.

όσον αφορά τιμές, είναι προφανώς άγνωστες ακόμη, λογικά κάπου μεταξύ 150-350 ευρώ ανάλογα και την έκδοση (κλασσική Microsoft πολιτική).

όσον αφορά drivers, εφ' όσον διατηρούν τον πυρήνα των windows nt 5 (2000/xp) δε θα υπάρχει διαφορά, αν όμως έχουν αρκετές αλλαγές στη χειρότερη 3 με 6 μήνες μετά απ'την κυκλοφορία τους θα βρίσκεις drivers για ό,τι θες:)

ελπίζω να σε βοήθησα και να κατάλαβες ότι είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμη για ακριβείς πληροφορίες :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστο πολυ και σενα. Εσυ και ολοι οι αλλοι με βοηθησατε να καταλαβω οτι η επομενη φορα που θα ασχοληθω με τα vista θα ειναι.....................ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από thrasher

Σε ευχαριστο πολυ και σενα. Εσυ και ολοι οι αλλοι με βοηθησατε να καταλαβω οτι η επομενη φορα που θα ασχοληθω με τα vista θα ειναι.....................ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ!

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από thrasher [28-09-2005 13:40]

Θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει ποτε θα ειναι τα Vista στην Ελλαδα,ποια τιμη θα εχουν και ποτε θα υπαρχουν ολοι μα ολοι οι drivers γι'αυτα???

Οπως θα διαβάσεις και εσύ παρακάτω τα Windows Vista θα κυκλοφορήσουν 23 Ιουλίου του 2006 επίσημα από την Microsoft http://www.techworld.com/opsys/news/index.cfm?NewsID=4649&inkc=0

Link to comment
Share on other sites

οσαν χρηστης του προγραμματος MSDN εχω μια beta official version τον Vista και αναφερω:

drivers included in DVD (dvd from Vista version microsoft version δλδ)

3 διαφορετικες εκδοσεις

και σαν windows heavy as a tank..

οτι αλλο θελετε μπορειτε να με ρωτησετε

ααααααα παιχνιδια και benchmarks δυστιχος δεν παιζουν ακομα.. λογο του winFS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Tiltevros [27-10-2005 16:01]

οσαν χρηστης του προγραμματος MSDN εχω μια beta official version τον Vista και αναφερω:

drivers included in DVD (dvd from Vista version microsoft version δλδ)

3 διαφορετικες εκδοσεις

και σαν windows heavy as a tank..

οτι αλλο θελετε μπορειτε να με ρωτησετε

ααααααα παιχνιδια και benchmarks δυστιχος δεν παιζουν ακομα.. λογο του winFS

Τι χρειαζετε η που μπορω να βρω την βετα εκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.