Jump to content



FightAIDS@Home - Greeks United (hosted by TheLab.gr)


.38-.45

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Iannis [Σήμερα, στις 12:07]

Διαβασα σχετικό threat στο adsl.gr και καποιος admin σε σχόλιο χρηστη για την όλη ιστορία ελεγε "η ομάδα ειναι από το TheLab, να αναφερθεί αυτό"

Νομιζω οτι στο όνομα το "Hosting by The Lab" δεν χρειαζόταν .

Εγω δεν εχω κανένα πρόβλημα αλλα για κάποιους (ufo) μπορεί να δρασει ανασταλτικά στο να μπουν.

Αρχική απάντηση από .38-.45 [26-11-2005 14:46]

...αν ξεκιναγαμε μια ομαδα που θα ειχε τιτλο "Kostos FightAIDS@Home" καποιοι δε θα εμπαιναν μεσα επειδη προτιμουσαν η ομαδα να λεγεται "Mitsos FightAIDS@Home".

ειναι χαρακτηριστικο του ελληνα, πως να το κανουμε..

δε θεωρουμε οτι "η ομάδα ειναι από το TheLab", γι αυτο και ο τιτλος τετοιος. γι αυτο και ο τιτλος αλλαξε και μπηκε το hosted by, για να δοθει εμφαση στο οτι μια τετοια προσπαθεια δεν πρεπει να εχει ορια, παρα μονο σπιτι.

αυτος ειναι ο τροπος που βλεπουμε εμεις τα πραγματα. δεν ειναι δυνατο και δεν εχουμε την απαιτηση να το βλεπουν ολοι με τον ιδιο τροπο. καθενας που ειναι σε αυτη την ομαδα, ξερει το γιατι. οπως και καθενας που δεν ειναι, εχει επισης τους δικους του λογους.

για τα υπολοιπα, ειναι καλυτερο να κρατησω το στομα μου κλειστο και τα δαχτυλα μου μακρια απο το πληκτρολογιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostolt [Σήμερα, στις 12:00]

Παιδια μην κολατε σε λεπτομερειες................. παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

πηγαμεεεεεεεεεεεεε

:cool: :cool: :cool:

Σπυρο

Δεν εκλεισε 1 εβδομαδα που μπηκα και ειμαι 34οοοοοοςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Τι μητρική έχεις σον στον σέρβερ ?

[αν ειναι αυτη που νομίζω , ασε την Δ/νση σου στην πυροσβεστική , στους υδραυλικους ,. και στους μπετατζήδες]

εδιτ . Και τις οδηγίες του Ζάχου εκτυπωμένες στο πλάι του κουτιού στα νοτιοκορεάτικα , στα τσετσένικα και στα Νεαζηλανδικά , ποτε δεν ξέρεις που θα προσγειωθεί το tower.]

Link to comment
Share on other sites

Είναι και τα άτομα. Ο σκοπός του όλου θέματος είναι να χρησιμοποιούνται οι πόροι ενός συστήματος που πάνε χαμένοι, όχι να καίμε τη CPU (και ρεύμα) για να μαζεύουμε βαθμούς.

Για όσους το σκέφτονται, να ξέρουν πως η όλη διαδικασία είναι πολύ απλή και το PC δεν παρουσιάζει κάποια υστέρηση όταν τρέχει άλλα προγράμματα. Όσο για τις διακοπές, χρειάζονται και αυτές, να φάμε κανα μελομακάρονο. Από αύριο κατεβάζω και εγώ διακόπτες (πλην server) και ξεκινάω μετά τα Θεοφάνεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrus [Χθες, στις 16:19]

’ντε και η νέα χρονιά να μας βρει υγιέστατους και με λιγότερα κρούσματα.

’λλωστε για αυτό πολεμάμε την αρρώστια αυτή όπως και πολλές άλλες.

Επικροτώ και επαυξάνω

:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrus [Χθες, στις 16:19]

’ντε και η νέα χρονιά να μας βρει υγιέστατους και με λιγότερα κρούσματα.

’λλωστε για αυτό πολεμάμε την αρρώστια αυτή όπως και πολλές άλλες.

Και +100000000000000000000 κι από μένα.

Link to comment
Share on other sites

71 μελη Μια χαρα παμε Αντε γερα Μετα απο 44 μερες ανεβηκα 5ος (updated)

Fortzaaaaaaaaaa

Υπαρχει σελίδα με στατιστικά που να εμφανίζει την κατάταξη των teams και των μελλών αναλυτικά

Κανένα λινκ????

Βρήκα αυτο

http://sero.cwsurf.de/dc.php/user/Iannis/team/Greeks%20United%20(hosted%20by%20TheLab.gr)/project/wcg.png

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα επιστρέφω μάχημος, με τη νέα Super ψύκτρα μου :p Συγνώμη για την απουσία μου αλλά ήμουν σε διακοπές (μάζι με το Pc) του μάθενα Ski.

Πάντως παιδία πέρα απο τη πλάκα είνα τραγικό το πόσα παιδία καθημερινά παιθένουν απο Aids στην Αφρική, τα οποία δυστηχώς γεννήθηκαν με AIDS.

Link to comment
Share on other sites

75 μέλη

μια χαρα παμε.

Την Δευτερα θα μπουν σε ψηφοφορια περιπου 7-8 banner για την ομαδα στο pctechnology ώστε να εχουμε ολοι το ιδιο. Επιδη ειναι φασαρία δεν τα κανω edit για εδω. Θα κανω το τελικο μονο που θα εχουμε επιλέξει σαν ομαδα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.