Jump to content



FightAIDS@Home - Greeks United (hosted by TheLab.gr)


.38-.45

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Ο Tolis που θα δειτε μεσα ειμαι εγω παιδες μην τρελαθειτε και πειτε απο που ηρθε αυτος!!!!!

Α και να ρωτησω και κατι, απο οτι καταλαβα ο client τρεχει 2 project εμεις παμε στο aids ετσι και οχι στο protein folding??

Εχω κατι ποντακια(28.000 περιπου) στο αλλο project αρα θα ερθουν και αυτα στην ομαδα μας???

Link to comment
Share on other sites

κανενας δεν προκειται να πει απο που ηρθε αυτος.ολοι καλοδεχουμενοι να βοηθησουν την ομαδα.

ναι εμεις τρεχουμε μονο το AIDS@home.

τα ποντακια σου απο το αλλο προτζεκτ δυστυχως δεν μεταφερονται

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από akiss [Σήμερα, στις 17:28]

Εαν ενδιαφερετε κανεις εφτιαξα αυτο.

Εαν θελετε καποιες αλλαγες πεστε το.

εχεις εξω τα δωδεκανησα και το 1/3 της κρητης.θα βγαλουμε τις κουμπουρες ωρε συντεκνεεεεεεε...........:D

κανα καλυτερο κεντραρισμα και μενα δεν με χαλαει:T:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, δεν ξέρω εσείς τι λέτε για πόντους και κατατάξεις και ομάδες κτλ κτλ κτλ... Σε όποια ομάδα και να είμαστε, όσους πόντους και να έχουμε κτλ στο ίδιο έργο δεν συνεισφέρουμε; Προσωπικά κοιτάω όσο μπορώ να βοηθάω με το ταπεινό μου μηχάνημα αλλά όσο είμαι on line. Είπαμε, μην το ξεφτιλίσουμε κιόλας... Μετά θα πρέπει να ανοίξουμε project ΔΕΗ@home... :p

Το project αυτό είναι για καλό σκοπό και προσωπικά πιστεύω οτι δεν πρέπει να κοντράρουμε με τη λογική του ποιός θα βγάλει πιο πολλούς πόντους... ;) Καλά, έχει και τη φάση του αυτό μέσω γνωστών αλλά τι να κάνουμε... "Τα μεγάλα παιδιά δεν σταματούν να παίζουν ποτέ"... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.