Jump to content



The Complete Off Topic Poll - Μαστοράκης


totally_wired

Ποιά είναι η γνώμη σας για τον Ν. Μαστοράκη  

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Για το πνεύμα των τηλεοπτικών ημερών

Ποιά η γνώμη σας για τον Πατέρα της ελληνικής τηλεόρασης στην Ελλάδα ή αλλιώς ποια η γνώμη σας για τον Νίκο Μαστοράκη

Ξέρω ότι είναι άσχετο και δε θα παρεξηγηθώ εάν κατεβεί :eek:

Link to comment
Share on other sites

εκτος του χουντικου του παρελθοντος, αυτο το πραγμα,

(γιατι να τον χαρακτηρισω ανθρωπο πολυ του ειναι)

εχει φερει την υποβαθμιση στην τηλεοπτικη ελλαδα.

σε οτι εχει συμμετασχει η απολυτη καφριλα και ξεφτυλα.

να σας θυμισω ενα παραδειγμα με το καντιντ καμερα και ορισμενες κακογουστες φαρσες με ατομα με ειδικες αναγκες για το οποιο επεισοδιο ο αλφα ειχε φαει και προστιμο μετα τα τηλεφωνα εξοργισμενων συνανθρωπων μας ,συγγενων Α.Μ.Ε.A .

τζαστ νταη.:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 00:25]

εκτος του χουντικου του παρελθοντος, αυτο το πραγμα,

(γιατι να τον χαρακτηρισω ανθρωπο πολυ του ειναι)

εχει φερει την υποβαθμιση στην τηλεοπτικη ελλαδα.

σε οτι εχει συμμετασχει η απολυτη καφριλα και ξεφτυλα.

να σας θυμισω ενα παραδειγμα με το καντιντ καμερα και ορισμενες κακογουστες φαρσες με ατομα με ειδικες αναγκες για το οποιο επεισοδιο ο αλφα ειχε φαει και προστιμο μετα τα τηλεφωνα εξοργισμενων συνανθρωπων μας ,συγγενων Α.Μ.Ε.A .

τζαστ νταη.:TD:

Συμφωνω κι επαυξανω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

συμπαθητικος μου φαινεται ....οπως ολοι της tv .....

Χωρίς να θέλω να σχολιάσω τον συγκεκριμένο, απορώ πώς μπορείς να βρίσκεις τόσους συμπαθητικούς στην tv...

η τηλεόραση έχει γίνει (τόσο καιρό εδώ μέσα δεν έχω πεί ούτε μία κακή λέξη) για τον @#$%^& κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Malkav

Χωρίς να θέλω να σχολιάσω τον συγκεκριμένο, απορώ πώς μπορείς να βρίσκεις τόσους συμπαθητικούς στην tv...

η τηλεόραση έχει γίνει (τόσο καιρό εδώ μέσα δεν έχω πεί ούτε μία κακή λέξη) για τον @#$%^& κανονικά.

Απλα δεν βλεπω τηλεοραση δεν εχω στο δωματιο μου τηλεοραση και η μια που υπαρχει χρησιμοποιειται στο υπνοδωματιο για tvout.Οταν καποια στιγμη ανοιξει ε τοτε βλεπω για 5 λεπτα και την κλεινω , και οτι βλεπω μου φαινεται ιδιο ...οποτε για να ζουνε ακομα τα καναλια και να μην εχουν κλεισει , καλα ειναι ολα + λιγη αφθιποβολη στον εαυτο μου ε συμαθητικα ειναι ολα.

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει την αλητεία του στην χούντα την έκανε.

Αλλά και να μην την έκανε είναι τόσο κασιδιάρης που έχει την εντύπωση πως η τηλεόραση του ανήκει.

Συμπτοματικά και μόνον ήταν από τους πρώτους της ελληνικής τιβι αυτός που ήξερε από TV, αλλά κατά τα άλλα δεν έχει κάποιο ταλέντο.

Ατάλαντος γεράκος πλέον, άν και πιστεύω πως έτσι όπως είναι η τηλεόραση ούτε ο ίδιος δε θα μπορούσε να την έχει φτιάξει καλύτερα.

Η tv σήμερα ξεπερνάει τις προσδοκίες του Μαστοράκη γι'αυτό και δεν του αξίζει, αλλά όπως και να'χει τον βολεύει τα μάλα μια τέτοια tv, έτσι τουλάχιστον υπάρχει.

Και μόνο που τον βλέπω στην TV θέλω να τον φτύσω. Πιστέυω είναι πολύ χειρότερο αυτό που έκανε στους φοιτητές από το άμα τον γουστάρω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ειναι γλοιωδης , κανω εμετο

Σωστος..............και οτι βγαλεις (ελπιζω αρκετο) το μαζευεις σε ενα κουπακι και το πετας σε καποιον αλλο παρομοιως εμετικο τυπακο......................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Απλα δεν βλεπω τηλεοραση δεν εχω στο δωματιο μου τηλεοραση και η μια που υπαρχει χρησιμοποιειται στο υπνοδωματιο για tvout.Οταν καποια στιγμη ανοιξει ε τοτε βλεπω για 5 λεπτα και την κλεινω , και οτι βλεπω μου φαινεται ιδιο ...οποτε για να ζουνε ακομα τα καναλια και να μην εχουν κλεισει , καλα ειναι ολα + λιγη αφθιποβολη στον εαυτο μου ε συμαθητικα ειναι ολα.

πέρυσι δούλευα πολύ και δεν είχα χρόνο για τίποτα.

Φέτος που είμαι πιο χαλαρός κατάλαβα πόσο βαθιά νυχτωμένος ήμουν σε σχέση με το τι συμβαίνει στην tv.

20 λεπτά πρωϊνής ζώνης είναι αρκετά να πείσουν τον καθένα για τη βαθύτατη παρακμή στην οποία βρίσκεται η ελληνική τηλεόραση.

Εναλακτικά, highlights, μπορείς να παρακολουθήσεις στο ποτ-πουρί του Θέμου.

έχω βάσιμες υποψίες ότι πρέπει να έχουμε τη δεύτερη χειρότερη τηλεόραση μετά τους Ιταλούς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Goklagie

Τι έκανε στην χούντα?

Πέρα από τις καλές σχέσεις που είχε με το καθεστώς, 'έστησε' μια εκπομπή και κάλεσε φοιτητές να μιλήσουν. Μετά το τέλος της εκπομπής, απλά, όλοι όσοι ήταν στην εκπομπή βρέθηκαν στα μπουντρούμια της ασφάλειας και έφαγαν το ξύλο της χρονιάς τους.

Λεπτομέριες δε γνωρίζω περισσότερες. Εάν κάποιος γνωρίζει ακριβώς τι έγινε τότε ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Πέρα από τις καλές σχέσεις που είχε με το καθεστώς, 'έστησε' μια εκπομπή και κάλεσε φοιτητές να μιλήσουν. Μετά το τέλος της εκπομπής, απλά, όλοι όσοι ήταν στην εκπομπή βρέθηκαν στα μπουντρούμια της ασφάλειας και έφαγαν το ξύλο της χρονιάς τους.

Λεπτομέριες δε γνωρίζω περισσότερες. Εάν κάποιος γνωρίζει ακριβώς τι έγινε τότε ας μας πει.

Xοντρη πουστι@ επαιξε ο μλκς....Πρωτη φορα το ακουω αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.