Jump to content



Mεταλάδες-Ροκάδες λαμπιτες.


thrasher

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

τα κιθαριστικά ξυσίματα του αντιγραφέα/μείκτη (maiden+metallica cool mix 2 in 1)

Schaffer μου κάνουν μια χαρά για τον ακουστικό πόρο

το αν έχει καβαλήσει το καλάμι η είναι το νούμερο ένα σούργελο των συνεντευξεων δεν με αγγίζει....

επίσης δεν κατηγοριοποιώ τπτ απλά ακούω αυτα που μου αρέσουν επιλεκτικά πάντα

mister Bruce.... απο τότε που τον είδα να σκαρφαλώνει στις κολώνες φωτισμού στον Αγιο κοσμά μου έκανε κάτι ... σκηνικά μετράει

αλλά απο ήχο είναι μώλος οι συναυλίες τους ,ενώ οι iced.....

επίσης θέλοντας να κράξω λίγο ακόμα μου άρεσε το Alive in Athens

και σαν DVD και σαν συναυλία και σαν σύνολο

και ΕΔΩ!!!! κάνανε παραπάνω απο παντού!

ο bruce νοικιάζει κούκλες που τις καίει αλλού και εδώ έρχεται με Β διαλογής υλικό

να κάνει τα μισά και να φύγει ουυυυ ρε!!!!

αλλά μάλλον είστε συνολήλικοι γιάυτο και δεν σε κακίζω :p

Link to comment
Share on other sites

επίσης άνθρωπο που είναι 11,5 μήνες με το κουστούμι

και χρειάστηκε να παραγγείλω 13 Αυγούστου Venice BH και DFI

για να τον δω με βερμούδα και No fear Τ-shirt....

δεν είναι για να τον παίρνεις και πολύ στα σοβαρά

θα απαντήσω αργότερα σε ό,τι πεις...

πρέπει να κυληθώ θα στα πλακάκια lol

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

No tear έλεγε και ήταν η περίοδος που ήμουν διακοπές :hehe:

Εσύ μην μιλάς πολύ γιατί έχω κρατήσει σχετικό sms / απόδειξη της καλοκαιρινής σου δυστυχίας μακριά μου... :p

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια βγαλτε τις ετικετες σε ολα τα ειδη υπαρχουν και καλα και κακα κοματια

το καθε ειδος ειναι για αλλη στιγμη δεν μπορεις να τα κανεις ολα με ολα

σκεψου να κανεις sεx με McLauhlin η να οδηγας με νανουρισματα ακομα να βλεπεις ηλιοβασιλεμα με ac/dc. αυτο να δω και σφαξε με.

Link to comment
Share on other sites

φίλε Σύριε αν χρειαστείς προστασία

η Ιταλική Μαφία, η μόνη αυθεντική....

μπορεί να σε προστετέψει...

αρκεί να ξεχάσεις τα χρέη :hehe:

πω πω .... Lacuna Coil τι κομματάρες έχουν τα άτομα.....

Αρχική απάντηση από αλεξ

βρε παιδια βγαλτε τις ετικετες σε ολα τα ειδη υπαρχουν και καλα και κακα κοματια

το καθε ειδος ειναι για αλλη στιγμη δεν μπορεις να τα κανεις ολα με ολα

σκεψου να κανεις sεx με McLauhlin η να οδηγας με νανουρισματα ακομα να βλεπεις ηλιοβασιλεμα με ac/dc. αυτο να δω και σφαξε με.

για δύση και ανατολή τι προτείνεις?

Let the sunshine in?

ρε.... μην ακούτε μουσιή για Super market....

Μην αποχαυνώνεστε....

χτυπηθείτε....

Link to comment
Share on other sites

Nice thread.Προσωπικά,ακούω πολύ hard rock και απο metal κλασσικά συγκροτήματα περισσότερο(Maiden,Helloween,Metallica,Sabbath,Accept klpa).Σε λιγότερες δόσεις,θα παίξουν

και Rotting Christ,Sodom klpa.

PS Ρε μην μαλώνετε για συγκροτήματα και είδη μουσικής.Έίναι κλασικότατη διαμάχη που εν τέλει δεν προσφέρει τπτα.Επιπρόσθετα,τα συγκροτήματα κερδίζουν σε χρήμα και διαφήμιση και χαλαμε εμείς τις καρδιές μας...

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ ριζικά με την άποψη ότι όσοι ακούνε κλασσική και μέταλ δεν ξέρουν τι τους γίνεται’λλη διάθεση έχεις όταν πας να ακούσεις κλασσική και άλλη όταν ακούς μέταλ.Τέσπα.Εγώ είμαι περισσότερο ροκάς και λιγότερο μεταλλάς.Ακούω πχ Puressence,Porcupine Tree,Oasis,Placebo, Pearl Jam ,SOAD,Coldplay,Archive,Starsailor, Metallica κά, αλλά όταν έχω κέφια θα ακούσω και Nightwish,Iced Earth,Maiden,Rhapsody κλπ.

Όσο για το αν οι Metallica είναι metal η σωστή απάντηση IMO είναι και ναι και όχι.Εγώ θεωρώ πως μέχρι το Black Album είναι metal.Μετά το ΒΑ είναι rock.Και εκεί είναι οι διαφορά.Σε πολλούς φίλους μεταλλάδες τους αρέσουν τα προ ΒΑ άλμπουμ ενώ στους ροκάδες αρέσουν τα μετά ΒΑ κομμάτια:)

(BTW όποιος έχει να προτείνει κανα καλό μελωδικό μέταλ κομμάτι,κάθε προσφορά δεκτή...)

Link to comment
Share on other sites

Oποιοι δεν εχουν ασχοληθει με Gathering ας ριξουν προς τα εκει μια ματια;)

Aτμοσφαιρικες μελωδιες,γυναικεια φωνητικα (Anneke rulez :inlove: ) και κατα

προσωπικη μου αποψη ενα απο τα σημαντικοτερα συγκροτηματα του χωρου.

Πλεον εχουν ξεφυγει απο τον ηχο των πρωτων τους δισκων(κλασσικο gothic metal)

ενω πλεον ο ηχος τους φερνει αρκετα προς Pink Floyd.

Aπλα αψογοι:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως εννουσα οταν ελεγα να ανοιξουμε νεο thread αλλα τελικα δεν χρειαζεται θα το κανουμε σε αυτο.Ο καθενας ας γραφει ενα τραγουδι η ενα συγκροτημα που του αρεσει!

knight_77@Δεν λες και καπιο καλο τραγουδι τους?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.