Jump to content



Ποιό είναι το καλύτερο περιοδικό H/Y;;;


Κωστάκης

Recommended Posts

Ποιό είναι το καλύτερο περιοδικό H/Y κατα την γνώμη σας? Εγώ προσωπικά διάβαζα για ενα μεγάλο διάστημα το ram αλλα νομίζω πως τουσ τελευταιους 6 μήνες έχει γίνει πολύ εμπορικό... πολλή διαφήμηση έχει μέσα ρε παιδί μου!!!! :TD: Μάλλον προς το pc mag τείνω..! :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

θα σου προτεινα το pcmag, για τον απλουστατο λογο οτι εχει πολλα προιοντα και μπορει να πετυχεις τιποτα που να σε ενδιαφερει.

περιοδικα περνω μονο οταν θελω να σκοτωσω ωρα, συγκριτικα μονο μεσω νετ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Σήμερα, στις 22:14]

θα σου προτεινα το pcmag, για τον απλουστατο λογο οτι εχει πολλα προιοντα και μπορει να πετυχεις τιποτα που να σε ενδιαφερει.

περιοδικα περνω μονο οταν θελω να σκοτωσω ωρα, συγκριτικα μονο μεσω νετ

Kαι πολλες διαφημισεις βεβαιως οποτε απο εκει θα δεις περισσοτερα προιοντα.:getlost:

Link to comment
Share on other sites

pcworld (εχει και αφιερωμα στον hipro καθε μηνα) και pcmag γιατι κανω πολλα ταξιδια με κτελ και πρεπει καπως να περναω τις 7 αυτες ωρες..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ARVAS

pcworld (εχει και αφιερωμα στον hipro καθε μηνα) και pcmag γιατι κανω πολλα ταξιδια με κτελ και πρεπει καπως να περναω τις 7 αυτες ωρες..

Στάνταρ αυτό?Να πάρο να δώ τπτ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από HellasVagabond [Σήμερα, στις 19:28]

ΚΑΝΕΝΑ Ελληνικο. Η καλυτερη λυση ειναι τα Forums.

Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ

τσεκαρα τις προαλλες pc master και pc magazine, τι να πω τα λογια ειναι περιττα :TD:

το pcworld δεν το χανω παντως, αφιερωμα στον hipro YAY :D

Link to comment
Share on other sites

Το pcworld εχει αφιερωμα γενικα στο lab....καθε μηνα βαζει τα highlights(WR 3dmark01 by hipro5,κανιστρα:p,τον FX57 του esdee που τον εστειλε στα 4 γιγα)....αλλα και μερικα αποσπασματα απο threads που εχουν καλες πληροφοριες...:D

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση thank's παιδιά δέν το 3έρα...

:OT: @gorillakos πηγα σήμερα στουρνάρη και έπαθα με το extreme θεικός χόρος και μάλιστα αυτό που μου έκανε νετύπωση είναι οτι ένα παλικάρι που με βοήθησε ήταν ε3υπηρετικότατο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαβάζω το αμερικάνικο wired. Είναι ίσως από τα λίγα περιοδικά που παράγουν ηλεκτρονικό πολιτισμό... Βέβαια, τώρα τελευταία έχει μειωθεί σε σελίδες αλλά εξακολουθεί να είναι μοναδικό. Ακόμα και οι διαφημίσεις του είναι ξεχωριστές

Link to comment
Share on other sites

διάβαζα ram και περιστασιακά όλα τα άλλα

έχω 4 τευχη αδιάβαστα στο ράφι τα ένθετα που με ενδιέφεραν τα κόψανε είναι standalone στα περίπτερα με ~15 και έτσι λέω να το κόψω.

το άνοιγα τα μισά τα είχαμε πει εδώ τα υπόλοιπα δε με κάλυπταν η δεν με ένοιαζαν,θα στραφώ στον ξένο τύπο μπας και ...

που δε το βλέπω με τον ηλεκτρονικό τύπο φευγεις μπροστά

Link to comment
Share on other sites

κ εγω μεχρι τωρα καθε μηνα για χρονια το ραμ.αλλα πλεον οτι λεει το ξερω εδω κ 2 μηνες πριν.απο συγκριτικά τα φορουμ είναι έτη φωτος μπροστά κ δεν είναι τόσο....πληρωμένα...ούτε θεοποιούν την Μ$...ούτε έχεις ένα λακαμα Νίκο Δήμου που το παίζει κουλτούρα κ ψαγμένος κ τα μηχανήαμτα που έχει σπίτι του κοστίζουν πιο πόλύ απο υπερωκεάνιο...κ ασε που έκοψαν όπως είπε ο Saga κ τα ένθετα κ δε μπορώ να κάνω το βαφτιστήρι μου να χέρεται με το ramkid.κ τα προγράμματα που δίνει μάπα κ όχι μπόλικα κ αξιόλογα.ίσως το computer για όλους έιναι η μόνη αξιόλογη ελληνική έκδοση.λέω να το κόψω κ εγω το ραμ.7,5Ε κάθε μήνα δεν είναι κ λίγα.

πάντως το κομπιουτερ για όλους πιστεύω οτι λέει.Α κ λιγο χολή παραπάνω για το ραμ.όταν κάποιος στείλει μια επιστολή που να τους κάνει κριτική φυσικά αυτοί του την λένε χοντρα κ τον βγάζουν λακαμά.μου τη δίνει πολύ αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x

κ εγω μεχρι τωρα καθε μηνα για χρονια το ραμ.αλλα πλεον οτι λεει το ξερω εδω κ 2 μηνες πριν.απο συγκριτικά τα φορουμ είναι έτη φωτος μπροστά κ δεν είναι τόσο....πληρωμένα...ούτε θεοποιούν την Μ$...ούτε έχεις ένα λακαμα Νίκο Δήμου που το παίζει κουλτούρα κ ψαγμένος κ τα μηχανήαμτα που έχει σπίτι του κοστίζουν πιο πόλύ απο υπερωκεάνιο...κ ασε που έκοψαν όπως είπε ο Saga κ τα ένθετα κ δε μπορώ να κάνω το βαφτιστήρι μου να χέρεται με το ramkid.κ τα προγράμματα που δίνει μάπα κ όχι μπόλικα κ αξιόλογα.ίσως το computer για όλους έιναι η μόνη αξιόλογη ελληνική έκδοση.λέω να το κόψω κ εγω το ραμ.7,5Ε κάθε μήνα δεν είναι κ λίγα.

πάντως το κομπιουτερ για όλους πιστεύω οτι λέει.Α κ λιγο χολή παραπάνω για το ραμ.όταν κάποιος στείλει μια επιστολή που να τους κάνει κριτική φυσικά αυτοί του την λένε χοντρα κ τον βγάζουν λακαμά.μου τη δίνει πολύ αυτο.

Σ'αυτό που λές για τα cd με τα progz έχεις δίκιο... δέν λένε και πολλά.Σ'αυτό το θέμα ψηφήζω υπέρ του pc mag,εγώ τουλάχιστον έχω βοηθηθέι πολλύ απο utilities,freeware,drivers κλπ κλπ που δίνουν μαζί με το περιοδικό. Κάτι ακόμα που με χλάει στο ram είναι το πολύ επιστημονικό του ύφος,σκοπός είναι ο μέσος χρήστης να καταλάβει τι διαβάζει και να μάθει μέσα απο το περιοδικό πράγματα σχετικά με τους Η/Υ... Τι με νοιάζει εμένα τώρα για την cassini και τις διαστημικές τους αποστολες???Σε άλλο περιοδικό αυτα καλύτερα....

Να μήν αναφέρω και αυτο το ανακριβέστατο market ram που έχει κατι τιμές παντελώς άσχετες με τις τιμές της αγοράς!!!

Ούφ είπα μερικά και ξελάφρωσα!:devil: :TD:

Link to comment
Share on other sites

να φτιαξουμε ενα site ΠΟυ να τα χώνει στο Νικο Δήμου.εντάξει καλός παπούλης αλλα ρε γαμωτο ημαρτον.τι με νοιάζει εμένα αν η πλάσμα που αγορασε δε χωράει στο σαλόνι του κ θα την πάει στο εξοχικό του όπου τα 4 λαπτοπ που έχει βγάζουν προβλήματα? ας παίξει με το gameboy το πρώτο.πιο σταθερο απο windows...

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.