Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Πραγματικα απορω τι σ**** κανει η ΑΤΙ τοσο καιρο???!!!!!

Μα ειναι δυνατον να βγαζει τον 9.12 hotfix για να ενεργοποιει cf και ef μαζι και στον 10.1 να μην ισχυει????

ΕΛΕΟΣ απλα ΕΛΕΟΣ :mamba::mamba::mamba::mamba:

Link to comment
Share on other sites

πηρα ati μετα απο πολλες nvidia και εγω...ηταν δελεαστικη η 5870...

Δεν πρεπει να ελεγχει κανενας τι drivers βγαζουνε,κανονικο καφενειο. Εμενα καλα καλα μονο οι 9.11 παιζουν...

Kανε μια απεγκατασταση σωστη του παλαιου driver. Mε την βοηθεια driver sweeper και driver cleaner .

Εσυ που παιζει με μια καρτα δεν εχεις θεμα να παραπονιεσαι...κατι κανεις λαθος απλα ή το συστηματακι σου θελει ενα formatakι...

Τωρα εμεις που εχουμε πολλαπλες καρτες και 3 monitor εχουμε θεμα και θελουμε νεους drivers ....

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μια χαρα μου εκατσαν οι 10.1 και τους βρισκω καλυτερους απο τους προηγουμενους.

Τελικα εχει πλακα σε αλλους να δουλευουν ολα μια χαρα και σ αλλους να μην.:rant:

Link to comment
Share on other sites

ante na δουμε αν διορθνουν κατι προβληματα στο modern warfare 2(κατι πολυχρωμα κουτακια στην διοπτρα και στις εκρηξεις).. γιατι στην αρχη πιστεψα οτι καρφωσε η καρτουλα αλλα με φουρμαρκ κλπ δεν εβγαζε τιποτα οποτε driver θεμα μαλλον..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εμενα γιατι μου λεει απο το information center στον ccc οτι εχω 9,11 ενω περασα 10,1?????:rant:

Μαλ*κια της ATI. Τα driver ειναι τα 10.1 αλλα το panel τους δεν ειναι καλα ενημερωμενο

Φαινεται βιαστηκαν να τα βγαλουν και δεν προσεξαν να ενημερωσουν σωστα το panel τους....

Πηγαινε Dxdiag και απο κει Display.

To DDI version του driver πρεπει να λεει 10.1

ddi.jpg

Σε οτι αφορα drivers η Νvidia ειναι καλυτερη κακα τα ψεματα. Προχτες εκει που επαιζα Mass Εffect 2 ξαφνικα μου κολλησε η εικονα του παιχνιδιου με Cats 9.12 και μου εγινε system reboot. Aμα αποδειχτει ο Fermi καλυτερος ισως ξαναγυρισω αναγκαστικα πισω σε Nvidia λυση γιατι δεν αντεχω τα drivers της ΑΤΙ...

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως εκει σωστα το δειχνει!

Btw εμενα στο CCC την εκδοση του driver την εχει 9,7 ελεος δηλαδη με αυτην την ATI τελευταια τα εχει κανει θαλασσα!!

Ουτε τα βασικα δεν κανει να ενημερωσει την εκδοση του Catalyst!

Link to comment
Share on other sites

τους εβαλα και γω με την σειρα μου....

την μονη διαφορα που εχω δει ( μεχρι τωρα τουλαχιστον) ειναι οτι, ενω με τους προηγουμενους σε αρκετες φωτογραφιες τρεμοπαιζαν μερικα πιξελς... μετα το περασμα των 10.1 αυτο εξαφανιστηκε... και φοβομουν πως ειχα @@@ τις μνημες της 5770...

Link to comment
Share on other sites

Χεχε... είμαστε λίγο για γέλια....

Ε είδα κ εγώ το update...! κ είπα να μην τους βάλω τους ριμαδιασμένους 10.1 ?

ε καλά να πάθω... Η 4890 μου δεν τους αναγνωρίζει.. Είναι υπερ-άνω φαίνεται.. :rant:

Μετά την εγκατάσταση της 10.1 κ το restart, μπαίνοντας στα windows βγαίνει μήνυμα σφάλματος οτι δεν είναι drivers της ati αυτοι που εντοπίστηκαν...

Εμπρός.. Πίσω δλδ.. 9.12.. Τζάμπα έφαγα χρόνο κ ασχολήθηκα εν ολίγοις.. :rant:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.