Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Δεν μας την εκανε τη χαρη.

Ο οδηγος μαλλον ειναι για Win 7 ενω εγω προσπαθησα να κανω εγκατασταση σε Vista 64 (ναι Vista καλα διαβαζεις αγαπητε αναγνωστη)

Οι προηγουμενοι ηταν οι 11.10 στο συγκεκριμενο OS (Vista λεμε!) και κρατησα καποια (Α) data για αυτους.

Περναω τωρα 11.4 και οταν με το καλο βγει και ο 11.5 κανουμε δοκιμαι περεταιρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας την εκανε τη χαρη.

Ο οδηγος μαλλον ειναι για Win 7 ενω εγω προσπαθησα να κανω εγκατασταση σε Vista 64 (ναι Vista καλα διαβαζεις αγαπητε αναγνωστη)

Οι προηγουμενοι ηταν οι 11.10 στο συγκεκριμενο OS (Vista λεμε!) και κρατησα καποια (Α) data για αυτους.

Περναω τωρα 11.4 και οταν με το καλο βγει και ο 11.5 κανουμε δοκιμαι περεταιρω.

Μικρο το "κακο".

Σου στελνω σε λιγο με ΠΜ αρχεια για vista 64.

-----edit-----

Κοιταξε τα ΠΜ σου.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου, αλλα βλεπω ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ βελτιωμενα τα γραφικα του BF3... πολυ πιο ζωντανα/αληθινα. Ταυτοχρονα ετρεξα το Fraps και ημουν σταθερα 60fps με VSync ON 1080p, και load στις καρτες 25-65%

Μπορει να ειναι το MLAA 2 (δεν εχω ιδεα τι κανει αυτο :) ) μπορει κατι αλλο... το αποτελεσμα παντως μου αρεσει πολυ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! παιδες ενα προβληματακι.. πηρα την 6970 απο ενα παιδι εδω μεσα .. φορτωσα τους 12.4 πανω αλλα εχω artifacts απο τη στιγμη που θα ανοιξω το pc.. επιφανεια εργασιας φορτωσε μια φορα τις αλλες κολλησε..

καμια ιδεα? δν ηθελα ν ανοιξω θεμα καινουριο και το γραψα εδω..

τωρα θα σβησω παλι τους drivers με το προγραμματακι του atiman να τους ξαναπερασω μπας και γινει τπτ..

system specs :AMD Phenom II X4 955 , 4,00 GB ddr3 @ 666MHz , mobo asus M4A79XTD EVO (AM3)

Windows 7 Ultimate 64-bit SP1 τροφοδοτικο : enermax 525watt 80 % efficiency

Έγινε επεξεργασία από lefteris123
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=13963]riben1[/MENTION] , [MENTION=21223]ponaei8anasi[/MENTION] κοιταξτε τα ΠΜ σας.

Εχω ξαναπει πως, οποιος θελει να δοκιμασει με δικη του ευθυνη beta οδηγους, μπορει να μου στελνει ΠΜ η e-mail για αυτο, χωρις να ποσταρει τιποτα αλλο εδω.

Παρακαλω θερμα, το φορουμ δεν ειναι "διαφημιστικος" τοπος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Η δική μου συνεισφορα στις μετρήσεις με τους 12.5 Beta, έναντι των 12.3 Official

123wgr.jpg

125hb.jpg

Παρεμπιπτόντως, το πρόβλημα με τα idle ρολόγια του δεύτερου πυρήνα έχει διορθωθεί, όπως είχε υποσχεθεί ο Atiman.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

...

Παρεμπιπτόντως, το πρόβλημα με τα idle ρολόγια του δεύτερου πυρήνα έχει διορθωθεί, όπως είχε υποσχεθεί ο Atiman.

Για δες το καλυτερα... μπορει να μην πηγαινει σε 3d clocks, αλλα μενει 500/150 μεχρι να εκκινηση μια 3d εφαρμογη, μετα το κλεισιμο της οποιας τα 2d ρολογια ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Παρομοιο θεμα εχω και εγω με την 6950. Μολις ανοιγω τα windows μου δειχνει ότι η καρτα τρεχει με τα 900/1370 ρολογια που της εχω βαλει και μολις τρεξω μια 3d εφαρμογη και βγω τοτε στρωνει

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για δες το καλυτερα... μπορει να μην πηγαινει σε 3d clocks, αλλα μενει 500/150 μεχρι να εκκινηση μια 3d εφαρμογη, μετα το κλεισιμο της οποιας τα 2d ρολογια ειναι οκ.

Αναφερόμουν σε άλλο πρόβλημα που είχα με τους 12.3 όπου οι χρονισμοί της 2ης GPU έμεναν full μονίμως.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.