Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Εγώ πάντως αντιμετωπίζω - μου φαίνεται ένα μικρό πρόβλημα από χθες που περασα τους οδηγούς...

...3 φορές μαύρισε η οθόνη και επανήλθε και πού και πού κάνοντας scroll σε ιστοσελίδες εμφανίζονται οριζόντιες γραμμές και μια στιγμιαία "δυσκινησία"...

Τη δυσκινησία και εγώ την παρατήρησα.

Link to comment
Share on other sites

για τους έχοντες 4870χ2 , μεχρι τους 8.11 υπήρχε το πρόβλημα ότι όταν μπουταρε ο υπολογιστής σε 2dmode o master πύρήνας δούλευε στα 750 αντί για τα 500 (όταν εμπαινες σε μια 3δ εφαρμογή και έβγαινες στο desktop το πρόβλημα εξαφανίζονταν = πηρύνες κανονικά στα 500)......διορθώθηκε στους 8.12, 9.1...ξαναχάλασε στους 9.2 αλλά για τον slave πυρήνα τώρα....Το βλέπει κανεις άλλος;;;

Link to comment
Share on other sites

για τους έχοντες 4870χ2 , μεχρι τους 8.11 υπήρχε το πρόβλημα ότι όταν μπουταρε ο υπολογιστής σε 2dmode o master πύρήνας δούλευε στα 750 αντί για τα 500 (όταν εμπαινες σε μια 3δ εφαρμογή και έβγαινες στο desktop το πρόβλημα εξαφανίζονταν = πηρύνες κανονικά στα 500)......διορθώθηκε στους 8.12, 9.1...ξαναχάλασε στους 9.2 αλλά για τον slave πυρήνα τώρα....Το βλέπει κανεις άλλος;;;

CONFIRMED!

Link to comment
Share on other sites

για τους έχοντες 4870χ2 , μεχρι τους 8.11 υπήρχε το πρόβλημα ότι όταν μπουταρε ο υπολογιστής σε 2dmode o master πύρήνας δούλευε στα 750 αντί για τα 500 (όταν εμπαινες σε μια 3δ εφαρμογή και έβγαινες στο desktop το πρόβλημα εξαφανίζονταν = πηρύνες κανονικά στα 500)......διορθώθηκε στους 8.12, 9.1...ξαναχάλασε στους 9.2 αλλά για τον slave πυρήνα τώρα....Το βλέπει κανεις άλλος;;;

Τα ιδια και εδω:hmm:

Link to comment
Share on other sites

για τους έχοντες 4870χ2 , μεχρι τους 8.11 υπήρχε το πρόβλημα ότι όταν μπουταρε ο υπολογιστής σε 2dmode o master πύρήνας δούλευε στα 750 αντί για τα 500 (όταν εμπαινες σε μια 3δ εφαρμογή και έβγαινες στο desktop το πρόβλημα εξαφανίζονταν = πηρύνες κανονικά στα 500)......διορθώθηκε στους 8.12, 9.1...ξαναχάλασε στους 9.2 αλλά για τον slave πυρήνα τώρα....Το βλέπει κανεις άλλος;;;

μια απο τα ιδια και εδω δεν το ειχα προσεξει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ρε παιδιά η GeCube που είχα και ξαναέχω τώρα δεν το παρουσιάζει το πρόβλημα, αλλά ούτε και το παρουσίασε ποτέ...Δεν ξέρω τι να πω...

Ησουν καλο αφεντικο πριν :whip:, και ξαναγυρισε να στο ανταποδωσει?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι μάλλον. :pleasantry: Δουλεύει και η αύξηση της τάσης από rivatuner που με τη 295 δε δούλευε με τίποτα. Οι 9.2 είναι άψογοι οδηγοί πάντως. Από τα λίγα που δοκίμασα.

Link to comment
Share on other sites

Επαιζα το F.E.A.R 2 με τους 9.2 αλλα σημερα εριξα καινουργιο λειτουργικο και εβαλα τους 9.1,το παιχνιδι δεν το στησα ακομα για να δω διαφορά.Στ αλλα παιχνιδια μου ομως που εστησα μ αρεσαν καλυτερα οι 9.1.Γι αυτο και το σχολιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.