Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

εγώ ξαναπέρασα τους 9.3 και δεν έχω ήχο χωρίς να έχω καμία ένδειξη δυσλειτουργίας από c panels κτλ κτλ....Απλά εξαφανίστηκε ο ήχος! Την πανούκλα των pc έιχαν μέσα οι 9.4 νομίζω.....:mamba:

Link to comment
Share on other sites

εγώ ξαναπέρασα τους 9.3 και δεν έχω ήχο χωρίς να έχω καμία ένδειξη δυσλειτουργίας από c panels κτλ κτλ....Απλά εξαφανίστηκε ο ήχος! Την πανούκλα των pc έιχαν μέσα οι 9.4 νομίζω.....:mamba:

Ελεγξε default εξοδο ηχου.

Πoλλες φορες λογω νεου HDMI Driver βαζει αυτο για default.:nada:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!Κατι ηξερα εγω που δεν τους εβαλα μολις βγηκαν!!!:yu::yu::yu:

Περιμενα να δω τους αλλους τι προβληματα θα αντιμετωπιζαν!!!!

Δηλαδη αν κανουν bench τι θα δουμε????Θα τρεχουν καταρχας...?:weep:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!Κατι ηξερα εγω που δεν τους εβαλα μολις βγηκαν!!!:yu::yu::yu:

Περιμενα να δω τους αλλους τι προβληματα θα αντιμετωπιζαν!!!!

μπράβο σου.θα πας μπροστά και το εννοώ.....άσχετα αν σαν λογική είναι τελείως λάθος.:no:

Link to comment
Share on other sites

cabdik στο FEAR 2 έχεις παρατηρήσει τπτ περίεργο? Εμένα με C9.4 στις πηγές φωτός μου βγάζει κάτι κάθετες (από το ταβάνι που είναι το φως προς το πάτωμα) διακεκομμένες γραμμές. Λέω μπας και είναι το Transparency Αntialiasing ή το Catalyst A.I. (optimizations), αλλά τπτ. Βέβαια δεν είχα παρατηρήσει αν το έκανε πριν με τους 9.3.

Link to comment
Share on other sites

μπράβο σου.θα πας μπροστά και το εννοώ.....άσχετα αν σαν λογική είναι τελείως λάθος.:no:

Φιλε ειχα ακουσει οτι τελευταια η cat βγαζουν πολλα προβληματα οποτε ελω βαστααααααα!!!

OFFTOPIC:Παντως δεν πρεπει παντα να περιμενεις τους αλλους.Οπου μπορεις καλο ειναι ν εισαι ο πρωτοπορος!!!!Απλα σε μια γνωστη δυσκολη κατασταση αν σε παιρνει αφηνεις του:yu::yu::yu:ς αλλους να βγαλουν το φιδι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.