Jump to content



Hitman: Blood Money


Georgesod

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

To δεύτερο ήταν το καλύτερο.Το contracts ήταν ένα fast food hitman και αυτό εδώ φαίνεται καλό.Εγώ απλά το δοκίμασα να δω πως είναι.Εντάξει φαίνεται.Πάντως απ' ότι το έκοψα βγάνει γραφικάρες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια την δευτερα βγηκε το playable demo στην φορα και εσεις σημερα τερματισατε το full ? ΕΛΕΟΣ :blink: τεσπα ισως με το difficulty στο ανωτατο επιπεδο να βλεπεις διαφορετικο τελος :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Ρε παιδια την δευτερα βγηκε το playable demo στην φορα και εσεις σημερα τερματισατε το full ? ΕΛΕΟΣ :blink: τεσπα ισως με το difficulty στο ανωτατο επιπεδο να βλεπεις διαφορετικο τελος :p

Απο τις 19/5 εχει "κυκλοφορησει" το full game οποτε χαλαρα το τερματιζει καποιος...

Link to comment
Share on other sites

street warrior???

καλα το χω καταλαβει οτι για εκει οδεύουμε!:(

εγω βρισκομαι εκει που εχει τα πρωτα χιονια..τωρα δν ξερω αν εχει κ παρακατω χιονια για αυτο λεω για τα πρωτα :p..

το παιχνιδι ειναι φυσικα φανταστικο :)

δεν θα μπορουσα να πω κ τπτ αλλο αφου ειμαι fan ου παιχνιδιου..αλλα αν μου κοψουν τον τιτλο στο 4..θα στελνω καθε μερα emails την eidos κ θα βριζω.

Link to comment
Share on other sites

και γω προχθες το αποκτησα... :innocent:

αρκετα καλο μπορω να πω με ομορφα γραφικα.. καλυτερο παντως απο τα προηγουμενα με περισσοτερες κινησεις.. μου αρεσει ιδιαιτερα οταν ειναι καποιος μπροστα απο ενα παραθυρο/καγκελο/κλπ και τον σπρωχνεις απο πισω και πεφτει στο κενο :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amgamer [28-05-2006 00:35]

street warrior???

καλα το χω καταλαβει οτι για εκει οδεύουμε!:(

εγω βρισκομαι εκει που εχει τα πρωτα χιονια..τωρα δν ξερω αν εχει κ παρακατω χιονια για αυτο λεω για τα πρωτα :p..

το παιχνιδι ειναι φυσικα φανταστικο :)

δεν θα μπορουσα να πω κ τπτ αλλο αφου ειμαι fan ου παιχνιδιου..αλλα αν μου κοψουν τον τιτλο στο 4..θα στελνω καθε μερα emails την eidos κ θα βριζω.

Κι εγώ είμαι φανατικός της σειράς αυτής και δεν το βλέπω φυσιολογικό και ούτε νομίζω να το κόψουν εφόσων τους αποφέρει χρήματα.Τέσπα θα το ξαναπαίξω στο PRO αυτή τη φορά αν και θα είναι μανίκι να δω αν θα έχει άλλο τέλος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω ακομα δεν μπορω να το παιξω. Κατεβασω και εγκατεστησα την 1.1 αλλα τιποτα. Κανω κλικ στο Exe, βγαινει μια κοκκινη μπαρα, μετα ενα video της Nvidia μετα ενα ακομα βιντεο και μετα με πεταει στο Desktop χωρις errors.....................

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις απενεργοπιήσει το page file, δοκίμασε να το ξαναπαίξεις αφού το ξαναενεργοποιήσεις. Μετά παίζει να φταίνε τπτ drivers?? check it.

το αντίτυπο σου να υποθέσω αυθεντικό έτσι?γιατί αν δεν είναι ίσως να παίζει και κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Αν νομίζεις ότι έχω όρεξη να κάνω αυτή τη δουλειά, είσαι γελασμένος. Χαλάρωσε με τα offtopics.

ναι σόρυ σε καταλαβαίνω γιαυτό κ το εντιτ.

τι απαιτήσεις έχει το bloodmoney?στα χαρακτηριστικα του πισι μου τρέχει ή παω για αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.