Jump to content



Hitman: Blood Money


Georgesod

Recommended Posts

Αυθεντικο ρεπαλικαρια. Κατεβασα το demo Εχθες 770mb περιπου. Τα ιδια και στο demo. Μετα τα δυο πρωτα splash screens με πεταει στο desktop.

Εχω τους 84drivers της Nvidia (Δλδ τους πιο προσφατους)...

Πως απενεργοποιώ το page file ;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Μπορεί να μου πει κάποιος tips σε αυτό το παιχνίδι και τρόπους για να παίζεις; Έπαιζα πριν το splinter cell chaos theory και τώρα αυτό μου φαίνεται εντελώς πατάτα. Τί πρέπει να κάνω; Να κρυφτώ δεν μπορώ, να σκοτώσω κάποιον στα κρυφά δεν μπορώ, ε τί μπορώ τέλοσπάντων;

Link to comment
Share on other sites

σημερα το εγκατεστησα και το επαιξα...Πολυ καλο. Πιστευω οτι ειναι το καλυτερο μετα απο το 1ο.

Ρε παιδια ειμαι στην δευτερη αποστολη με την οπερα. Για πειτε πως καταφερατε και σκοτωσατε τον βλακα που ειναι στον 2ο οροφο, εννοειτε χωρις πιστολιδια και τετοια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 00:23]

Εχει προβλημα το .exe;) Μην βαζεις το patch και εισαι ΟΚ.

Ξερεις τι...τελικα μια χαρα τρεχει...απλα εβαλα γερμανικο .exe

παντως σαν να μου φαινεται οτι εχει γραφικαρες το παιχνιδι...η κανω λαθος? κατι αλλο δεν μπορω να καταλαβω..κατι παιζει περιεργο με τα save...?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [07-06-2006 22:33]

Ξερεις τι...τελικα μια χαρα τρεχει...απλα εβαλα γερμανικο .exe

παντως σαν να μου φαινεται οτι εχει γραφικαρες το παιχνιδι...η κανω λαθος? κατι αλλο δεν μπορω να καταλαβω..κατι παιζει περιεργο με τα save...?

Μολις ξεκινησα και εγω το game και εχει οντως πολυ καλα γραφικα..εχω και εγω το ιδιο προβλημα με το .exe αλλα θα βαλω αμα ειναι το γερμανικο .exe για να δω....Επισης μια που ανεφερες τα saves...Που θα τα βρω στο game?Κανω load profile αλλα δε μου βγαζει τα saves....!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Δεν εχει saves, μονο level επιλεγεις και οσο παιζεις στο level εχεις saves, αν βγεις ή κανεις restart το level χανονται....

Πολυ καλο αυτο....Επρεπε να το κανουν να μην εχει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Δεν εχει saves, μονο level επιλεγεις και οσο παιζεις στο level εχεις saves, αν βγεις ή κανεις restart το level χανονται....

Αρκετα κουφο αυτο!!:confused: πρωτη φορα το βλεπω..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.