Jump to content



Καλύτερος internet browser


_K_Marios_

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Eγω χρησιμοποιω και FF και Opera. Ευχαριστημενος και απο τους δυο. Γνωμη μου ειναι να τους εγκαταστησεις και τους δυο, να τους δοκιμασεις και να καταληξεις εσυ σε ποιον θα χρησιμοποιησεις...

Link to comment
Share on other sites

κι εγω firefox λεω

το μονο προβλημα που εχω συναντησει ειναι οτι ηθελα να βαλω sound background με html και ο κωδικας δε δουλευε..και προφανως ακομα δεν ξερω γιατι :( (εννοειται οτι ο κωδικας ειναι σωστος :p)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα δοκιμάσει τον opera στην πρώτη freeware έκδοσή του και δεν με ικανοποίησε απόλυτα... Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι τώρα.

Ο firefox είναι πολύ καλός και έχει και απο πίσω μια τεράστια συλλογή απο extensions και themes.

Ωστόσο εγώ βρήκα κάτι πιο ωραίο τώρα... Τον flock! :D Έχω κάνει και σχετικό thread. Θέλει βελτίωση ακόμα αλλά πιστεύω πως μόλις φτάσει σε stable version θα είναι μια πάααααρα πολύ ανταγωνιστική λύση. :T:

edit: Έβαλα μόλις και τον opera 9. Όντως, πολύ καλύτερα απο τον 8.5. Μάλλον θα κρατήσω αυτόν! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.