Jump to content



Θα αναβαθμίσετε cpu στους επόμενους 2 μήνες;


gdp77

Θα αναβαθμίσετε cpu στους επόμενους 2 μήνες;  

126 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ο sln μπορει και να τα έλεγε για να πειράξει εμενα . Τον ξέρεις προσωπικά μήπως ? [εγώ ναι] . Και επίσης βλέπω συνεχίζεις [και θα τα ακουσεις τα μπινελίκια σου οπως πας΄παρόλο που δέχθηκες παρατήρηση απο τον frost . Αυτο δεν το ειδες η βλεπεις οτι σε συμφερει ?]

edit. Δεν παιζει πρεπει νασαι ο vegabond. Για το Γ σε βλέπω [again]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 13:51]

Ο sln μπορει και να τα έλεγε για να πειράξει εμενα . Τον ξέρεις προσωπικά μήπως ? [εγώ ναι] . Και επίσης βλέπω συνεχίζεις [και θα τα ακουσεις τα μπινελίκια σου οπως πας΄παρόλο που δέχθηκες παρατήρηση απο τον frost . Αυτο δεν το ειδες η βλεπεις οτι σε συμφερει ?]

edit. Δεν παιζει πρεπει νασαι ο vegabond. Για το Γ σε βλέπω [again]

Koιτα τα προσωπικα σου τοσο με τον SLN και τον Frost τα βλεπω

και απο πως του μιλας

Αμα ειστε και φιλαρακια και απο τα παλια ποσος με νοιαζει

και δεν ειναι αυτο το θεμα εξαλλου για αυτο μη μου τα αλλαζεις τωρα...

Παρεπιπτοντος

Εγω δεχτηκα παρατηρηση αλλα εσυ δεν δεχτηκες παρατηση που βγηκες offtopic και διαφημιστικες για το καθε ποτε κανεις αναβαθμισεις λες και τον νοιαζει τον κοσμο το τι κανεις εσυ

-Ασε που στο σε καθε σου πoστ μαζι με καποιους αλλους οπως ειπε και ο SLN κανετε την ιδια και την ιδια ιστορια

Περιεργο δεν ειναι ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αυτα τα ειδες η βλεπεις οτι σε συμφερει ;

Επειδη εχεις 200000 Ποστ και γνωριζεις καποιους προσωπικα τι νομιζεις οτι θα το βουλωνουμε σε οτι σε ενοχλει εσενα για να λες και να κανεις τα δικα σου

- Οσο για μπινελακια οπως ειδες εγω δεν σε εβρισα,

οποτε αμα θες για ριξτα εσυ λοιπον βρε μέγα μάγκα για να δουμε τι θα παρεις για απαντηση

η μηπως ξερεις και τον Frost τοσο προσωπικα και θα σε γλιτωσει....

Ουτε Vagabond ουτε Magabond ειμαι ουτε τιποτα αλλο

και παψε να το παιζεις administrator και Cosa Nostra επειδη ξερεις καποιους προσωπικα...

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι το τόπι έχει χαθεί στο θρεντ οπότε ας προσπαθήσω να το σώσω τώρα.

Καταρχήν ηρεμήστε ΟΛΟΙ. Και εννοώ όλοι.

Εξωγήινε...σου έχουν γίνει παρατηρήσεις για την "δυσκοίλια" συμπεριφορά σου. Ο καθένας αναβαθμίζει όποτε γουστάρει και δεν πέφτει σε κανέναν μας λόγος.

Ο Athens όταν είπε ότι ξέρει τον SLN προσωπικά εννοούσε ότι έχουν το θάρρος να πουν και μια βλακία παραπάνω μεταξύ τους σε χιουμοριστικό τόνο.

Κανείς δεν έχει ιδιαίτερη μεταχέιριση εδω μέσα όποιον και αν ξέρει προσωπικά. Παρτο αλλιώς γιατί θα βρεις.

Και σε Athens προσπάθησε να συγκρατήσεις όποια αγανάκτηση σου δημιουργεί το φόρουμ. Βλέπω τώρα τελευταία μια συμπεριφορά που δεν έβλεπα παλιότερα. Σας έχουν τσιτώσει όλους οι διαξιφισμοί με τους Conroe και έχετε φρικάρει λιγουλάκι. Μπαρούτι μυρίζει το φόρουμ τελευταία.

Πάτε για κάνα μπανάκι και ηρεμήστε λιγάκι. Κανείς δεν έχει μετοχές απο τις εταιρίες και τα παίρνετε όλοι κατακαρδα όσα λέγονται.

PEACE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λολ . Δεν το συνεχίζω , μία ερώτηση μονο στον Allien . Ασε στην άκρη οτι ειπώθηκε και δές πώς ξεκίνησε η ''υπόθεση''' [οσο για τα των admin γλιτώματα ο dark πως κατάλαβε τι ενοούσα και εσύ όχι ? ακα πάλι οτι [ναναι] θές λες .

ΛΟΙΠΟΝ ειπα οτι κάθισα πολλους μήνες [2] με ενα cpu [που και αυτο οσοι με ξέρουν ξέρουν πως το είπα. ] Και πετάγεσαι απο το πουθενα οπως ξαναέκανες και κάνεις συχνά ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ να ειρωνευτεις . ΓΙΑΤΙ ?

τι ζόρι τραβάς πότε θα αναβαθμίσει ο καθενας ΤΡΑΒΑΣ ΚΑΠΟΙΟ ΖΟΡΙ ? <-------- αυτο θα ήθελα να μου το απαντησεις . :)

Link to comment
Share on other sites

Alien1 Προτον μερικοι απο σενα ειναι πιο πολυ καιρο στο φορουμ (και δεν εννω εμενα) και δεν εκφραζονται ετσι. Δευτερον αυτη η επιμονη σου εχει καταντησει κουραστικη. Τριτον παιδια μην δινετε καμια σημασια γιατι στο τελος θα βγειτε εσεις οι κακοι;) ;) Αφηστε των να γραφει ΟΤΙ θελει. :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

εναν καλο x2 μεχρι το αλλο καλοκαιρι..ουτως η αλλως η διαφορα με τον conroe φαινεται στα benches και οχι με το ματι . μετα περιμενουμε την απαντηση της AMD.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xylokastro [Σήμερα, στις 00:50]

εναν καλο x2 μεχρι το αλλο καλοκαιρι..ουτως η αλλως η διαφορα με τον conroe φαινεται στα benches και οχι με το ματι . μετα περιμενουμε την απαντηση της AMD.....

πιστευεις οτι μονο σε bench εχουν διαφορα

τα 2700 του average x2 με τα 3500 του αντιστοιχου conroe?

εχοντας ειδικα σαν δεδομενο οτι σε clock per clock οι CoreDuo ειναι ~15% καλυτεροι....

απλα....do the math....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.