Jump to content



Θα αναβαθμίσετε cpu στους επόμενους 2 μήνες;


gdp77

Θα αναβαθμίσετε cpu στους επόμενους 2 μήνες;  

126 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από bizimis

Ηρθε η ώρα να κάνουμε αναβάθμιση και εμείς οι φτωχοί .!

Ήδη παράγγειλα τηνDFI expert με 99Ε

Και ένα Χ2 3800+ με 119Ε

======================

ΣΥΝΟΛΟ 218Ε ολα brand new

:clap:

πολυ καλη επιλογη για τα χρηματα!

Μαλλον θα μεινω ακομα με τον Χ2 3800+ .Μια χαρα τα καταφερνει.Καμμια νεα καρτα γραφικων ισως οταν βγει η νεα φουρνια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77 [Σήμερα, στις 11:01]

Δε μας λες και από πού ;

Λογικα την επομενη Τριτη - Τεταρτη θα παραλαβω ....!

Τοτε θα ανακοινωσω διοτι υπαρχουν πολυ λιγα κοματια ....:o

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι μετά τις διακοπές να δώσω κανένα 200άρι για έναν 4600 Χ2.

Ξέρω δεν θα δώ τρελές διαφορές από τον venice που έχω (2.4Ghz) αλλά πιστεύω να είναι πιο διαδεδομένη η αξιοποίηση (games) των δύο πυρήνων από τη νέα σαιζόν.

Πλατφόρμα δεν αλλάζω.

Τι 939 τι ΑΜ2.

Αν άλλαζα θα έπαιρνα conroe.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχει κλείσει και πολύ ο A64 3800+ μονοπύρηνος, σκέφτομαι κάποιον φτηνό x2. Μετά συνειδητοποιώ ότι μάλλον δε θα μου χρειαστεί, οπότε μάλλον θα μείνω με αυτό που έχω (και πάει σφαίρα :) ).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από downfoot

Μέχρι να λιώσει ο XP, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά...

Σωστός!! Και εγώ έχω έναν Athlon XP 3200+ και δεν αισθάνομαι ακόμα την ανάγκη να αναβαθμίσω....εννοείται βέβαια πως αν τα ευρά δεν ήταν πρόβλημα θα έπαιρνα έναν conroe αλλά επειδή δεν ζούμε σε ένα τέλειο κόσμο και καμία εταιρία δεν μου έχει χαρίσει τίποτα δεν μπαίνω στο τρυπάκι της αναβαθμισης!

Link to comment
Share on other sites

Με βλέπω να μένω στην 939 όχι μόνο 2 μήνες ακόμα, αλλά 2 χρόνια. Και μάλιστα με AGP. Δυστυχώς δεν υπάρχει μητρική που να με ικανοποιεί. Θα τσιμπήσω και μια Gainward 7800GS+ μετά τις διακοπές και θα παίζω άνετα τα παιχνιδάκια που θέλω για αρκετό καιρό.

Μετά... ΑΜ3 και Quad Core (και μητρική με μαμάτο υποσύστημα ήχου και Wi-Fi ωστε να ξεφορτωθώ 2 PCI κάρτες).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.