Jump to content



hardshop.gr


Elpis

Recommended Posts

Γεια χαρα. Εκανα πριν τρεις μερες μια παραγγελεια σε αυτο το μαγαζι, γυρω στα 250 ευρω, αλλα δεν με εχει παρει κανεις τηλεφωνο για να με ενημερωσει. Επισης στο "κατασταση παραγγελειας" δεν δειχνει τι γινεται. Τους περνω απο χθες τηλεφωνο και τιποτα, δεν το σηκωνει κανεις.. Εχει κανεις εμπειρια απο αυτο το μαγαζι;

Link to comment
Share on other sites

Περνω στο 8011143333 που λεει στο σιτε αλλα με συνδεει με τον τηλεφωνητη του οτε. Μια φορα απο της 15 που εχω παρει ελεγε οτι πηρα στο hardshop και να περιμενω, αλλα δεν το σηκωσανε.

ΕΛΕΟΣ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΛΕΜΕ

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα αγορασα κατι πραγματα απο εκει.

κανενα προβλημα ιδιως την δευτερη φορα η παραγγελια εγινε

μεσω τηλ.με ενημερωσαν για οτι τυχον ελλειψεις ειχαν για το συγκεκριμενο

αντικειμενο εγινε η αγορα και σταλθηκαν κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την παραγγελεια πριν 4 μερες. Ουτε τηλεφωνο με πηραν ουτε εμαιλ μου εστειλαν, μηνυμα εστειλα δεν απαντησαν, ουτε καν σηκωνουν το τηλεφωνο οταν παιρνω, θελω να ακυρωσω τη παραγγελεια και δεν ξερω πως.......

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το κατάστημα φημίζεται από όσο έχω ακούσει για ελλειπής ενημέρωση για το αν έχει κάτι στο στοκ του.’λλη φορά πριν παραγγείλετε από αυτό πάρτε ένα τηλέφωνο να σας ξεκαθαρίσουνε στα σίγουρα πόσο θα κάνει η παραγγελία.Σε ένα φίλο μου σε 2 περιπτώσεις λέγανε 1 μέρα(το μαγαζί είναι κοντά μόλις 50Km) και κάνανε 1 εβδομάδα.Απλά τα πράγματα δε τα είχε στο μαγαζί αλλά τα περίμενε από την αντιπροσωπία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Teodor_ch

το μαγαζί είναι 10 λεπτά απο το σπίτι μου

πολύ φιλικό παιδί και εξυπηρετικότατο!!!

κάτι θα έτυχε με σένα τώρα

***Την επόμενη έχεις πάει διακοπές***

edited by astrolabos

που θα με στηλεις????? ειπα κατι κακο???? αν δεν ειναι να ζιτησω συγνομη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

***Την επόμενη έχεις πάει διακοπές***

έγινε κάτι που πρέπει να μάθω?

υπόψιν ότι δε του κάνω διαφήμιση αλλά ότι λέω είναι βάση την εμπειρία μου.

δεν έχω πληρώσει ποτέ μεταφορικα γιατί είναι δίπλα (θα μπορούσε να το παίξει μλκας) και όταν ήταν να πάρω την 6600GT Μου πρότεινε μία 6800 ξεκλείδωτη που είχε δοκιμάσει ο ίδιος.

το ότι είναι δίπλα το έμαθα στη τελευταία αγορά (μετά απο 500 ευρώ...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Μου αρέσει το διακρτικό στύλ σου ρε Αντώνη...Προσπαθούσα να καταλάβω το νόημα του πόστ και μετά είδα το edit...:D :D :D

Ναι όντως και λυπάμαι για την όποια αναστάτωση.

Τώρα, Αλέξη παιδί μου, όσο και στην πλάκα να το είπες, η δήλωση που έκανες μπορεί να παρεξηγηθεί εύκολα. Και όπως και να τον κάνουμε, δεν λέμε κάποιον που δεν ξέρουμε gay. Βαράει άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 00:32]

Ναι όντως και λυπάμαι για την όποια αναστάτωση.

Τώρα, Αλέξη παιδί μου, όσο και στην πλάκα να το είπες, η δήλωση που έκανες μπορεί να παρεξηγηθεί εύκολα. Και όπως και να τον κάνουμε,δεν λέμε κάποιον που δεν ξέρουμε gay. Βαράει άσχημα.

LoL

αυτό θα έλειπε να βγώ γκέι! και απο ένα ποστ κιόλας! :clap:

anyway όποιος κάνει συχνές συναλλαγές με το μαγαζί καλό είναι να κρατήσει/ζητήσει το κινητό του :cool:

και εμένα το τσαμπέ τηλέφωνο που έχουν μου την έχει παίξει πολλές φορές

(έχω σχέση με θηλυκού γένους άνθρωπο τρία+ χρόνια :inlove: )

:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά αυτό το μαγαζί πάντα μου άρεσαν οι εκπτώσεις του. Πόσο έχει το προιόν Χ στην αγορά? 200€. Έ ωραία πουλάμε στα 210€ λέγοντας ότι κάνουμε και έκπτωση από π.χ. 260€.

Αν αυτό δεν είναι κοροιδία του πελάτη τότε τι είναι? Και μόνο για αυτά τα ψέματα, κατά την γνώμη μου, οι άνθρωποι είναι για φτύσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός (hardshop) δεν ήταν που παλιά (λίγο πριν κλείσει το www.pctech.gr) έβγαινε και κατηγορούσε το e-shop.gr και το πλαίσιο ως παραπονεμένος πελάτης? Και μετά από λίγο καιρό βγήκε και έλεγε για μια τρομερή προσφορά για ati 9500 από ένα νέο καταπληκτικό (δικό του) μαγαζί?

Ή μήπως δεν θυμάμαι καλά?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Αυτός (hardshop) δεν ήταν που παλιά (λίγο πριν κλείσει το www.pctech.gr) έβγαινε και κατηγορούσε το e-shop.gr και το πλαίσιο ως παραπονεμένος πελάτης? Και μετά από λίγο καιρό βγήκε και έλεγε για μια τρομερή προσφορά για ati 9500 από ένα νέο καταπληκτικό (δικό του) μαγαζί?

Ή μήπως δεν θυμάμαι καλά?

Καλά θυμάσαι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.