Jump to content



Otenet: Ο ορισμός του δημοσίου


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Hellboy

Α ναι. Κάποια γνωστή εταιρεία τηλεφωνίας και νετ μάλιστα όταν είχε πρόβλημα έλεγε στους πελάτες της πως φταίει ο οτέ και πως μπορούν να κάνουν τηλεφωνήματα

μέσω του δικού της δικτύου βάζοντας μπροστά τον αριθμό 1777. Και έπαιρναν

οι πελάτες της τον οτέ και έκαναν και παράπονα και φυσικά δεν δέχονταν κουβέντα

πως το πρόβλημα το έχει η εταιρεία και πως το 1777 είναι υπηρεσία του οτέ κτλ.

Ποια ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ikaros19 [Σήμερα, στις 00:03]

Ούτε εγώ έχω να κερδίσω κάτι διαφημίζοντας κάποια εταιρία....απλά σαν πελάτης 3 χρόνων λεω την γνώμη μου...!

Έχω ακούσει και κάποια αρνητικά από άλλους users για την ίδια εταιρία...αλλά όχι τόσο πολλά όσα για τον ΟΤΕ...!

Ε όσο νάνε τόσο καιρό μας θεωρούσε δεδομένους με το μονοπώλιο που είχε στήσει :tomato:...

Τώρα έχεις περισσότερες επιλογές από πριν και αυτό είναι καλό, γιατί δίνει ισχυρό κίνητρο στον πΟ.Τ.Ε. να αναπτυχθεί (λέμε τώρα :rolleyes: )........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Σήμερα, στις 15:24]

δίνει ισχυρό κίνητρο στον πΟ.Τ.Ε. να αναπτυχθεί

:hmm::rofl: :rofl: Οτι εκανε μεχρι τωρα και πολυ ειναι, μην περιμενεις αλλα (δεν εχει) :hehe: Μ'εκανες και γελασα :flower:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

:hmm::rofl: :rofl: Οτι εκανε μεχρι τωρα και πολυ ειναι, μην περιμενεις αλλα (δεν εχει) :hehe: Μ'εκανες και γελασα :flower:

Είχα και ένα "(λέμε τώρα)" στο post :p Αν και Ο.Τ.Ε εγώ το πολύ πιστεύω.........

EDIT: spelling mistake :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

έτοιμος ήμουν να κανω άιτηση για Otenet adsl kit και λεω δεν περναω καμια βόλτα απο το forum να δω τι παίζει.......αν ειναι δυνατόν έλεος!!! Είναι ελεεινοί, αμην και ποτε να ιδιωτικοποιηθεί ο ΟΤΕ και να αρχίσουνε οι απολύσεις σε κάτι ξεκάρφωτους και άσχετους που υπάρχουνε εκει μεσα!!! πάλι καλα διαβασα τα post σας και το μετάνιωσα λεω να μην βάλω adsl.....τελικά στην Ελλαδα θα πρέπει να κάνεις αίτηση για ιντερνετ 3μηνες τουλαχιστο πριν το παρεις απόφαση οτι θες να βάλεις!!! Τώρα το πώς θα γινει αυτό είναι αλλου παπα ευαγγέλιο!!! καρκίνο ρε να πεθανουνε όλοι τους!!!:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999 [17-10-2006 23:15]

Γινονταν- γινονται και θα γινονται δυστηχως

Καλο κουραγιο σε οσους δεν εχουν συνδεθει ακομη.

Οτι και να λεμε οσο δεν υπαρχει ενας PROVIDER που να σε συνδεει σε μια βδομαδα να λεμε και ευχαριστω για τον εναν μηνα

3 μερες για να εχω DSL απο Ποτε σε forthnet τον ιουνιο,μου εστειλε σε 3 μερες μηνυμα στο κινητο η Forthnet με τους κωδικους κτλ και δεν το πιστευα....3 ΜΕΡΕΣ για να κοπει η αοριστου χρονου(Ποτε)και να μπει forthnet.

ΥΣ:τωρα ειδα το ποστ και ειπα να πω και εγω τα δικα, παντως πριν δυο χρονια που ειχα βαλει οτενετ εκανε 15 μερες περιπου να μπει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.